امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دوستی دلیل ندارد

]روزی دختری از پسری که عاشقشبود پرسید : چرا مرا دوست داری ؟ چرا عاشقم هستی ؟ پسر گفت : نمی توانم دلیل خاصی را بگویم اما از اعماق قلبم دوستت دارم دختر گفت : وقتی نمی توانی دلیلی برای دوست داشتن پیدا کنی چگونه می توانی بگویی عاشقم هستی ؟!!!! پسر گفت : واقعا دلیلش را نمی دانم اما میتوانم ثابت کنم که دوستت دارم دختر گفت : اثبات؟!!!! نه من فقط دلیل عشقت را می خواهم .. شوهر دوستم به راحتی دلیل دوست داشتنش را برای او توضیح می دهد اما تو نمی توانی این کار را بکنی !!!! پسر گفت : خوب … من تو رو دوست دارم چون زیبا هستی … چون صدای تو گیراست …. چون جذاب و دوست داشتنی هستی …. چون باملاحظه و بافکر هستی …… چون به من توجه و محبت می کنی … تو را به خاطر لبخندت دوست دارم ……….. به خاطر تمامی حرکاتت دوست دارم … دختر از سخنان پسر بسیار خشنود شد چند روز بعد دختر تصادف کرد و به کما رفت پسر نامه ای را کنار تخت او گذاشت نامه بدین شرح بود : عزیز دلم !!!تو رو به خاطر صدای گیرایت دوست دارم ….. اکنون دیگر حرف نمی زنی پس نمیتوانم دوستت داشته باشم دوستت دارم چون به من توجه و محبت میکنی....چون اکنون قادر به محبت کردن به مننیستی نمی توانم دوستت داشته باشم تو را به خاطر لبخندت و تمامی حرکاتت دوست دارم ….. آیا اکنون می توانی بخندی ؟ می توانی هیچ حرکتی بکنی ؟ پس دوستت ندارم اگر عشق احتیاج به دلیل داشته باشد در زمان هایی مثل الان….. هیچ دلیلی برای دوست داشتنت ندارم آیا عشق واقعا به دلیل نیاز دار؟ نه …… و من هنوز دوستت دارمعاشقت هستم

3پاس ونظریادتون نره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستی دلیل ندارد 1
پاسخ
 سپاس شده توسط BlAcK dAy ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، . . . P oo R ! A . . . ، ✘PETER✘ ، இFATEMEHஇ ، мя ąℓï ، دریا+17 ، *...J U S T I N...* ، مرضیه 79
آگهی
خیلی ریزه اگه بخونم با کور شدنم مساویه!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستی دلیل ندارد 1
پاسخ
 سپاس شده توسط (-_-) ، ✘PETER✘
خطش روبزرگ ترکردم
دوستی دلیل ندارد 1
پاسخ
 سپاس شده توسط BlAcK dAy ، ✘PETER✘
خیلی بده ویرایشش کن آدم نمیتونه بخونه
Би садар эм нь бэлгийн хавьталд орсон

Тэр ...  нэртэй байсан
پاسخ
آهان ممنون جالب بود!:cool:
دوستی دلیل ندارد 1
پاسخ
ممنون از نظراتتون
دوستی دلیل ندارد 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
آگهی
به به
خوشمان اومد
مرسی
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
تکراری اینو من گذاشته بودم دیروز
دوستی دلیل ندارد 1
پاسخ
 سپاس شده توسط . . . P oo R ! A . . .
ممنون (:
|:
پاسخ
.......Sleepy
دوستی دلیل ندارد 1
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بر اساس ماه تولدت، دلیل مرگتو بدون...!
  مدرسه رو دوس داری؟ چرا؟ (هرکی ی دلیل خوب بیاره جایزه داره!)
  دَه دلیل علمی که نشان می‌دهد وجود زامبی‌ ها غیر ممکن است!
  روانشناسی عشق و دوستی...« اگه دیدی کسی...»
  مدرن ترین مدرسه دنیا ، مدرسه ای که کلاس ندارد + تصاویر
  تست : دوستی تان چقدر می ارزد؟
  دوستی دخترا و پسرا
Heart داستان کوتاه و عاشقانه ” دلیل عشق
  4 دلیل چاپ بنر برای رشد سریع کسب و کار
Photo یه دوستی بهم میگفت......

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان