امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جنجال دختر ۱۲ ساله با انتشار تصاویر نیمه برهنه خود در فیسبوک+ تصاویر

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجله انلاین دوستان : فیسبوک بازی دختر ۱۲ ساله و عکس برهنه کار دستش داد همیشه اینترنت مکان امنی برای فرزندان نمی باشد.مخصوصا زمانی که فرزندان بتوانند ازادانه در فضای مجازی به جستجو و گفتگو بپردازند.ورود دختر ۱۲ ساله به فیس بوک جنجال به پا کرد.دختر ۱۲ ساله اهل ترینیدا و توباگو به درخواست پسری تصاویر نیمه برهنه از خود را منتشر می نماید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جنجال دختر ۱۲ ساله با انتشار تصاویر نیمه برهنه خود در فیسبوک+ تصاویر 1
هنگامی که مادر در فیس بوک با تصاویر زننده دختر خود روبرو می گردد نمی تواند خود را کنترل نماید و با شلاق به جان دختر خود می افتد.دختر در حالی که بلند بلند گریه می نماید و اظهار پشیمانی می نماید مادر همچنان او را مورد کتکاری و شلاق و ناسزاگویی قرار می دهد.
در این ویدئوی ۶ دقیقه ای کاربران نظرات متعدد دادند.برخی حرکت مادر را قابل تقدیر و برخی نوعی کودک ازاری قلمداد نمودند.انتشار این ویدئو روز یکشنبه بیش از ۴۳ هزار بار دیده شده است.روز چهارشنبه دو دختر با انتشار ویدئویی در حمایت از کار مادرشان ابراز داشتند که مادرشان زن خوبی است و هدف او تربیت و نصیحت ایشان بوده استدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.
خانم هلن بارلت که شوهر خود را از دست داده است به رادیوی محلی می گوید از زمانی که چهار فرزندم پدرشان را از دست دادند کنترل انها برایم دشوار شده است.من حاضرم به زندان بروم ولی دخترانم در طراط مستقیم باشند.خانم هلن که هم اکنون مجرد است می افزاید هر کاری که صلاح باشد انجام می دهد تا دخترانش منحرف نشوند.
منبع:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیلی-خبر
 سپاس شده توسط marjan74 ، ahed ، sara-ice girl ، BlAcK dAy ، pink apple ، سلمیار021 ، سانا50 ، spent † ، kimiyaO_o ، parisa y ، صوصن ، an idiot ، عاشق الکترونیک ، vma001 ، Mr.Black ، نازنین* ، Magical Girl ، ✖ ̶̶ℬ̶̶Å̶̶Ð̶̶ ̶̶Ш̶̶ϴ̶̶Ḻ̶̶ℱ̶̶ ✖ ، ک * ب * ر* ا ، MOZHGAN JOOOOON ، شکوفه2 ، رونیکاا ، ɱɪɾʌʛє ، *Armila* ، dokhtareloo3 ، Adl!g+ ، ▪неизвестный▪ ، cheshm asali ، farnam22 ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، 112223 ل ، P e D i ، Aesthetic ، яᎧмιиα ، ✘PETER✘ ، نگین15 ، bahar labeouf ، mahdi1441 ، sogol15 ، ahede ، NeginNg ، ~Mahnaz~ ، jinora ، AMIRHOSSINE7 ، مامان بزرگ ، narges 021 ، زهرا رسولی ، negin 20 ، تنها10 ، šhεïdα ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، RєƖαx gнσѕт ، saba3 ، mobina1375 ، نفس. ، نازلی=997664$%$%^4 ، ✘ ßαÐ-þʘy ✘ ، رها0 ، ناااازی ، A General ، Dragon_FM ، rohamdan ، ḲℑℳℐÅ ، ♫ TI@RA ♫ ، "♥sadaf♥" ، دانشمند بزرگ ، ✞ Ϧ ʝ ᔣ ✞ ، Titiw ، poorzoor ، دخترشاه پريون ، ♥shaqayeq♥ ، Shadow of Death ، 1f a r z a d1 ، -Edgar ، ملیکاخانم ، mHDiiiiye ، Ayda khoshgele ، ش ش ش شیطونک 16 ، ~ALONE GIRL~ ، ~ArTaBaNoOs~ ، Elena79 ، ♕ρяιηcєѕѕღsαяαh♕ ، @پوریا@ ، پرستو14 ، ❤уαѕαмιη❤ ، دختر شاد ، رزايتا ، ناز خوشگله ، sahel007 ، ຖēŞค๑໓ ، doshize ، tanha_n19 ، حسام حسام ، *KING* ، zolale qasemi ، amaya nanaz ، نگین کاف ، ندا2000 ، shawkila ، W O L F ، Avril. ، اشا ، _PαяαиÐ_ ، Alijah-1994 ، love10 ، dark heart ، Ati-74 ، بی کس2 ، خوشتیپ انجمن ، 7 sina ، bari ، SARAa2 ، |мιѕѕ мєняαѕα| ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، Mr.Unnamed ، خوشگل خانوووم ، sara006 ، Emmɑ
آگهی
DodgyDodgyDodgyDodgyخز بازی یعنی این یاد نگیرید بعضی ها جنبه فیسبوک  رو ندارن بابای من که گفته تا 18ساله نشدم نرم فیسبوق ولی من رفتم یه بار با حضور خودش
به همه می خندی با همه دس میدی دستتو می گیرم دستمو پس میدی اما دوست دارم..
 سپاس شده توسط "♥sadaf♥" ، spent † ، TurK WolF ، MOZHGAN JOOOOON ، نفس هستم ، ✘PETER✘ ، hosein(●̮̮̃•̃) ، ~Mahnaz~ ، ناااازی ، | NEON DEMON | ، دخترشاه پريون ، پرستو14 ، دختر شاد ، Unnamed ، حسام حسام ، ♥maral♥ ، سروشا
دختره به قد و قوارش نمیاد 12 سالش باشه
چه رشد خوبی!!
 سپاس شده توسط spent † ، MOZHGAN JOOOOON ، نفس هستم ، ✘PETER✘ ، hosein(●̮̮̃•̃) ، ~Mahnaz~ ، دخترشاه پريون ، دختر شاد ، حسام حسام ، __mooni__ ، fafa23
واااااااااا
 سپاس شده توسط spent † ، MOZHGAN JOOOOON ، ✘PETER✘ ، دخترشاه پريون ، حسام حسام
کار خوبی کرده
حقش بوده
 سپاس شده توسط spent † ، MOZHGAN JOOOOON ، Aesthetic ، ✘PETER✘ ، hosein(●̮̮̃•̃) ، ناااازی ، poorzoor ، دخترشاه پريون ، احسان بوکانی ، حسام حسام
تااون باشه از این کارا نکنه.Dodgy
 سپاس شده توسط MOZHGAN JOOOOON ، Aesthetic ، ✘PETER✘ ، ناااازی ، دخترشاه پريون ، احسان بوکانی ، |мιѕѕ мєняαѕα|
آگهی
حقشهcrying
تو بسرا یه حسی هست که بهش میگن (غیرت)وبه همون حس تو دخترا میگن(حسادت)ولی من به دو تاش میگم عشق چون اگه عاشق نباشی نه حسادت می کنی نه غیرتی میشی......
 سپاس شده توسط MOZHGAN JOOOOON ، ✘PETER✘ ، دخترشاه پريون ، احسان بوکانی ، حسام حسام
واقعا حقشه
می بخشم کسانی که هر چه خواستند بامن با دلم با احساسم کردند
ومرا در دور دست خودم تنها گذاردند ومن امروز به پایان خودم نزدیکم
پروردگارا به من بیاموز در این فرصت حیاتم اهی نکشم برای کسانی که دلم را شکستند

یاد ان دوران خوش باد
نمیدانم چرا منو بردی از یاد
الان هر جا هستی با هر که هستی
ارزو دارم باشی همیشه شاد
 سپاس شده توسط TurK WolF ، MOZHGAN JOOOOON ، رونیکاا ، Aesthetic ، ✘PETER✘ ، ناااازی ، دخترشاه پريون ، احسان بوکانی ، دختر شاد
عقلم خوب چیزیه والا!!
 سپاس شده توسط MOZHGAN JOOOOON ، vahid 77 ، ✘PETER✘ ، دخترشاه پريون ، mHDiiiiye ، احسان بوکانی ، حسام حسام ، omidkaqaz
واقعا برا اینطور مادری بزرگ کردن 4 تا بچه سخته
 سپاس شده توسط احسان بوکانی ، دختر شاد ، حسام حسام

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  " تالار تصاویر دخترونه " نسـخـه 4
Thumbs Up زشت ترین دختر دنیا
Wink تصاویر خنده دار?بیا تووووو
Tongue یه پدر دختر بامزه
  تالار تصاویر پسرونه .. » نسخه 2 «
Rainbow عکس دختر ۱۴ ساله ای که به خاطر بیرون نرفتن از خانه خود را دار زد!
  بچه جوجه تیغی را تا حالا دیدی ؟! + تصاویر
Exclamation دختر زیبا و 14 ساله نابغه ایرانی در آلمان + عکس
  انتشار تصاویری غیر اخلاقی‌ یک زن جوان ایرانی!! + عکس
  زیباترین پسر های تهرانی در فیسبوک...

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان