امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیش بینی حادثه ی 11 سپتامبر در قران!

أَفَمَنْ أَسَّسَ بُنْيَانَهُ عَلَى تَقْوَى مِنَ اللّهِ وَرِضْوَانٍ خَيْرٌ أَم مَّنْ أَسَّسَ بُنْيَانَهُ عَلَىَ شَفَا جُرُفٍ هَارٍ فَانْهَارَ بِهِ فِي نَارِ جَهَنَّمَ وَاللّهُ لاَ يَهْدِي الْقَوْمَ الظَّالِمِينَ (108) لاَ يَزَالُ بُنْيَانُهُمُ الَّذِي بَنَوْاْ رِيبَةً فِي قُلُوبِهِمْ إِلاَّ أَن تَقَطَّعَ قُلُوبُهُمْ وَاللّهُ عَلِيمٌ حَكِيمٌ (109)
آيا كسي كه اساس كار خود را بر پايه تقواي خدا و رضايت او گذاشته كارش بهتر است يا كسي كه اساس كار خود را بر كنار پرتگاهي نهاده كه در حال فروريختن است و با آن در آتش جهنم مي‌افتد؟ و خدا مردم ستمگر را هدايت نمي كند. (108)
بنايي كه ساخته‌اند همواره مايه تشويش در دلهايشان خواهد بود تا آن هنگام كه دلهايشان تكه ‌تكه شود و خدا دانا و حكيم است(109).
آدرس برجهاي دوقلو:

New York City, No. 108/109 JORF HARR Street
حالا به اين نکات توجه کنيد :

- در آيات مورد نظر عبارت "جرف هار" به کار رفته که نام خيابان برجهاي دوقلو “Jorf Harr” است.
- شماره آيات مورد نظر 108 و 109 مي باشد که برابر با آدرس برجهاي دوقلوست. ضمناً در بعضي از نسخه هاي قرآن شماره اين دو آيه 109 و 110 مي باشد که در اين صورت نيز 110 برابر با تعداد طبقات برجهاي دوقلوست.
- سوره توبه 9امين سوره قرآن مي باشد که برابر با ماه حادثه 11 سپتامبر است.
- سوره توبه در جزء 11ام قرآن قرار دارد که برابر با روز حادثه 11 سپتامبر است.
- سوره توبه در حزب 21ام قرآن قرار دارد که برابر با قرن حادثه 11 سپتامبر است.
- تعداد حروف سوره توبه تا اين آيات 2001 حرف مي باشد که برابر با سال حادثه 11 سپتامبر است.
كه حقير را بر آن داشت كه در مورد جرف هار تحقيق كنم و ببينم كه آيا واقعا در شهر نيويورك خياباني به نام "جرف هار" هست يا نه كه با يك سرچ در يك سايت خارجي با اين مطلب روبرو شدم
Is there any streets named JURF HAAR or JORF HARR in the new york city?
I am just studying a comment about one of the Quran claimed to predict the 9/11 attack on NY and i really want to check whether such a street exist in NY or not? I also would be grateful if somebody tells me that why they (New York municipality) named this street Jorf Haar ? It looks like very strange name to me
ترجمه مطلب از حقير:

به صورت خلاصه گفته كه ميگويند قرآن حادثه يازده سپتامبر رو پيش بيني كرده و من ميخواهم بررسي كنم كه آيا واقعا خياباني به اين نام وجود دارد در نيويورك يا نه ؟ من ميخواهم بدانم كه اصلا چرا شهرداي نيويورك اسم اين خيابان را جرف هار گذاشته ، چون اين نام براي من خيلي عجيب هست
و بنده هر پاسخي را كه بررسي كردم در جواب گفته اند No, that street does not exist in NYC.، چنين خياباني به اين اسم در نيويورك وجود نداره و يكي هم در پاسخ نوشته Maybe it translates into something
حتی شخصی نوشته که اصلا چنین خیابانی در منطقه وقوع حادثه هم وجود ندارد.
چرا که سالها در نیویورک کار کرده و زندگی نموده است و با آن آشناست.
آيا حقيقت دارد که واقعه 11 سپتامبر در قرآن کريم ذکر شده است؟
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، عشق =......... ، noosha joon ، BlAcK dAy ، Interstellar ، . . . P oo R ! A . . . ، سحر00 ، ✖ ̶̶ℬ̶̶Å̶̶Ð̶̶ ̶̶Ш̶̶ϴ̶̶Ḻ̶̶ℱ̶̶ ✖ ، яᎧмιиα ، sara-ice girl ، parisa16 ، ♫♪M.J.X♪♫
آگهی
من آدم خرافاتی هستم و اینارو باور دارم (:

به نظر من این اتفاق ها همشون یه نشونه هستن !
پاسخ
 سپاس شده توسط ~KiAηA~ ، ✘PETER✘ ، سحر00
القاعده هم همچین تفسیری کرده که هواپیما رو کوبیده به برج Smile
درد من تنهایی نیست بلکه
درد من مرگ مردمی است که
گدایی را قناعت
بی عرضه گی را صبر
و با تبسمی بر لب این حماقت ها را
حکمت خدا می نامند!
پاسخ
 سپاس شده توسط ~KiAηA~ ، ✘PETER✘ ، shining ، Black_Man
(30-04-2014، 11:53)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من آدم خرافاتی هستم و اینارو باور دارم (:

به نظر من این اتفاق ها همشون یه نشونه هستن !
قرآن هیچ چیزش خرآفآت نیست....
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیش بینی حادثه ی 11 سپتامبر در قران! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ~KiAηA~ ، ✘PETER✘ ، سحر00
این مزخرفات رو ول کنید.پس تو ایران ما با این همه فساد و دزدی باید سنگ بباره از آسمون،چرا نمی باره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسط ~KiAηA~
(04-05-2014، 13:41)shining نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این مزخرفات رو ول کنید.پس تو ایران ما با این همه فساد و دزدی باید سنگ بباره از آسمون،چرا نمی باره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چـــه ربــــطی داشت؟؟؟؟؟؟؟؟

حـــــرف بــــــی ربط نزنین لـــدفــــن|:
پاسخ
 سپاس شده توسط ⓕⓐⓚⓔ ⓛⓘⓕⓔ♰
آگهی
نمیدونم واللا.........
ولی میگن ک آرع....
از خیلیا پرسیدم....
آخرشم جواب بدست نیووردم...
■پُستـ هایِ اَخیرَمو بِبینید◄
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
5ساحل باور نکردنیـ
سفر به مکان هایی که مثل خوابهـ 
بزرگترین دیزنی لند دنیا
10تا از ناشناخته ترین جاذبه هایِ جهان
پاسخ
 سپاس شده توسط ~KiAηA~
من مدت هاست دارم درباره این چیزا با متخصص هاش حرف میزنم
کاملا بی مورده
میخوان 11سپتامبر رو به اسلام نسبت بدن
اصلا ربطی به اسلام نداره
ولی کتابای یهودی و چرت وپرت(مطالب شطانی)قبلا پیش بینی کرده بودن
لطفا اینا رو به قران نسبت ندید
دروغه
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مراقبت های بعد از عمل بینی چگونه است؟
Wink طالع بینی ازدواج ماهها با هم
  طالع بینی چینی
Rainbow طالع بینی ایتالیایی (واقعی بودا!)
  عشق از نظر متولدین 12 ماه سال (فال و طالع بینی)
  تالع بینی ازدواج متولدین هر ماه با هم
  پرنده ماه تولد به همراه طالع بینی آن بدوووو ازدستت نره
Rainbow طالع بینی تاریخ تولد !!!
  طالع بینی چینی...
  طالع بینی ازدواج با حروف ابجد کبیر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان