امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اشک پدر!!!!((این پست هم کمتر از پست های شهدایی نیست!))

خدا نکنه پدریا مادری فرزندشون چیزی بخواد و نتونن براش تهیه کنند که اگر اینطور بشه اون پدر یا اون مادر آرزوی مرگ می کنند!!!! چند روز پیش دلم خیلی گرفت!!! از اینکه یه پدر به خاطر بچه اش جلوی چشام داشت اشکش می اومد و از خدا آرزوی مرگ کرد!!! اون موقع باورکنید منم دلم می خواست زمین دهن باز می کرد و منو توی خودش می بلعید!!! خدایا!!!! نمی گم اون بنده هات که ماشین شاسی بلند سوار می شن وهزینه سفر به دور اروپاشون مثل هزینه از این خیابون تا خیابون اونوری رفتن برای ما می مونه فلان بشن یا فقیر بشن و.. اما حداقل به اون بنده هات هم که یه پراید قسطی دارند و مسافرکشی می کنند تا دستشون جلوی هرکس وناکسی دراز نباشه اونقدر پول بده که بتونند بچه شون رو درمان کنند و یه معلم خصوصی واسش بگیرند!!!! متن زیر یه واقعیته، واقعیتی تلخ که نمیشه ازش فرار کرد:

راننده: عجب گرونی هست.

محمد: تقصیرخودمونه!!!

راننده: این ماشین رو قسطی خریدم- بیمه ماشینم هم ۳ روز دیگه بیشتر وقت نداره موندم چیکار کنم!؟

محمد: مگر مسافرکشی نمی کنی؟!

راننده: واقعیت ۳ تا پسردارم که یکیشون تومورمغزی داره. هرچی درمیارم باید خرج خود ماشین کنم.

محمد: راستی توموردرمان نداره؟! ایشالله که خوب میشه.

راننده: داره ولی چند شب بیمارستان خوابوندمش چندمیلیون خرجش شد.پول نداشتم گفتم بچه ام رو نگه دارید خلاصه با کلی دعوا و اینور و اونور کمیته پولش رو داد آوردمش خونه.جالب اینجاست که مدرسه هم راهش نمی دهند و هیچکس با او بازی نمی کند!!!

محمد: ساکت شده و فقط به مسیرو بیسکویت و آبی که روی داشبورت قرار دارد چشم دوخته!!!

راننده: از صبح تاشب دارم کار می کنم و ناهارو شام من همین بیسکویت و آبه! پولی که در میارم تنها کفاف خرج زندگیم رو می ده. پسرم(مریض) می گه بابا چرا من نباید مدرسه برم؟! بهش دروغ گفتم که بابا سن تو نرسیده وهروقت موقعش شد خودم برات معلم خصوصی می گیرم.

محمد: حاجی خدا دوستت داره وبرای همین می خواد امتحانت کنه.

راننده: هرموقع می رم خونه وفرزندم رو می بینم خجالت می کشم و گریه می کنم که پول ندارم درمانش کنم- خجالت می کشم که پول ندارم معلم براش بگیرم. برای همین دوست دارم هروقت اون خوابه برم خونه!!!

محمد: در حالی که لب هایش رو بهم فشار می دهد همچنان به سکوت ادامه می دهد!

راننده: خدایا منو بکش!!! چرا همه بدبختی هات مال منه؟!؟! چرا؟!؟!؟!

محمد: بازهم سکوت می کندوسکوت می کند و سکوت می کند!!!
اشک پدر!!!!((این پست هم کمتر از پست های شهدایی نیست!)) 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Star آیت‌الله علوی گرگانی: موضوعاتی نظیر دوچرخه‌سواری بانوان مورد رضایت امام زمان(عج) نیست
Star آیت‌الله مکارم شیرازی: ازدواج کمتر از ۱۳ سال دارای مفاسد و باطل است
  آشنا نیست؟!
  هر مرد شتر دار اویس قرنی نیست
Star آیت الله غرویان: اختلاف‌ها، اختلاف طلبگی نیست
Star منبری‌ها و مداحان، مظلومیت ائمه‌ای که کمتر نام‌شان برده می‌شود را برطرف کنند
Star آیت‌الله سبحانی: دستیابی به درجات عالی اخلاق، بدون محاسبه امکان‌پذیر نیست
  دست دادن زن و مرد نامحرم با این روش حرام نیست
Sad دخترک 5 ساله فهمید چادر من دست و پاگیر و باعث گرما نیست ؛ اما بعضی ها نه....
  قیامت جای عذرخواهی نیست!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان