امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اگه نیای ظرر میکنتیییییییییی

ديشب شوهرخالم رفته بود پمپ بنزين بنزين بزنه انقد صف طولاني بوده يادش رفته تو صفه ، وقتي راه باز شده خوشحال از اينکه از ترافيک فرار کرده گازشو گرفته رفته !
.
.
.
مامانم مدير ساختمون شده از ديشب با بابام سرسنگينه !
ميگم چي شده ؟ ميگه شارژو دير به دير ميده !
مامان جو زده ست داريم ؟
.
.
.
آقا ما يک فروند برادر داريم که با بالش کشتي ميگيره شکست ميخوره ، تازه بعضي وقتا مصدومم ميشه … تازه بعد شکست خوردنشم بايد يه دوره ريکاوري براش بزاري !
در اين حد حرفه ايه !!!
.
.
.
دوستم زنگ زده خونمون مادربزرگم گوشي رو برداشته و در حاليکه گوشي دم دهنشه از من ميپرسه بگم هستي يا نيستي ؟
من :|
مادربزرگم همچنان منتظر جواب من o-O
.
.
.
يه لشگر از فاميلامون حمله کردن خونمون ، هرچند دقيقه يه بار هم يه چيزيو بچه ها ميزنن ميشکونن …
پسرخالم برگشته بهشون ميگه بچه ها چيزايي که نميشکنه رو الکي زمين نندازيد !
.
.
.
روز تولد بابام با کلي ذوق و شوق يه ساعت مچي بهش کادو دادم برگشته ميگه ممنونم پسر گلم ولي احتياجي به اين کارا نبود همين که سعي کني تو زندگيت آدم باشي براي من با ارزش ترين هديه س …
.
.
.
با داييم رفته بودم موبايل بخريم داييم به فروشنده گفت : به نظر شما کدوم رنگو بخريم ؟
فروشنده : والا اين به سليقه ي شخصيتون برميگرده من نميتونم نظري بدم !
داييم : حالا شما اگه بودي کدومو ميخريدي ؟
فروشنده : چي بگم والا !!! شما بايد بپسندين سليقه ها متفاوته !
داييم : سليقه ي شما کدومو ميپسنده ؟
فروشنده : والا من اگر بودم نقره اي رو ميخريدم !
داييم : پس اگر زحمتي نيست اون مشکي رو به ما بده …
فروشنده با تعجب گفت چرا مشکي ؟
داييم : اون نقره ايه حتما مشکلي داره که اصرار داري به ما بندازيش …
.
.
.
خسته و کوفته اومدم خونه داداشم رو در پذیرایی یادداشت گذاشته “یه نوشته گذاشتم تو اتاقت برو بردار” ، رفتم تو اتاق دیدم نوشته “سرت کلاه گذاشتم یادداشت اصلی پشت همون برگه ایه که رو در بود” ، رفتم یادداشت رو درو کندم پشتش نوشته “یه یادداشت تو یخچاله زیر ظرف م?وه ها” ، منم حرصم گرفت بدون توجه به یادداشت یه نیمرو درست کردم و خوردم …
بعد ناهار یادداشت زیر ظرف میوه رو خوندم دیدم نوشته “ما رفتیم خونه خاله اما مامان برات پیتزا که دوست داری درست کرده گذاشته تو فر اما اگه نیمرو خوردی دیگه پرخوری نکن بذار اومدم با هم میخوریم”
خداوکیلی من سرمو کجا بکوبم …
.
.
.
خواهرم واسم اس ام اس داده ش م خ د …
هر کاري کردم نتونستم بخونم ؛ زنگ زدم ميگم چي نوشتي ؟
ميگه واقعا متاسفم برات که نتونستي بخونيش ، نوشتم شام مهمونيم خونه داداش !
فکر کنم بايد 32واحد کلاس رمزنگاري و رمزگشايي واسه ادامه زندگي با خانوادم پاس کنم …
.
.
.
يه بار با خانواده داييم رفته بوديم بيرون داييم پاش گرفت لبه جوب افتاد توي جوب … دختر دايي گودزيلام اومده ميگه بابا بابا صداي قوطي در بيار ضايع نشي !
ما : oO
داييم : O-O
قوطي :|
.
.
.
يه بار رفته بوديم جايي مهموني مبل چرمي داشتن ، پسر خالمم که ??سالشه تشسته بود که يهو يه صدايي اومد همه خندشون گرفت ، اينم هول شد گفت به خدا من نبودم صندلي گ.و.زيد بعد هم گريه کرد و گفت خودتون ميگ.و.ز.يد ميندازيد گردن من و رفت تو اتاق و ما هم نفهميديم بالاخره کي بود !
.
.
.
مامانم يه قابلمه جديد خريده بعد امروز به شوخي گفتم اگه توش خط بندازم چيکار ميکني ؟؟؟ برگشت گفت هيچي فقط يکي مثل همون خط ميندازم رو صورتت …
من :|
روحيه عاطفي مادرانه o-O
لنگ و چاقو ضامن دار :|
سازمان حمايت از کودمان بي سرپرست O-O
.
.
.
داداشم اومد خونه دست کرد تو جيبش ديد گوشيش نيست ، کيفشو گشت بازم پيدا نکرد ؛ گفت هزارتا صلوات نذر ميکنم گوشيم پيدا بشه …
خلاصه برگشت تو مسيري که اومده بود آخر سر رفته تو مغازه ديده اونجاست …
برگشته خونه ، گفتم صلواتا رو بفرست !
گفت : نه اگه گم شده بود ميفرستادم ، اينو جا گذاشته بودم !
.
.
.
سرما خوردم صدام گرفته و کلفت شده تا حرف ميزنم بابام ميزنه شبکه ي راز بقا و ميگه تو حرف بزن احساس سينما ?بعدي بهم دست بده !
.
.
.
داداشم رفته سربازي ، وقتي رفته بوده معرفي ازش پرسيدن مشکل قضايي ندارين ؟ گفته نه به اون صورت ولي هرچي ميخورم سير نميشم …
.
.
.
سر سفره بوديم که صداي يه کاميون اومد ، يهو ديديم مامانم زد زير گريه و با هق هق گفت : شماها هيچوقت منو حمايت نکردين ، من ميخواستم پايه يک بگيرم …
آخه مادر من شما يازده سال طول کشيد تا پايه ? گرفتي ؛ من توي ماشين آموزشگاه بزرگ شدم ! والااااا
.
.
.
مامانم تازه از خونه خالم رسيده زنگ زده ازش تشکر کنه ؛ الان ??ديقس دارن صحبت ميکنن …
خو مادرم حرفاتو ميزدي بعد ميومدي ديگه !
جالب اينجاس ميگه اونجا هوا چطوره ؟
.
.
.
مامانم وقتي از دستم عصبي ميشه ميگه : به خدا اگه باهات بيام خواستگاري به دختره ميگم چه خري هستي !
دوستان بريد کنار يوقت توي عشق و محبت دفن نشيد …
.
.
.
ما تا بيست سالگي از تاريکي ميترسيديم بعد برادرزاده ي ?ساله م توي تاريکي نشسته ؛ بهش ميگم تو تاريکي چيکار ميکني ؟ ميگه دارم با روحِ اجسام ارتباط برقرار ميکنم !
.
.
.
پريشب به بابام گفتم خواب ديدم زلزله اومده ، فردا ظهرش زاهدان زلزله اومد ؛ بهش ميگم ميبيني ؟؟؟ بهم الهام شده بوداااا …
ميگه خب بعضي از جانوران اين ويژگي هارو دارن !
من برم زنگ بزنم آتشنشاني شايد خبري از پدر و مادرم داشته باشن !
.
.
.
به پسرعمم ميگم واسه کنکور درس خوندي ؟
ميگه کنکور مگه ساعت ? نيست ؟
ميگم چرا !!!
ميگه خب ساعت ? پا ميشم ميخونم ديگه …
.
.
.
مامان بزرگه دخترخاله م اومده خونمون رفته دستشويي وقتي اومده بيرون برگشته به من ميگه : مادرجان چه توالت دلبازي ! سفيدبخت بشي الهي …
.
.
.
يکي از بچه هاي فاميل که ?سالشه اومده به مامانش ميگه “از بازيهاي مسخره تبلت خسته شدم يه چيز پيشرفته تر ميخوام …”
ما بچه بوديم کاغذ ميجويديم ميزاشتيم تو لوله خودکار پرت ميکرديم طرف تخته سياه …
پاسخ
 سپاس شده توسط HediVampire ، parisa16 ، BlAcK dAy ، صالح02 ، rana m ، خخخخ ، Dragon_FM ، مریم14 ، روح سپید ، mina-1mj ، ali320 ، ❤R@TA❤ ، TurK WolF ، *ARTEMIS *
آگهی
ضرر این طوریه ....UndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecided
مر30
+سپاس
پاسخ
خیلی بآ مزه بود ولی عنوآن و عوض کنی بهترم میشه!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه نیای ظرر میکنتیییییییییی 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ali320 ، سحر00
تو برو ترولتو بساب.
پاسخ
بدک نبودHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط سحر00
ممنون.Smile
پاسخ
آگهی
خیلی باحال بودBlush
سپاس نشه فراموش
                  لامپ اضافی خاموش

:ggr::ggr:
پاسخ
 سپاس شده توسط سحر00
خوب بود
پاسخ
 سپاس شده توسط سحر00
خیلی هم خنده دار نبود
پاسخ
دمت قیییییییییییییییییییییییییییییییژ...عاااااااااااالی بود..Heart
دلم یک تصادف جدی میخواهد!
پرسروصدا،آمبولانس ها سراسیمه شوند و کاراز کاربگذرد...
پاسخ
 سپاس شده توسط سحر00

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Heart حرفای داغ مشتی .......... نیای واقعا دیگه نمیتونی وارد دنیای واقعی بشی!!!!
  ویدیو های جالب چالش تیک تاک .....نیای از دستت رفته (قسما اول)
  باربی ترین دختر جهان(نیای از دست رفته)
Smile دختر باس...!(2) نیای از دست دادیا! بدووو!
  ترول راک خیلی باحاله نیای کل عمرت فناست سری2
  وووویی ترکیدم از خنده نیای از دس رفته
  نظر سنجی2!نیای ازدست رفتهshas15
  نظر سنجی! بدو بیا نیای از دستت رفته
Wink خیلی باحاله نیای تو پشیمون میشی
  ترول جدید اگه نیای نصف عمرت رفته(20)عدد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان