امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یا بیا یا اینکه نیا خب....به زور کسی رو نمیارم(طنزه)

ملت تو خونه شون میز بیلیارد و تردمیل دارن، بعد ما تنها امکانات ورزشی مون یک میله بارفیکس بود که اونم مادرم زده تو کمد، روش رخت پهن میکنه

خوب شد بازیِ Pou اومد توو گوشیا تا پسرا بعد ابرو برداشتن و گوشواره انداختن قشنگ طعم مادر بودن رو بِچِشَن

تحقیقات نشون داده:کسی که بلند کردنش توی رقص سخته نشوندش به مراتب سخت تره

باتری گوشی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دختره باد کرده بود؛ بهم نشون میده میگه این از چی میتونه باشه؟میگم تو گوشیت Pou رو داری؟دختره: آره!من: خب پس Pou حامله اس بخاطر اونه؛ الانم 2 ماهشه!!دختره: واقعـــــــــا؟! راس میگـــــــــی؟!من: :|

یه شارژر چینی برا موبایلم خریدم.. شارژ که نمیکنه هیچ.. باطریه موبایلمو خالی ترم میکنه.. هرچی توشه میفرسه برا شبکه برق شهر..

روایت هست که توماس ادیسون تا 12 سالگی خِنگ بوده اما مادرش همیشه بهش می گفته که روزی تو مرد بزرگی میشی و همینطور هم شد!!!اما ما از بچگی اگه اّنیشتین هم باشیم از بس پدرو مادرمون میگن: "تو هیچ پُخی نمیشی"آخرش با کلی ترفیعِ درجه میشیم همون پُـــــــخ :-((((

از وقتی بنزین گرون شده پوستم شفاف تر شده،بدنم سالمتر شده ، حس میکنم پاهام قوی تر شده !آخه با گرون شدن بنزین همش دارم پیاده میرم بیرون

·خدا قوت بده به ﺩﺍﻧﺸﺠﻮﯾﯽ ﮐﻪﺑﻪ ﺧﻮﺩﺵ ﻗﻮﻝ ﺩﺍﺩﻩ ﯾﻪﺩﻗﯿﻘﻪ ﺑﯿﺎﺩ فیس بوک و ﺑﺮﮔﺮﺩﻩ ؛ﻭﻟﯽ ﺍﻻﻥ 2 ﺳﺎﻋﺘﻪ که ﺑﻪ ﺧﻮﺩﺵ ﻣﯿﮕﻪ ﯾﻪ ﺭﻓﺮﺵ دیگه میکنم و میرم!

تجربه ثابت کرده:وقتی از یکی میپرسی: میخوری؟و اون در جواب میگه: فقط یه لقمه!تا تهِ ظرفو نلیسه ول کن نیس

به بابام میگم خوب بچه بودیم مارو کتک زدیاااا شتلق خابوند در گوشم میگه کره خر من کی دستم رو شماها بلند شده ؟؟من :|||

اگه یه ایتالیایی افتاد دنبالت....بدون که خوشگلی اگه یه آمریکایی افتاد دنبالت......بدون که سزاوار احترامی اگه یه فرانسوی افتاد دنبالت....بدون که رمانتیکی اگه یه انگلیسی افتاد دنبالت...بدون که آدم عاقلی هستی اگه یه ایرانی افتاد دنبالت...بدو...بدو...فقط بدو!! Sad(((

دختر اگه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوشگل باشه ،با شلوار کردی هم آدمو به وجد میاره ساپورت فقط بهونه است :|

نکیر و منکر اگه ایرانی باشن، نکیر سوال اولش اینه که »قبرو چند خریدی؟«. منکرم هرچند بگی ، میگه »گرون خریدی«.

دقت کردین از وقتی تصمیم میگیریم دیگه جواب تلفن و زنگه یه نفرو ندیم....... اون یارو دیگه زنگ نمیزنه؟؟؟

این چه وضعشه؟شاهین و شَهین تو انگلیسی اینجور نوشته میشه )shahin(سه ماهه دارم مخ یکی رو میزنم آخرش فهمیدم شاهین اسمشه و پسره :|

به نظرم فقط به پیک موتوریایی که برای مردم غــــــــذا می برن میشه گفت"پــــیــک شــــــــــــــــادی"

یکی از معضلات بچگیم این بود که چرا من نمی تونم مثل شخصیت های کارتون که اشکاشون به دو طرف پرت میشد گریه کنم !

این مطالبو برای خنده ی دیگران میزارم.ولی الان برای اولین باره که خودم ناراحتمcryingcryingcryingcryingcrying
لطفا نظر مزخرف ندید واگه خوشتون اومد نظر و سپاس بدید
یه خر بوست کنه بهتر از اینه که یه بوس خرت کنه

یا بیا یا اینکه نیا خب....به زور کسی رو نمیارم(طنزه) 1
پاسخ
 سپاس شده توسط . . . P oo R ! A . . . ، Alijah-1994 ، ▪неизвестный▪ ، rangin kamoon ، Sieiry ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، ✘PETER✘ ، BlAcK dAy ، Wanton ، ♥ سارا ♥ ، کیاندخت ، MAIKY2015 ، IRIkabos
آگهی
خیلی خوب بود ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسط Alijah-1994 ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، ✘PETER✘
ههههه...
بیششششششعور ... خیلی باحال بودددددددددددددددددددددد Big GrinBig GrinTongueTongueTongueTongue
اواتار یا بیا یا اینکه نیا خب....به زور کسی رو نمیارم(طنزه) 1خلاف قوانین حذف شد دفعه بعداخطار دریافت میکنید
پاسخ
 سپاس شده توسط . . . P oo R ! A . . . ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، ✘PETER✘
نصفشُ خوندم، بخوام همشُ بخونم پیر شدمBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، ✘PETER✘ ، Alijah-1994
باحال بود من pou رو دوست دارم Big GrinBig Grin
در بیارم ببینی؟!:4chs:
.
.
.
.
.
.
.
.

.

.

.

.

.

.

.

.

.
.
.
.
.
.
.

.

.

.

.
.

در ندیدی تا حالا؟

خونتون در نداره؟

تو غار زندگی میکنی؟

بدبخت منحرف!!دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، ✘PETER✘ ، Alijah-1994
عالی بود نصفه شبی شادمون کردی مرسیBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، Alijah-1994
آگهی
عنوانت نامناسبه+ جاش هم اینجا نبود
پاسخ
 سپاس شده توسط Alijah-1994
وآقعا عآلی بودن مخصوصآ:
خوب شد بازیِ Pou اومد توو گوشیا تا پسرا بعد ابرو برداشتن و گوشواره انداختن قشنگ طعم مادر بودن رو بِچِشَن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، Alijah-1994
الان حال ندارم عصبیم بعد درستش میکنم
یه خر بوست کنه بهتر از اینه که یه بوس خرت کنه

پاسخ
واقعا لذت بردم بخصوص از همش
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان