امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کدام یک از پادشاهان تاریخ رادوست دارید؟؟

کوروش دیهSleepy
کدام یک از پادشاهان تاریخ رادوست دارید؟؟ 7
پاسخ
آگهی
کورش و شاهرخ که نابینا بود.
از زن شاهرخ بیشتر از خودش خوشم میاد. اسمش گوهرشاده
پاسخ
فقط سرور خونخواران جهان،پادشاه پر افتخار ترین مردم ایران و جهان،آستیاگ بزرگ و با عظمت.
آن هایی هم که گفتند نیکلای دوم و مزخرفاتی از این قبیل بدانند که کمونیسمشان از درون پاشید ولی ناسیونال سوسیالیسم با حمله ی خارجی متوقف شد.
گفتم متوقف شد زیرا که روح ناسیونال سوسیالیسم علی الخصوص در ملت ایران،بسیار والاتر از روح کمونیستی و پست مردمانی است که در حق من و میهن من ظلم کرده اند.
مگر همین روس ها نبودند که با توطئه های مکرر و در نقش انگلیس دوم،در حدود 7میلیون کیلومتر مربع از سرزمین پدریمان را در طول تاریخ از ما گرفتند.
اما این مردم ما بودند که جانانه مقاومت می کردند و هیچگاه اجازه نمی دادند که اجنبی بر آنان پیروز شود.
شاید پیروزی از نظر شما چیرگی سیاسی بر یک ملت است و شکست نیز عکس آن ولی افتخار ایرانی و جایگاه بلندش به سبب تهور و دلاوری هایی است که نشان داده است ولو در زمانی
که به لحاظ ساسی مغلوب شده بود.حسن صباح،بابک خرمدین،ستارخان،باقرخان،میرزا کوچک خان،ابو لولو(پیروز)،ودانشمندانی چون بو علی سینا،رازی،اسکیلاس(گس مغان در زمان خشایارشا،و استاد دموکریتوس یونانی)،فرغانه،ابن هیثم(پدر اپتیک) و....یادتان بیاورید یونان را که پس از اندکی کورسوی نوری که از خود نشان داد خاموش شد.به یاد آورید روم را که از درون تکه تکه شد و ملتش حقیر و نادان بودند و هنرشان را که نگاه می کنی می بینی تشکیل شده از چند نقاشی و مجسمه از زنان لخت و یا آمیزش جنسی گروهی و همجنسبازی و تاریخشان را که می خوانی می بینی در 77%جنگ ها مغلوب امپراطوری ایران شده اند.به یاد آورید مصر را که کمبوجیه به راحتی فتحش کرد.و به یاد آورید برامکه را که دانای دانایان زمان خود بودند.و هزاران تن دیگر را که زبان از ستودنشان عاجز است.دانشمندان غرب را هم که می نگری می بینی در مقایسه با دانشمندان ما هیچ اند.بونزن یک چراغ مسخره اختراع کرد به اسم چراغ بونزن و شد دانشمند در حالی که بی توجهی مسئولان باعث تعداد کتب ابن سینا که بیش از 450کتاب است را ما در ویکی پدیا دنبالش باشیم.البته نمی گویم دانش انحصاری است،بلکه بوده اند بزرگانی چون نیوتون،اینشتن و هنوز هم هستند چون هاوکینگز و....کتاب قانون در پزشکی ابن سینا پس از انجیل رکورد بیشترین چاپ در اروپارا داراست.
اروپاییان وی را پدر علم جدید می دانند و ما نیز.در آسیای دور هم زرد پوستان کم ارزش برای خود از سامورایی ها و وحشی های جنگل افسانه ساخته اند و با تاسیس شرکت هایی چون هوندا،هیوندا،تویوتا و ... گمان می برند که می توانند خودی نشان دهند و لاکن طبق قانون همیشگی طبیعت،درختان بی ریشه هر چه بیشتر قد بکشند بدتر زمین خواهند خورد.آمریکا نیز دیوانه خانه ای است که با مردم همه ی نژاد ها کشوری ساخته که او نیز امید به آینده دارد ولی در کشوری که همسایه زبان همسایه نفهمد و او را قلباً درک نکند،و تنها نماد اتحادش پرچمی متشکل از ستاره های سپید و چند خط قرمز بی معنی است،و روز استقلالش را کسی ارج ننهد،سقوط نزدیک است.کشور های عربی گستاخ هم به محض رهایی ایران ،از این سیه روزی و در صورت به قدرت رسیدن نازی ها در ایران به بدترین شکل ممکن از بین خواهند رفت.ایران امروز اگر چه حکومت درست و درمانی ندارد ولیکن در مسیر پیشرفت است و از نشانه های آن می توان به پیشتاز بودن در رشد علمی اشاره کرد.11 برابر متوسط جهانی و رتبه ی یکم دنیا در سرعت و شتاب رشد علمی.در حالی که کشور های اروپایی رکود علمی را آن هم به وضع فجیعی تجربه کرده اند.
این ها همه فقط گوشه ای از افتخارات سرزمین مادری است.
پاسخ
 سپاس شده توسط saeed25/12 ، ÆMÆշЇÑζ
کورشShy
❤Whatever you are, be a good one.
پاسخ
کورش
داریوش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کدام یک از پادشاهان تاریخ رادوست دارید؟؟ 7
می بخشم کسانی که هر چه خواستند بامن با دلم با احساسم کردند
ومرا در دور دست خودم تنها گذاردند ومن امروز به پایان خودم نزدیکم
پروردگارا به من بیاموز در این فرصت حیاتم اهی نکشم برای کسانی که دلم را شکستند

یاد ان دوران خوش باد
نمیدانم چرا منو بردی از یاد
الان هر جا هستی با هر که هستی
ارزو دارم باشی همیشه شاد
پاسخ
کوروش بزرگ
پاسخ
آگهی
کوروشHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartAngelAngelAngelAngelAngelAngel
پاسخ
 سپاس شده توسط پروفسور مگنا
من کوروش رو دوست دارمBig GrinBig Grin
پاسخ
فقط کورشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــــــ
(..')/♥ ♥('..)
.\♥/. = .\█/
_| |_ ♥ _| |_
پاسخ
من داریوش و کوروشConfused
ﺑﺮﻓﻢ ﻧﻤﻴﺎﺩ ﭼــــﻨﺘﺎ " ﺁﺩﻡ" ﺑﺴﺎﺯﻳﻢ ....!!!Heart
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کتاب تاریخ تمدن مشرق زمین، گاهواره تمدن
  معرفی کتاب های تاریخ
Science بزرگترین معما‌های تاریخ که هیچ گاه حل نخواهند شد.
  برگی از تاریخ فلشخور
  دوست داشتی در تاریخ چه اتفاقی هرگز روی نمی داد ؟؟؟؟؟؟؟؟
  " تاریخ چیست "
Book ☽تاثیرگذار های تاریخ☾اسحاق نیوتون Isaac Newton
Book ✍تاریخ‌نگاران✍ ابن رسته
Book ✍تاریخ‌نگاران✍ابن حوقل
Book ✍تاریخ‌نگاران✍ استرابون

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان