امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شخصیت شناسی با کیک مورد علاقه+عکس

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شخصیت شناسی با کیک مورد علاقه+عکس 1
شاید شما هم جزو افرادی باشید كه از خوردن كیك‌های لذیذ و خوشمزه لذت می‌برید.به هر حال ظاهر این قبیل شیرینی‌ها به قدری فریبنده است كه هیچ‌كس نمی‌تواند از خوردنشان خودداری كند. اما می‌خواهیم سرگرمی جدیدی را به شما پیشنهاد بدهیم تا از این پس كیك‌ها و شیرینی‌ها برایتان جذاب‌تر باشد. قضیه از این قرار است كه بین كیك مورد علاقه و ابعاد شخصیتی شما ارتباط مستقیمی وجود دارد.

● كیك شكلاتی
اگر كیك شكلاتی را می‌پسندید دست و دلباز هستید و همیشه برای كمك به دیگران آمادگی دارید. خلاقیت زیادی در شما موج می‌زند و فردی ماجراجو ، بلندپرواز و در پاره‌ای موارد احساساتی هستید. ممكن است در ظاهر فردی سرد و خشك به نظر برسید اما در باطن خونگرمید. از ریسك كردن در زندگی نمی‌ترسید و دوست دارید زندگی شما از حد متوسط بالاتر باشد. محبت به دیگران رضایت خاطر زیادی را برایتان به همراه دارد.

● كیك توت‌فرنگی
فردی دوست‌داشتنی، خونگرم و احساساتی هستید. همیشه برای مراقبت اطرافیانتان تلاش می‌كنید و همواره برای حل مشكلات آنها پیشقدم می‌شوند. زودرنج هستید و موضوعات كوچك به سرعت شما را ناراحت می‌كند. گاهی اوقات توجه به احساسات، بیش از حد در زندگی شما تأثیر می‌گذارد.

● كیك وانیلی
شوخ‌طبع و بامزه هستید. بعضی وقت‌ها گستاخ می‌شوید. فرد كم‌تحركی نیستید اما در پاره‌ای موارد شك و تردید شما را از انجام فعالیت‌هایتان بازمی‌دارد و انگیزه لازم را برای ادامه مسیر از دست می‌دهید.
اطرافیانتان از بودن در كنار شما لذت می‌برند ولی باید مراقب باشند كه باعث خشم و عصبانیت شما نشوند. به هر حال دوستی‌های شما اغلب دوام زیادی دارد.

● كیك هویج
اگر كیك هویج را دوست دارید همیشه مایلید لبخند بر لب داشته باشید و فردی بذله‌گو، شوخ‌طبع و دوست‌داشتنی هستید. اطرافیان شما از بودن در كنارتان خوشحالند. دوستان شما افراد باوفا و صادقی هستند. قلب مهربان و پرشوری دارید و گاهی اوقات نسبت به بقیه، خصوصیات اخلاقی متفاوتی را نشان می‌دهید.

● كیك میوه‌ای
به دنبال كارهای پرماجرا و پرحادثه هستید. از نظرات جدید و ایده‌های تازه استقبال می‌كنید. هنگام عصبانیت به سرعت آماده دعوا و پرخاشگری می‌شوید. گاهی اوقات فرد عجیب و غریبی هستید و خصوصیات ویژه‌ای در شما دیده می‌شود. همواره دوست دارید وفادار،‌صادق و وظیفه‌شناس باشید.

● كیك لیمویی
در زندگی فرد راحتی هستید. شمرده سخن می‌گویید و هنگام حرف زدن از دست‌هایتان استفاده می‌كنید .در صحبت كردن مهارت دارید و به‌طور حتم معلم خوبی می‌شوید. گاهی اوقات دوست دارید رهبری گروهی را برعهده بگیرید و همیشه دوستان زیادی در اطراف شما به چشم می‌خورند.
سلام دوستان من امیررضا هستمو13سالمه وبچه ی خیلی خیلی شوخی هستم

......................برای سپاس از دکمه ی سپاس استفاده کنیدBig GrinBig Grin.....................
پاسخ
 سپاس شده توسط nita99 ، ...Sara SHZ... ، Kamila❤ ، ♥گل یخ ♥ ، سلن دیون ، هلنا هلنا ، sanaz_jojo ، narges ، serpico ، saaabaaa ، EMINEM2 ، pegiti ، mahdi69 ، FARID.SHOMPET ، یاسی.. ، emo love ، white angel ، mehrasa2012 ، The Ginkel ، FrOzen あHeArt ، aCrimoniouSs ، ghazal.k ، baran.T ، hani eh ، mohamad66 ، orkideh ، شیوانوروزی ، cute♥girl ، امیرحسین79
آگهی
● كیك شكلاتی
اگر كیك شكلاتی را می‌پسندید دست و دلباز هستید و همیشه برای كمك به دیگران آمادگی دارید. خلاقیت زیادی در شما موج می‌زند و فردی ماجراجو ، بلندپرواز و در پاره‌ای موارد احساساتی هستید. ممكن است در ظاهر فردی سرد و خشك به نظر برسید اما در باطن خونگرمید. از ریسك كردن در زندگی نمی‌ترسید و دوست دارید زندگی شما از حد متوسط بالاتر باشد. محبت به دیگران رضایت خاطر زیادی را برایتان به همراه دارد.

کاملا درست بودExclamation
آنان که با زندگی میسازند زندگی را میبازند
پاسخ
 سپاس شده توسط EMINEM2
من هم کیک میوه ای و شکلاتی و توت فرنگی رو دوست دارم و هر سه تاش درست بود ممنونHeart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ

● كیك میوه‌ای
به دنبال كارهای پرماجرا و پرحادثه هستید. از نظرات جدید و ایده‌های تازه استقبال می‌كنید. هنگام عصبانیت به سرعت آماده دعوا و پرخاشگری می‌شوید. گاهی اوقات فرد عجیب و غریبی هستید و خصوصیات ویژه‌ای در شما دیده می‌شود. همواره دوست دارید وفادار،‌صادق و وظیفه‌شناس باشید.

کاملا درست بود!ممنون!
پاسخ
من کیک شکلاتی توت فرنگی و میوهای رو با هم دوست دارم
پاسخ
توت فرنگی!دقیقادرست گفته بودSmile
پاسخ
آگهی
نقل قول: كیك وانیلی
شوخ‌طبع و بامزه هستید. بعضی وقت‌ها گستاخ می‌شوید. فرد كم‌تحركی نیستید اما در پاره‌ای موارد شك و تردید شما را از انجام فعالیت‌هایتان بازمی‌دارد و انگیزه لازم را برای ادامه مسیر از دست می‌دهید.
اطرافیانتان از بودن در كنار شما لذت می‌برند ولی باید مراقب باشند كه باعث خشم و عصبانیت شما نشوند. به هر حال دوستی‌های شما اغلب دوام زیادی دارد.
همش درست بود جز این که من ادم پر تردید و شکاکی نیستم.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
کیک شوکولاتی و میوه ای Heart
درست بود تقریبا
پاسخ
من عاشق کیک شکلاتی ام2i8d
پاسخ
 سپاس شده توسط black devil
● كیك لیمویی
در زندگی فرد راحتی هستید. شمرده سخن می‌گویید و هنگام حرف زدن از دست‌هایتان استفاده می‌كنید .در صحبت كردن مهارت دارید و به‌طور حتم معلم خوبی می‌شوید. گاهی اوقات دوست دارید رهبری گروهی را برعهده بگیرید و همیشه دوستان زیادی در اطراف شما به چشم می‌خورند.
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان