امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عکس های متحرک سلنا در DOL

عکس های متحرک سلنا در DOL 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
PISHY

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*.*
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، rana m ، Adl!g+ ، ɱɪɾʌʛє ، katayoon79 ، ariana grande ، _PαяαиÐ_ ، ᖇᗩᕼᗩ➷Ḱᓰᔕᔕ ، ★ASAL-GIRL★ ، ~Mahnaz~ ، ✔✘ζoΘdY✘✔ ، Aesthetic ، ♥Roksana♥ ، لیدا پرنسس قلب ها ، Maryam♥♥ ، ηἔ∂Δ ، ຖēŞค๑໓ ، pania@ ، r-o-m-i-n-a ، ناز خوشگله ، spent † ، ρѕуcнσραтн ، "♥sadaf♥" ، Sieiry
آگهی
wowآی لاویو سلنا گومز
تنکس هانی

پاسخ
زحمت کشيدي گلم~_-

پاسخ

این عکسه واقعا مـــــــحـــــــــشــــــــــــــــره مرسی عزیزم.
..

. 가끔 기적 같은 침묵 아니에요 항상 환호 되는 필드
پاسخ
مرسی خیلی نازن.Smile
پاسخ
مرسیییییییییی
پاسخ
آگهی
اوخــــــــیییی چ نـــآزه ^ــ^

مــرسی عــیزَم (:
[ !! .. αηd ]
پاسخ
HeartHeartHeartHeartHeartTongueTongueTongueTongueTongueTongueBlushBlushBlushBlushBlushBlushShyShyShyShyShyShyShyRolleyesRolleyesRolleyesRolleyesRolleyesRolleyes
پاسخ
ممنون بازم بزارممنون
پاسخ
3پاس ممنون خوب بود................HeartHeartHeartBig GrinBig GrinBig Grin
بسه مرد کوبیدن مشت به دیوار کسی نمیشنوه صداتو انگار سیم گیتاره زیره دستای من ملودی اشکا و رفتن من...این دل اصن ارزش نداش  کس دیگه ای رو اوردی به جاش ای کاش من مرده بودم اگه از اول اخرو خونده بودم..نمیخوام کسی کنه دخالتی نمیزارم بری به راحتی چه راحتی وقتی با اون هستیو وقتی خواب بودم اروم رفتیو..واااای دیگه کابوسام تبیر شد اره آغوش تو تقسیم شده با کس دیگه و نیستی برای من نکنه وقتی با اونی میفتی به یاده من خوش باشو خوش بگذرون عشقه من بشکن این قلبمو باز دل بکن الان دیگه داره بارون میاد اره گلای باغچمون بارون میخواد اره کم کم صب میشه شب گم میشه توهم کنار اون آروم بخواب...تو هم کناره اون  اروم بخواب...
پاسخ
 سپاس شده توسط mahsa joooooon

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان