امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

~ ســـوتـیـکــده ~

يي بار نفر قبليم ن قبليش ميخواست بنويسه زنگ زده بود نوشت بزنگ زده بود به جاي داشت هم نوشت داست
چشم ها فراموش ميكنند آنچه را كه روزي ديدند
                                         ولي قلبها هرگز فراموش نميكنند آنچه را كه

Heartدوست دارند... Heart
 سپاس شده توسط شکوفه2 ، farzguee ، NeginNg ، نفس هستم ، پسرک تنها ، beauty ، Adl!g+ ، الیکا0 ، Sara_h80 ، karona ، Mr.Unnamed
آگهی
من ؟

سوتی ؟؟

من و سوتی ؟؟ |::|

منو چه به سوتی آخه !

خخ ( عاره جون عمم |: )

عاغا من کل عمرمو با سوتی گذروندم .. !
 سپاس شده توسط farzguee ، NeginNg ، نفس هستم ، Adl!g+ ، الیکا0 ، mina-2mrp ، Mr.Unnamed
یه بار یه اقاهه هی پشت سرهم زنگ میزدو می گفت منزل جعفری؟!
منم قاطی کردم گفتم نخیر منزل گشنیز!
بنده خدا دیگه زنگ نزد
خخخخBig Grin
~ ســـوتـیـکــده ~ 2
 سپاس شده توسط شکوفه2 ، Thyme ، farzguee ، NeginNg ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، نفس هستم ، PeRFeKT G!Rl ، Adl!g+ ، الیکا0 ، TiN@ JOoOoN ، *Armila* ، karona ، mina-2mrp ، ♥h@di$♥ ، _PαяαиÐ_ ، Mr.Unnamed
الآن اگه کسی بهمون میگف سوتی !
همه میگفدیم : من و سوتی ? محاله !
یکی از عجایب خلفته که الآن همه واس گفدن سوتی هاشون سر و دست میشکونن !
^__^
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Unknown
~ ســـوتـیـکــده ~ 2
 سپاس شده توسط شکوفه2 ، خخخخ ، farzguee ، Adl!g+ ، NeginNg ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، نفس هستم ، پسرک تنها ، زیبا محمدی ، ✘v!☻lent girl✘ ، الیکا0 ، TiN@ JOoOoN ، karona ، mina-2mrp ، Mr.Unnamed
یه بار اومدم به معلم بگم خواهرم نامزدن گفتم خواهرم عقدن
زود درستش کردم یعنی نامزدنBig Grin
فقط کسی معنی دلتنگی رو درک میکنه کهکه طعم وابستگی رو کشیده باشه  پس هیچوقت به کسی وابسته نشو که سر انجام ان دلتنگیست دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
~ ســـوتـیـکــده ~ 2
 سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، خخخخ ، NeginNg ، Adl!g+ ، الیکا0 ، mina-2mrp ، Mr.Unnamed
یه بار با داداشم دعوام شد خواستم بهش بگم کدن گفتم  چدن
الان 1 ساله مسخرم میکنه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
~ ســـوتـیـکــده ~ 2
 سپاس شده توسط خخخخ ، شکوفه2 ، نفس هستم ، NeginNg ، Adl!g+ ، الیکا0 ، karona ، mina-2mrp ، Mr.Unnamed
آگهی
اغا ما رفتیم اعتکاف افطار اول من ناجور گرسنه بودم سر سفره بهو مامان دوستم زنگ زد....
منم هوش نمیدادم گوشیو گرفتم بعدکلی احوال پرسی یهو برداشت گفت خوب عزیزم التماس دعا منم نه گذاشتم نه برداشتم گفتم بزرگیتونو میرسونم.....
هیچی دیگه اونم وقتی اوضاع وخیممونو دید دیگه تا اخر اعتکاف زنگ نزد بنده خدا...

یه بار ایفون خونه رو یه نفرداشت میزد خواهرم بلند شد ایفون رو برداشت گفت الو؟؟؟
منم خندم گرفته بود یهو تلفن زنگ زد....منم میخواستم به خواهرم بگم باید بگه کیه؟
تا تلفن روبرداشتم گفتم کیه؟؟؟؟؟؟
یعنی ابرو خانوادگی نموند برامون....
تا شقایق هست زندگی باید کردHeart
 سپاس شده توسط NeginNg ، شکوفه2 ، زیبا محمدی ، Adl!g+ ، TiN@ JOoOoN ، *Armila* ، karona ، mina-2mrp ، ♥h@di$♥ ، Mr.Unnamed
یه بار رفتم مغازه
گفتم  :اقا کیک ۵۰۰ دارید
گفت اره
گفتم چنده

یه بار دوستم گفت کامران خوشگلتر یا هومن

من گفتم مگه هردوشون یکی نیستند اسمش کامرانه فامیلیش هومن
تا حال در این ضایع شدید
~ ســـوتـیـکــده ~ 2
 سپاس شده توسط Adl!g+ ، MAMAD*ALONE ، TiN@ JOoOoN ، *Armila* ، mina-2mrp ، ♥h@di$♥ ، Mr.Unnamed
منم ی روز داشتم ميرفتم خونه یکی از دوستان قدیمی ک دوسال بود ندیده بودمش توی ذهنم همش داشتم میگفتم خب من زنگ میزنم اونم مگه کیه منم ج میدم هیچی دیگه من زنگ زدم دوستم ب جای این که بگه کیه اسممو صدا زد منم حول کردم ب جاش گفتم کیه.......
هیچی دیگه تا ی ربع داشت بهم میخندید
کنارم گذاشتی که تلخم کنی نیستی ببینی شرابی شدم ناب........
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘ ، Adl!g+ ، الیکا0 ، TiN@ JOoOoN ، mina-2mrp ، ♥h@di$♥ ، Mr.Unnamed
آیفون خونه داشت زنگ می خورد.به بدبختی از پای کامپیوتر بلند شدم.عصبانی بودم.گوشی آیفون رو که برداشتم گفتم:الو

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

یه چیزی مثل همون قبلیه

تلفن خونه رو با ناراحتی به خاطر یک مسایلی برداشتم.گفتم:بفرمایید داخل.خوش اومدید

خلاصه جلو دوستم ضایع شدم

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

بدون سپاس رد نشین تروخدا.منتظر سپاس هاتونم
LIFE is a LiaR GaMe......SoooOOoO.......NEveR TruSt enYOne Angel
 سپاس شده توسط زیبا محمدی ، PeRFeKT G!Rl ، Adl!g+ ، MAMAD*ALONE ، پانته آ222 ، rezaak ، TiN@ JOoOoN ، karona ، mina-2mrp ، ♥h@di$♥ ، Mr.Unnamed

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان