امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【115】 ஜ۩۩ஜ

(01-05-2014، 15:02)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-05-2014، 14:59)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوم-__-
سگ تو روحتون-________-
من 10 مین بود رفرش میکردم! Big Grin

تـرکـونــدی (((=
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط sjmmc
آگهی
22 هم:{
دو دقیفه رفتم اینستا:{
 سپاس شده توسط sjmmc
اف بالاخره گفت و گو جدید اومدSleepy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ஜ۩۩ஜ گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【115】 ஜ۩۩ஜ 3
(01-05-2014، 15:03)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه خیرمSleepy
تاریخ عضویتم:1/2/2014
1/6/2014
4ماه
الان1مهDodgy
عزیزم.....
نویسنده ها انتخاب شدن........
تموم شد رف......
رفت تا دو ماه دیه.....
-_______________-

(01-05-2014، 15:04)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-05-2014، 14:59)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوم-__-
سگ تو روحتون-________-

بـهـ اعصـآبـت مسـلســل بـآشـ -______-
کدوم اعصاب؟
-_-

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Dead Silence
ی گوجه سبز خوردم که دوتـا هسته داشت :| فک کُنم بدون اجازه خوردمشون :|

یادم رَف در بزنم بعد بخورمشون -_- خاک ب سَرم :| بهم چسیده هم بودن :|

مگه هسته ی گوجه سبز هم از اینکارا بلده ؟! :|
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ஜ۩۩ஜ گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【115】 ஜ۩۩ஜ 3
 سپاس شده توسط ღSηow Princessღ
(01-05-2014، 15:02)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوم-__-
سگ تو روحتون-________-
من 10 مین بود رفرش میکردم! Big Grin

رفرش پروفۀ من؟bathtime

(01-05-2014، 15:03)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی شیوا ..

شیوا جونم من با دوستام هنو همون آیسان قبلیا م فقد با بعضیا عوض شُدم خُ /: ببخشیدد -_-

ازیزمییییییییییییییییییییییییییی  آیسانی جونی HeartHeartHeart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، sjmmc
آگهی
(01-05-2014، 15:03)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی شیوا ..

شیوا جونم من با دوستام هنو همون آیسان قبلیا م فقد با بعضیا عوض شُدم خُ /: ببخشیدد -_-

شمـآ جـوابـه پیـآمـو بده..!مــن سرعت ندارمـ هــی پیـآمـ بدمـ..!|:

البتـهـ خـدافظBig Grin
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
DodgyDodgyDodgy
(01-05-2014، 15:05)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-05-2014، 15:03)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه خیرمSleepy
تاریخ عضویتم:1/2/2014
1/6/2014
4ماه
الان1مهDodgy
عزیزم.....
نویسنده ها انتخاب شدن........
تموم شد رف......
رفت تا دو ماه دیه.....
-_______________-

(01-05-2014، 15:04)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-05-2014، 14:59)نقل قول: نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوم-__-
سگ تو روحتون-________-

بـهـ اعصـآبـت مسـلســل بـآشـ -______-
کدوم اعصاب؟
-_-
اره فهمیدم25r30
فقد گردشگری که مدیر نداره منو قبول کنه!

واو( ..)
 سپاس شده توسط sjmmc ، Dead Silence ، Ƒαкє ѕмιƖє

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان