امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ازدواج بسیار عجیب این مرد با چند زن مصنوعی! (

Lightbulb 
او زن مصنوعی اول خود را در سال ۲۰۰۰ با قیمت ۵,۰۰۰ دلار خریداری کرد و نام او را ربکا گذاشت . ازدواج بسیار عجیب این مرد با چند زن مصنوعی! ( 1 کانیوس مرد۵۵ ساله ای است که در دورست بریتانیا زندگی می کند .این مرد عجیب قادر به زندگی با یک زن واقعی نیست. جالب است بدانید او از جوانی علاقه بسیاری به مانکن مغازه ها داشت اما از آنجایی که جنس آنها به سختی سنگ بودند او تصمیم گرفت به دنبال مانکنهایی با بدن انعطاف پذیرتر برود . او زن مصنوعی اول خود را در سال ۲۰۰۰ با قیمت ۵,۰۰۰ دلار خریداری کرد و نام او را ربکا گذاشت ازدواج بسیار عجیب این مرد با چند زن مصنوعی! ( 1 ازدواج بسیار عجیب این مرد با چند زن مصنوعی! ( 1 سال ۲۰۰۴ بود که او تصمیم به گرفتن عروسک دوم خود را گرفت , او بسیار تلاش کرده بود که به عروسک اول خود که به اصطلاح همسرش بود وفادار بماند، اما نتوانست .در حال حاضر وی با ۹ عروسکش زندگی می کند و هزینه های زیادی را صرف خریداری کفش و پوشاک و گرفتن عکس برای آنها می کند .

تصویری از یک خانم با اندام مردانه!

سرنا ویلیامز نامی شناخته شده در ورزش تنیس بانوان است. این ورزشکار امریکایی سرشناس که به همراه خواهر کوچکترش در تیم ملی این کشور بازی میکند به خاطر اندام درشت و هیکل ورزیده و مردانه اش شهرت دارد. این ورزشکار ۳۲ ساله در جدیدترین مصاحبه اش اعلام کرده است اگرچه از نظر بسیاری او دارای اندام جذابی نیست اما خودش از اندامش رضایت دارد.سرنا ویلیامز که اکنون نفر اول تنیس زنان در دنیاست میگوید در دوران نوجوانی همیشه فکر میکردم باید اندامی ورزیده و ورزشی داشته باشم و اکنون به آرزویم رسیده ام.

مجموعه : مطالب خواندنی و جالب

سرنا ویلیامز نامی شناخته شده در ورزش تنیس بانوان است. این ورزشکار امریکایی سرشناس که به همراه خواهر کوچکترش در تیم ملی این کشور بازی میکند به خاطر اندام درشت و هیکل ورزیده و مردانه اش شهرت دارد. این ورزشکار ۳۲ ساله در جدیدترین مصاحبه اش اعلام کرده است اگرچه از نظر بسیاری او دارای اندام جذابی نیست اما خودش از اندامش رضایت دارد.سرنا ویلیامز که اکنون نفر اول تنیس زنان در دنیاست میگوید در دوران نوجوانی همیشه فکر میکردم باید اندامی ورزیده و ورزشی داشته باشم و اکنون به آرزویم رسیده ام.

برایم مهم نیست دیگران چه فکری میکنند. نفر اول تنیس زنان در دنیا اضافه میکند : بسیاری افراد درشتی اندام مرا مانع حرکات و عکس العمل های سریع میدانند اما جایگاه من در رنکینگ جهانی جوابی محکم به این انتقادات است. او میگوید : من دارای دو شخصیت هستم ، یکی شخصیت ورزشی من که باید کم اشتباه و خشن باشم و دیگری شخصیت یک زن ۳۲ ساله با تمام احساسات و عواطف همسن و سالهایم. اما اکثر مردم تنها به جسم من اهمیت میدهند و کسی آنچه پشت این فیزیک ورزشی پنهان است را نمی بینند. ” سرنا ویلیامز ” دارای ۳۲ عنوان جهانی و برنده ۴ مدال طلای المپیک اس

ازدواج بسیار عجیب این مرد با چند زن مصنوعی! ( 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، BlAcK dAy ، S R U H ، rana m ، hokm ، ×~parand~× ، alvin021 ، ຖēŞค๑໓ ، hosein(●̮̮̃•̃) ، ◄Iяαи► ، bahar labeouf ، ~Mahnaz~ ، فاطی کرجی
آگهی
اَوا لیاقت ناشته زن ادمی بگیره =/
همه عکسا باز نشدن
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، alvin021
خوشم میاد ازشون تور به تمام معناDodgyDodgyDodgy

3پاس از پست های قشنگت!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
اخه دلم براش سوخت زن پیدا نکردهAngel
Би садар эм нь бэлгийн хавьталд орсон

Тэр ...  нэртэй байсан
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
این دیگه چه مدلیشه!

جل الخالقBig Grin
3ztz
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
بیاد خودم واسش زن پیدا کنم
{*!§...HaLaM RaDiFe...§!*}
=|
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، ~Mahnaz~
آگهی
ننننننننننننه
دوست دارمHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
ConfusedDodgy واقعا موندم چی بگمDodgyExclamationHuhHuh
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شباهت این اقا خانوم ایرانی هارو شگفت زده کرد

پاسخ
Big GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
من مونده بــره غذآی مصنــوعی هم بخــوره!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  پیش فرض برنامه تولید محتوا و ساخت عکس و چت با هوش مصنوعی فارسی زال
Lightbulb دنیای تاریک من | my dark world [ عجیب و ترسناک ]
Wink طالع بینی ازدواج ماهها با هم
  مادر....داستانی بسیار غم انگیز!!!!
  لوگوی جدید ایرانسل و گاف عجیب آن به نقل از رندباز
Tongue شرایط ازدواج در شهر های مختلف!!!طنز بسیار خفنننن!
  داستان واقعی ترسناک درباره اتفاقات عجیب
  یک واقعیت بسیار ترسناک!!!(همه بخونن)
  حماقت بسیار عجیب و باور نکردنی یک مرد
  مردان عجیب آنهای که جیگر دارند بیان دا خل

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان