امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گرت بیل در هر ثانیه 8.39 متر دوید

گرت بیل در هر ثانیه 8.39 متر دوید 1

گران قیمت‌ترین بازیکن فوتبال جهان در دیدار مقابل بارسلونا روی گل دوم رئال رکورد بی نظیری را از خود به جا گذاشت و 59.1 متر را در 7.04 ثانیه دوید. خبرگزاری فارس: گرت بیل در هر ثانیه 8.39 متر دوید
به گزارش خبرگزاری فارس، بامداد پنج شنبه تیم فوتبال رئال مادرید در فینال کوپا دل ری در ورزشگاه اختصاصی والنسیا مقابل بارسلونا با نتیجه دو بر یک پیروز شد و عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.
در این بازی گرت بیل هافبک ولزی مادریدی ها در دقیقه 85 روی فراری دیدنی و با سرعتی خیره کننده گل برتری کهکشانی ها را به ثمر رساند تا قهرمان ال کلاسیکو لقب بگیرد.
گران قیمت ترین بازیکن فوتبال جهان در به ثمر رساندن این گل رکورد اعجاب آور و منحصر به فردی را ثبت کرد و موفق شد 59.1 متر را در 7.04 ثانیه طی کند و با شش ضربه به توپ دروازه کاتالان ها را باز کند.
به عبارتی دیگر بیل موفق شد در هر ثانیه در حدود 8.39 متر با توپ بدود آن هم در دقیقه 85 بازی و در اوج خستگی.
گل دیدنی هافبک ولزی مورد توجه رسانه های جهان قرار گرفته است.
پاسخ
 سپاس شده توسط G*O*H*A*R ، hesamzibaee ، Hadis Messi ، کبرا(دشمن افعی خخخخ) ، Thyme ، maria-masiha
آگهی
سر عتش  30 کیلو متر بوده رکورد جهان دست والنسیا هستش فعلا  هم کسی رکوردشو نزده  ولی بیل  دومین رکورد مال اونه
پاسخ
بازیشو دوس دارم!
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گرت بیل در هر ثانیه 8.39 متر دوید 1 [/img]
پاسخ
قیافشو خدا وکیلی نگا کن اصلا یع وعزیه ها

این عمرا رکوردو بزنه
سُبحانَ الله يا فارِجَ الهَمّ وَ يا کاشِفَ الغَمّ فَرِّج

هَـمّی وَ يَسّر اَمری وَ ارحِم ضَعفی وَ قِلَـّةَ

حيلَتی وَ ارزُقنی حَيثَ لا اَحتَسِب يا رَبَّ العالَمين

پاسخ
 سپاس شده توسط blue girl
بابا،بعیده ازش بتونه رکورد بزنه!!!!!!!
افتخار میکنم استقلالیمـ.....
پاسخ
منم بازیشو دیدم جوردی البا فک کنم 2متری از توپ فاصله داشت ولی گرت 56 متری فاصله داشت!!!!!!!

ببخشید 5یا 6
پاسخ
آگهی
بدو کردن خالی بدرد نمیخوره که. باید مثل مسی یا کریس رونالدو گل هم بزنه
پاسخ
دوید که دوید به درک
به خدا اگه شب بیاد تو خوابم من سکته میکنم
قیافش شبیه داراکولایی هستش که بهش خون نرسیده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Thyme

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان