امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چرا مردم ایران اینهمه افسرده و غمگین اند ؟

کی گفته
همه مردم جهان هم شادن
هم غمگین
نباید تلقین کرد غم رو
آینده
امید
شانس
میشه
پاسخ
آگهی
عاقا شما اول به ما بگین از کجا فهمیدین مردم ایران غمگین اند؟؟؟
خیلی هم شادن

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://axgig.com/images/14945399123812471664.jpg
پاسخ
(04-12-2014، 11:45)پرنیان☻♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2014، 18:53)×LUC i FER× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این مملکت درست بشو نیست...
حتی صد سال دیگه
 شما اول خوتو درست کن...
فکر کردی خیلی انسان کاملی هستی؟
همه حرفات درسته؟
نه داداش شما بیشتر از همه مشکل داری
نه من چنین فکری نمیکنم ولی معتقدم درصد اشتباه هام از گندهایی که شماها با جزم باورییتان بالا می اورید کمتره Smile ضمنا تو من رو از کجا میشناسی که این حرف رو میزنی؟
مغالطه ی تو هم این چنینی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://fa.wikfaha.in/wiki/%D8%AA%D9%88_%D9%87%D9%85_%DA%86%D9%86%DB%8C%D9%86%DB%8C
کسی که تا این حد سفسطه کرده و دگماتیستی رفتار میکند در حقیقت شان و شعور خود را بر همگان نمایان میکنه که الان این کار رو نمودی
چندی پیش تاپیکی راجب شاهکار هایی که در عزاداریه حسینیتان بالا اوردین رو ارسال کردم که متاسفانه پاک شد!
بنگر من شما دوستان گاهی از داعش هم بدتر میشید.. فقط زیر پوستی تر
فرافکنی نکن دُختَر
چرا مردم ایران اینهمه افسرده و غمگین اند ؟ 9
شقیقه ات به کمرت فرمان خیسی میدهد،همین که نوک اسلحه را لمس کند
درد است که انسان را بزرگ میکند نه روزهای تقویم
پس خفه شو و دلسوزی نکن
بچه تویی
نه او
بدرود.

امضای خلاف قوانین درصورت تکرار اخطاردریافت مینمایید!

پاسخ
 سپاس شده توسط F A R ! N
(04-12-2014، 13:18)×LUC i FER× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-12-2014، 11:45)پرنیان☻♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2014، 18:53)×LUC i FER× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این مملکت درست بشو نیست...
حتی صد سال دیگه
 شما اول خوتو درست کن...
فکر کردی خیلی انسان کاملی هستی؟
همه حرفات درسته؟
نه داداش شما بیشتر از همه مشکل داری
نه من چنین فکری نمیکنم ولی معتقدم درصد اشتباه هام از گندهایی که شماها با جزم باورییتان بالا می اورید کمتره Smile ضمنا تو من رو از کجا میشناسی که این حرف رو میزنی؟
مغالطه ی تو هم این چنینی
http://fa.wikfaha.in/wiki/%D8%AA%D9%88_%D9%87%D9%85_%DA%86%D9%86%DB%8C%D9%86%DB%8C
کسی که تا این حد سفسطه کرده و دگماتیستی رفتار  میکند در حقیقت شان و شعور خود را بر همگان نمایان میکنه که الان این کار رو نمودی
چندی پیش تاپیکی راجب شاهکار هایی که در عزاداریه حسینیتان بالا اوردین رو ارسال کردم که متاسفانه پاک شد!
بنگر من شما دوستان گاهی از داعش هم بدتر میشید.. فقط زیر پوستی تر
فرافکنی نکن دُختَر

چه شاهکاری؟هان؟
اصلا با شما بحث نمیشه کرد شمایی که نه به خدا اعتقاد داری نه به پیغمبر.
وقتی که به امام حسین لقب وحشی رو میدی دیگه چه انتظاری میتونم ازت داشته باشم؟
پاسخ
 سپاس شده توسط mohsenniceboy
چرا از راه سنگ استدلال میکنید ..
علت دادن اون لقب وحشی بازی ای بود که هم کیشان جنابعالی در چند پست قبل ترش در اوردن و به شدت به من پریدن.. من نمیدونم چرا هیچ کدومتون اونا رو ندیدین .. ینی اصلا برات سوال پیش نیومده که چرا چنین چیزی گفتم؟؟  :|
پس خفه شو و دلسوزی نکن
بچه تویی
نه او
بدرود.

پاسخ
خ
(04-12-2014، 18:03)×LUC i FER× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علت دادن اون لقب وحشی بازی ای بود که هم کیشان جنابعالی در چند پست قبل ترش در اوردن و به شدت به من پریدن.. من نمیدونم چرا هیچ کدومتون اونا رو ندیدین .. ینی اصلا برات سوال پیش نیومده که چرا چنین چیزی گفتم؟؟  :|
توجیه به جای عذر خواهیkaffe2
اگه منظور از هم کیش، بنده باشم که لازم میدونم بگم چی گفتم.بازهم میگم.
اشاعه ی افسردگی؟
شخصا که وقتی برای امام گریه میکنم دلم وا میشه
در مورد متنت نوشتم اصلا ارزش فکر کردن هم نداره.و چنتا غلط املایی از توش برات در آوردم.
این هموم پستای اولم بود .
توهینتو که آقای family که به نهایت رسوندی اینو فرستادم :
بازهم میفرستم :
وَلَقَدْ ذَرَأْنَا لِجَهَنَّمَ كَثِيرًا مِّنَ الْجِنِّ وَالإِنسِ لَهُمْ قُلُوبٌ لاَّ يَفْقَهُونَ بِهَا وَلَهُمْ أَعْيُنٌ لاَّ يُبْصِرُونَ بِهَا وَلَهُمْ آذَانٌ لاَّ يَسْمَعُونَ بِهَا أُوْلَـئِكَ كَالأَنْعَامِ بَلْ هُمْ أَضَلُّ أُوْلَـئِكَ هُمُ الْغَافِلُونَ

و بازهم چا رو فراتر گذاشتیو ....
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
آگهی
نقل قول: توجیه به جای عذر خواهیچرا مردم ایران اینهمه افسرده و غمگین اند ؟ 9
اشاعه ی افسردگی؟
خب بگو چی گفتی دیگه گل پسر
مزوخیسمت رو در مساجد و منازل شخصی خودتون نگه دارید چرا صدای میکرفن هاتون ده تا کوچه اون ورتر هم میره؟
ایام محرم هم که دیگه لحظه ای سکوت در کار نیست..
خب اینطوری بخواییم استدلال کنیم پس منم بلدم
حال پخته در نیابد هیچ خوام، پس سخن کوتاه باید وسلام
چون عموما مغالطه میکنی یا پرتو پلا میگی و ارزش وقت گذاشتن هم نداری(که واقعا همینطوره)
پس خفه شو و دلسوزی نکن
بچه تویی
نه او
بدرود.

پاسخ
(04-12-2014، 19:27)×LUC i FER× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: توجیه به جای عذر خواهیچرا مردم ایران اینهمه افسرده و غمگین اند ؟ 9
اشاعه ی افسردگی؟
خب بگو چی گفتی دیگه گل پسر
مزوخیسمت رو در مساجد و منازل شخصی خودتون نگه دارید چرا صدای میکرفن هاتون ده تا کوچه اون ورتر هم میره؟
ایام محرم هم که دیگه لحظه ای سکوت در کار نیست..
خب اینطوری بخواییم استدلال کنیم پس منم بلدم
حال پخته در نیابد هیچ خوام، پس سخن کوتاه باید وسلام
چون عموما مغالطه میکنی یا پرتو پلا میگی و ارزش وقت گذاشتن هم نداری(که واقعا همینطوره)

تا حدی در مورد ایجاد سروصدا موافقم.نمیدونم فلسفه آوردن طبل تو ای مراسم چیه.
یاد دارم مسجد محل همچین چیزی شده بود.نه به ای شدت ولی صدا خیلی میومد.درسته خود امام هم راضی نیس.امام جماعت صحبت کرد ولوم رو پایین آوردن.چیزی نیس ک زیاد عمومییت داشته باشه.مگه جاهای خاص ک بالاخره خاصن و اونجا مسکونی نیس.مثله حسینیه ی شهر ما.
که توی خیابون بلند گو میذارن چون معمولا جا کم میاد.
شما رو خیلی خوب پختن درسته.
منم اشتیاقی به بحث باشما ندارم.کار خودتونو به بقیه نسبت ندین.
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
(04-12-2014، 18:03)×LUC i FER× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر چیم که به جنابعالی گفته باشن شما حق توهین به اهل بیت و نداری .
تو اگه به ما فحاشی کنی ما پشت گوش میندازیم ولی با کسایی که به اهل بیت فحاشی میکن برخورد میکنیم جدی.
پاسخ
 سپاس شده توسط mohsenniceboy
نقل قول: هر چیم که به جنابعالی گفته باشن شما حق توهین به اهل بیت و نداری .
تو اگه به ما فحاشی کنی ما پشت گوش میندازیم ولی با کسایی که به اهل بیت فحاشی میکن برخورد میکنیم جدی.

شما اگر یک اپزیلون به "اهل بیت" ایمان داشتی این سخن رو نمیگفتی
بر سر محمد آتشغال ریختند، اب دهان بر صورتش انداختن ، به او سنگ زدن، علی هم همچنین، ولی هیچ گاه بخاطر این اقدامات با افراده خاطی برخورد نکردن !
اما شما درست برخلافه انها به کسانی که به زعمتان به انها توهین میکنن هجوم می اوردید و شدیدا برخورد میکنید که هیچ ، حتی اگر هم کسی به انها توهین نکند باز هم شما این کار رو انجام میدید .. "همون چیزی که زمینه ی ان حرف من رو ایجاد کرد"
من هم صرفا به هین خاطر اون حرف رو زدم تا پایور کنم شما هنوز ذره ای نسبت به اهل بیت اشنایی هم ندارید
پس خفه شو و دلسوزی نکن
بچه تویی
نه او
بدرود.

پاسخ
 سپاس شده توسط اونی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان