امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

این زن 39 ساله کوتاه ترین مادر جهان است! +عکس

Heart 
این زن 39 ساله کوتاه ترین مادر جهان است! +عکس 1 این جمله از یک زن نیم تنه (با شوهر 180 سانتیمتری) است که هشدار پزشکان را به مبارزه طلبید. این مادر که دو فرزند دارد با اختلالاتی در ستون فقرات خود به دنیا آمد و راه متعارفی برای زندگی خود پیدا کرد. او به کمک یک تخته اسکیت جا به جا می شود. این زن 39 ساله کوتاه ترین مادر جهان است! +عکس 1 رزمری سیگنیز که تنها 76 سانتیمتر است در بدو تولد خود از فقدان خاجی رنج می برد. او نیم تنه ی پایین خود را در سن 2 سالگی از دست داد. او در ابتدا یاد گرفت با دستان خود راه رود، اما بعدا از یک تخته اسکیت برای جا به جایی استفاده کرد. او می گوید: تخته اسکیت من برایم بسیار مهم می باشد، آن تفاوت بین حس محبوس بودن و آزاد بودن را برای من به ارمغان می آورد. این زن 39 ساله کوتاه ترین مادر جهان است! +عکس 1 او در حالی که با مجله کلوزر مصاحبه می کرد گفت: من بدون اسکیتم نمیتوانم حرکت کنم و این برای فرزندانم طبیعی است. به گزارش ز روزمری که او را به رز می شناسند دارای دو فرزند، لوک 13ساله و شلبی 6 ساله است. او هر روز فرزندانش را با ماشین مخصوصش به مدرسه می رساند. این زن 39 ساله کوتاه ترین مادر جهان است! +عکس 1 وی می گوید: هنگامی که لوک کوچک بود و نمیتوانست بر روی تخته اسکیت بایستد، مانند من مینشست و با دستانش حرکت می کرد.این مادر 39 ساله اهل کلرادو پاهای مصنوعی خود را در سن شش سالگی به علت درد زیاد کنار گذاشت و 33 سال است که از تخته اسکیت برای جا به جایی استفاده می کند.رز میگوید من همیشه نگران این بودم که تنها بمانم و هیچ وقت خانواده ای برای خودم نداشته باشم. این زن 39 ساله کوتاه ترین مادر جهان است! +عکس 1
این زن 39 ساله کوتاه ترین مادر جهان است! +عکس 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ✖ ̶̶ℬ̶̶Å̶̶Ð̶̶ ̶̶Ш̶̶ϴ̶̶Ḻ̶̶ℱ̶̶ ✖ ، فاطمه:ef ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، آقا اميد ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، αѕтer ، sergio.ramos4 ، ×●SomeOne●× ، mahdi1441 ، ຖēŞค๑໓ ، ارمیتاخوشگله ، عسل. ، bahar labeouf ، *!hasti!* ، Mr.Robot ، ᖇᗩᕼᗩ➷Ḱᓰᔕᔕ ، ѕтяong
آگهی
آورین به این مرد فداکار و از خود گذشتهcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط mahdi1441 ، ✘PETER✘
وای |:

چقدر بده آدم اینجوری باشه /:
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
واااااااااااااااااای گناه داره قلبم درد گرفت
این بی تفاوتیا....این بی خبری ها....گاهی دیدار از سر اجبار... نبودن ها....ندیدن ها.... یعنی برو...گاهی اوقات چقدر خنگ میشوم HeartHeartشاید نمیخوام باور کنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
از کوتوله افسانهی هم کوتاه ترهاین زن 39 ساله کوتاه ترین مادر جهان است! +عکس 1:angel:
از انار باید اموخت تاج برسر هزاران استSleepySleepy
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
هیچ پسری نمیاد با دختری ک مث این مادر اینجوری باشه ازدواج کنه
پاسخ
آگهی
اخیcrying
تو بسرا یه حسی هست که بهش میگن (غیرت)وبه همون حس تو دخترا میگن(حسادت)ولی من به دو تاش میگم عشق چون اگه عاشق نباشی نه حسادت می کنی نه غیرتی میشی......
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ازدواج اجباری دختر 9 ساله با سگ!
  التماس دختر 16 ساله برای ازدواج با دوست پسرش (عکس)
  مادری که دختر 11 ساله اش را اجاره می دهد
  ۴۰ کیلو پشم بر تن پشمالو ترین گوسفند جهان!+عکس
Question دختر 19 ساله ای که مثل حیوان با نامزدش زندگی میکند
  تازه ترین خبرها از بارداری اولین مرد جهان + عکس
  جزئیات حمله وحشیانه پدر با کلنگ به هانیه 17 ساله در کوهدشت !
  دختر 6 ساله حساب بانکی مادرش را Hک کرد +تصاویر
  دختر 12 ساله بعد از مرگ زنده شد (عکس)
  دوستی عجیب یک دختر 10 ساله با گرگ ها! +عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان