امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هـری اسـتـایلـز مجـروح شـد !!

توییت پـدرش !!

هـری اسـتـایلـز مجـروح شـد !! 1

"من درد هری روحس کردم وقتی درقسمت مردانه جلوی بدنش به وسیله یه اسباب بازی که روی صحنه پرت شد مورداصابت قرارگرفت ..." [?WTF]

هریه بیچاره...فکرکنیم بایداز این به بعداز سپراستفاده کنه..:||

چون دفعه بعدمیتونه یه کفش دیگه باشه و یا یه چیز بدتر!

ما این رو نمیخوایم..میخوایم؟

به طورجدی فن ها باید پرتاب کردنه وسیله به سمت هری روتموم کنن

مگه اون چیکار باماکرده که مامیخوایم اون روافتاده روی زمین ببینیم درحالی که بدنش آسیب دیده و اشک توی چشماش جمع شده..

خب..شاید به نظرخیلیا این اتفاق بانمک باشه

اما وقتی صورت هری رو میبینیم چه پارسال و چه امسال میفهمیم این اصلا بامزه نیست..

نگرانی اصلی اینه که این اوله توره ومعلوم نیست درپی ماه های آینده چی به سمت هری پرتاب بشه

1diran5

+ ینی مورد داشتیم ملت هـر چـی دستشون میومـد پرت میکردن به هـری :|

از عیـنک و کفش و اسباب بازی گرفته تا لباس زیـر :|

بدبخت پـارسال یه کفش پرت کردن یه لنگش خورد تو سرش یه لنگش هم خورد تو .. :|||

حرکـات موزونی میرفت روی صحنه بچه : )

پاسخ
 سپاس شده توسط Mr.Robot ، Adl!g+ ، # αпGεʟ ، pink lady ، Mohammad 77 ، First Star ، Mr.Black ، яᎧмιиα ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Brooklyn Baby ، F A R ! N ، Dead Silence ، RєƖαx gнσѕт ، -Nᴇɢᴀʀ- ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، جونmahsa ، ...melika ، αѕтer ، sbinam ، PISHY ، ~HiSssh~ ، ✘PETER✘ ، Elena79 ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، n1379sh ، ghazal07 ، -Edgar ، "K!nd~G!Яl" ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، Mᴏsᴇs ، farnaz bieber ، ~Mahnaz~ ، Directioner_kimia ، ♥shaqayeq♥ ، pendar77 ، دشاشم ، Frozen Girl ، *ʙᴇsᴛ ғʀɪᴇɴᴅs ғᴏʀ ᴇᴠᴇʀ* ، مرضیه 79 ، _Ovver_ ، "تنها" ، Titiw ، مگان ، мoвιɴα т ، عسل شیطون ، Dragon_FM
آگهی
(09-05-2014، 20:13)PISHY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخی بیچاره
خو چزا میزنن
میخوان چیو ثابت کنن
خو بدبخت گناه داره

نمیدونم چـرا ، ولی خدایی فـاز میده !! ^_- :|
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، hanie directioner ، Titiw
آخي دلم واسش سوخت ):
ولي اگه هري و وان دي بيان ايران همه خام خام ميخورنشون (:
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، "K!nd~G!Яl" ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Frozen Girl ، Titiw ، мoвιɴα т
آخ آخ منم وقتی فیلمشو دیدم دردم گرفت چه برسه به هریcryingcryingcrying خخخخخخ پسرا میدونن الان چی دارم میگم.کاملا درک میکنن.Big Grin یه بار با یه بطریه آب زدن به اونجای هری بعد هری نشست روی زمین و گریه کرد . یه بارم به کفش زدنش بعد هری افتاد روی زمین بهد پسرا اومدن بهش کمک کنن یه دختره این کارو کرده بود بعد که مامور ها میخواستن اونو از توی سالن بیون کنن هری بلند گفت ولش کنین اون کاری نکرده من سالمم(درصورتی که داشت از درد میمرد) چه دله پاکی داره بچهcryingcryingcryingcrying
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Medusa ، Directioner_kimia ، مرضیه 79 ، عارفه ، Titiw ، мoвιɴα т
یـه رآسـتـم خـورد تو قـسمـت حـسـآس :| اوخـی ):

پاسخ
 سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، Thyme ، Titiw ، ღ narges ღ ، мoвιɴα т
اخی هری بیچاره ی من!من نمیدونم هری خیلی بدشانسه یا اونا نشونه گیریشون خیلی خوبه!
   We     Can    L I V E    Foreveeeeeeer

پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw
آگهی
cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingمن دیگه حرفی ندارم...
پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw
خل شدن مردمHuhHuhHuh
پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw
وایییییییییی بدبخت مگه مرض دارین اخرش میکشینشون!!!
 [url=http://www.akskhor.ir/do.php?imgf=one-direction-18-.jpg][/url]
پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw
هر کی آهنگ مرد تتلو رو گوش کرده اینو شنیده
« نمیدونی که این دنیا
پدرسگ رسم شه»
پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان