امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بچه بودی چه..................

سلام بچه ها.
HeartHeartHeart
بچه بودین چه کارتونی رو خیلی زیاد میدیدین ؟؟؟؟؟؟Big GrinBig GrinHuh

چرا؟؟؟؟؟؟؟؟TongueTongue

من که خودم روزی پنج بار شیر شاه و داستان اسباب بازی ها رو میدیدم مامانم دیگه از دستم آسی شده بود.Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

همیشه وقتی داشتم شیر شاه رو نگاه میکردم به اون صحنه میرسید که بابای سیمبا از بالای صخره پرت میسه پایین میزدم زیر گریه خیلی دلم براش میسوخت شبم که بابام میومد خنه بغلش میکردم یه عالمه بوسش میکردم.HeartHeartTongueBig GrinBig GrinBig Grin

دیگه انقدر این دو تا کارتون رو دیده بودم هم من و مامان و بابام کام دیالوگ های این دو تا کارتون رو هنوز حفظیمTongueTongueTongueTongue
الانم که دور دورِ داداشمه ما رو با بن تن و اپایدر من و از این جور چیزا خفه کرده:cool::cool:AngryAngryDodgyDodgyAngelBig GrinBig Grin

بچه ها خانقدر خسیس نباشن نظر و سپاس بدینBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
 سپاس شده توسط ایدا خانم ، آنی0095 ، نگین15 ، noosha joon ، Navisa. ، Titiw ، Adl!g+ ، AALLI ، نفس هستم ، maryamB ، negin2000 ، تنها ترین ادم ، دخترشیطون ، ♥Nahal♥ ، roya15
آگهی
مــــــآ اصن کارتون نمیدیدیم
هر روز دعوا Wink
bethowen ...
 سپاس شده توسط نفس هستم ، پری خانم
کارتون ماله بچه سوسولاس!

ما اون موقع فیلم+18می دیدیم!
اره!Sleepy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16295438986692
 سپاس شده توسط نفس هستم
(17-05-2014، 9:37)x boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر روز دعوا Wink

آورین آورین
(17-05-2014، 9:48)پری خانم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 9:37)x boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر روز دعوا Wink

آورین آورین

بلع .............. ما از همون اول مرد بودیم Sleepy
bethowen ...
من کارتون نمیدیدم
همه کارتونارو خورده بودم
مخصوصا تامو جری وپلنگ صورتی ومستربین وباب اسفنجیTongue
آگهی
(17-05-2014، 9:44)KᏙ¥றᏙƝ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کارتون ماله بچه سوسولاس!

اره!Sleepy

آخه تو دو سالت بود فیلم +18 از کجا میوردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(17-05-2014، 10:05)پری خانم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 9:44)KᏙ¥றᏙƝ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کارتون ماله بچه سوسولاس!

اره!Sleepy

آخه تو دو سالت بود فیلم +18 از کجا میوردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ویدیو کلوپ سر کوچمون داشت Big Grin
bethowen ...
والا من کارتونای ماهواررو میدیدم زینگ زینگ اون دوتا سوسکه با شرکت هیولاها وباربیHeart
بچه بودی چه.................. 1بچه بودی چه.................. 1

مرجآن و نگین _
(17-05-2014، 9:55)x boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 9:48)پری خانم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر روز دعوا Wink

آورین آورین

بلع .............. ما از همون اول مرد بودیم Sleepy

بابا مرد
 سپاس شده توسط Son of anarchy

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان