امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

توهین حآمد بهدآد ب زنآن ایرآنی

زن های ایرانی خیلی خشن هستند، تازه وقتی کتکشان می زنی شکایت می کنند و در مورد حقوق زنان حرف می زنند، به جای اینکه مثل زنان مالزی بعد کتک خوردن دستشان را به روی سینه شان جفت کنند و تعظیم کنند و بگویند ارباب عفو بفرمایید، تهدید می کنند که مهریه ام را به اجرا می گذارم و پدرت را در می آورم! با آن مادر حسودت! بعد هم بچه را با خودشان می برند و تو را می اندازند زندان – خنده!!!

به گزارش اقتصاد ایران به نقل از مجله اینترنتی زنان، زنان ایرانی همیشه از تبعیض و خشونت برخی مردان فارغ از شغل و نسبت و گرایش های فکریشان ضربه های جبران ناپذیری خورده اند و شوخی شوخی هایی که روزی رنگ جدی به خود گرفته اند و مشخص نیست این گونه توهین ها حتی با عنوان مزاح چه زمانی پایان می پذیرد. تکذیب و یا عذرخواهی رسمی این هنرپیشه، کمترین کاری است که می توان تصور کرد…
پاسخ
 سپاس شده توسط -Edgar ، love you***** ، RedSparrow ، eNorto ، spent † ، سارا اتیشپاره= نازنین خوشگله ، parmida11 ، ~× like nOboDy ×~ ، ♥Roksana♥ ، dj erfan ، rangin kamoon ، sahar15♥♥ ، نفس هستم ، نگین15 ، ehsan-hyper ، شکوفه2 ، parisa y ، இFATEMEHஇ ، ~~SARA:HIVA~~ ، bieber fan
آگهی
بره زن مالزی بگیره

Bring it on back to me

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توهین حآمد بهدآد ب زنآن ایرآنی 1
پاسخ
 سپاس شده توسط RedSparrow ، ღ ツ setareh ツ ღ ، parmida11 ، αѕтer ، ♥Roksana♥ ، نفس هستم ، leilajoon♥♥ ، AuTuMn
والا  بره زن مالزی بگیره ما ایرانی ها همینیم که هستیمBig Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط parmida11 ، αѕтer ، ♥Roksana♥ ، نفس هستم
تو این دوره زمونه زنایی پیدامیشند که واقعا حقشون کتک خوردنه :l
شاید خانوم خودش اینطوری بوده -_-
اما نباید همه ی زن های ایرانی را جمع میبست
ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسط αѕтer
همینه که هست مابهترینیم پرچم مازناکماکان بالاس
پاسخ
 سپاس شده توسط αѕтer
(08-05-2014، 18:41)تارانا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همینه که هست مابهترینیم پرچم مازناکماکان بالاس

بله ک اولیم
پاسخ
آگهی
Huhاز کجا معلوم شایعه نباشه
همشون لبخند زدن رو تو بچگى جا گذاشتن 
پاسخ
 سپاس شده توسط αѕтer
توهين ني حقيقته
ارﮧ اوبی مارو دیدی سرو بنداز پایین
.

پاسخ
 سپاس شده توسط αѕтer ، Mohammad 77
(09-05-2014، 14:57)parsa2014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توهين ني حقيقته
هههههههههههه هر موقع مردا تونستن شلوارشونو بکشن بالا بعد این حرفو بزن
البته ببخشید اینو گفتم
پاسخ
کی رفته با زنهای مالزی ملاقات کرده؟؟؟؟؟؟؟؟
ویکتور هوگو میگه: من نمیگویم که هرگز نباید در نگاه اول عاشق شد! اما اعتقاد دارم برای بار دوم هم باید نگاه کرد
پاسخ
 سپاس شده توسط αѕтer

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  واکنش پرویز پرستویی به توهین سحر قریشی به پاکبان / پای آن پاکبان را ببوس!
  توضیح عجیب و غریب سحر قریشی درباره رفتار توهین آمیزش با یک پاکبان!
  واکنش «خانه‌ سینما» به انتشار مطلب توهین‌آمیز نشریه یالثارات
  واکنش بهنوش بختیاری به توهین «یالثارات»
Photo توهین محسن افشانی به مامور بلیس!+عکس
  نظر آنجلیناجولی در رابطه با فیلم موهن و توهین امیز به حضرت محمد(ص)
  شکایت پیمان قاسمخانی از فرد توهین کننده به همسرش
  رفتار توهین امیز جاستین بیبر برای طرفدارانش(عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان