امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

داستان قشنگ پسر15ساله

پدر در حال رد شدن از کنار اتاق خواب پسرش بود، با تعجب دید که تخت خواب کاملاً مرتب و همه چیز جمع و جور شده. یک پاکت هم به روی بالش گذاشته شده و روش نوشته بود «پدر». پدر با بدترین پیش داوری های ذهنی پاکت رو باز کرد و با دستان لرزان نامه رو خوند:

پدر عزیزم،
با اندوه و افسوس فراوان برایت می نویسم. من مجبور بودم با دوست دختر جدیدم فرار کنم، چون می خواستم جلوی رویارویی با مادر و تو را بگیرم.
من احساسات واقعی رو با (اس تاکی) پیدا کردم ،او واقعا معرکه است ،اما می دونستم که تو اون رو نخواهی پذیرفت، به خاطر تیزبینی هاش، خالکوبی هاش ، لباسهای تنگ موتور سواریش و به خاطر اینکه سنش از من خیلی بیشتره. اما فقط احساسات نیست، پدر. اون حامله است !!! ( اس تا کی) به من گفت ما می تونیم شاد و خوشبخت بشیم.
.
اون یک تریلی توی جنگل داره و کلی هیزم برای تمام زمستون.
 ما یک رؤیای مشترک داریم برای داشتن تعداد زیادی بچه.
(اس تا کی)چشمان من رو بروی حقیقت باز کرد که ماریجوانا واقعا به کسی صدمه نمی زنه .
 ما اون رو برای خودمون می کاریم،
 و برای تجارت با کمک آدمای دیگه ای که توی مزرعه هستن،
برای تمام کوکائینها و اکستازیهایی که می خواهیم.
 در ضمن، دعا می کنیم که علم بتونه درمانی برای ایدز پیدا کنه،
و (اس تاکی) بهتره بشه.
اون لیاقتش رو داره. نگران نباش پدر، من ۱۵ سالمه، و می دونم چطور از خودم مراقبت کنم. یک روز، مطمئنم که برای دیدارتون بر می گردیم، اونوقت تو می تونی نوه های زیادت رو ببینی.
با عشق،
پسرت، John
صبر کنید اصل کاری پاورقی نامه است :
پاورقی:
پدر، هیچ کدوم از جریانات بالا واقعی نیست،من بالا هستم تو خونه ( تامی) ،فقط می خواستم بهت یاد آوری کنم که در دنیای چیزهای بدتری هم هست نسبت به کار نامه مدرسه که روی میزمه،
دوست دارم! هروقت برای امدن به خونه امن بود ،بهم یه زنگ بزن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داستان قشنگ پسر15ساله 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، دریا+17 ، حسام حسام ، ຖēŞค๑໓ ، رجب 12354 ، Titiw ، sev sevil ، negin2000 ، !...rana ، (-_-)
آگهی
خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی قدیمیه
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، حسام حسام ، "تنها" ، ✘PETER✘
.....................Sad
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داستان قشنگ پسر15ساله 1
پاسخ
 سپاس شده توسط حسام حسام ، (-_-)
تکراری اینو من گذاشته بودم
داستان قشنگ پسر15ساله 1
پاسخ
 سپاس شده توسط حسام حسام ، "تنها" ، ✘PETER✘
ااااااااااااااااااااااااا چرا هزچی من میزارم شما گذاشتید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
داستان قشنگ پسر15ساله 1
پاسخ
 سپاس شده توسط حسام حسام ، (-_-)
(25-04-2014، 15:21)برسین2014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ااااااااااااااااااااااااا چرا هزچی من میزارم شما گذاشتید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من هر چی داستان تو هر وبلاگی بوده رو خالی کردم اینجا دیر اومدی
داستان قشنگ پسر15ساله 1
پاسخ
 سپاس شده توسط حسام حسام ، fafa23 ، "تنها" ، حسام حسام
آگهی
میسیBlush

داستان قشنگ پسر15ساله 1
پاسخ
 سپاس شده توسط (-_-) ، (-_-)
مرسیBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط (-_-)

هرکی خدا رو دوست داره سپاس بده سپاس دادن برای من وشما سخت نیسHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط امیر خطر ، نرگس 11 ، (-_-)
تـــــــــــــــــــــــــــــــــــکراریهــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــ:89:

داستان قشنگ پسر15ساله 1داستان قشنگ پسر15ساله 1

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان