امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چشم به این زیبایی دیده بودید؟+ عکس

چشم به این زیبایی دیده بودید؟+ عکس 1
پاسخ
 سپاس شده توسط فرزانم ، sara ss501 ، Lordlas ، ZUSE ، امیررضاجی ، mahdi69 ، yasna ، zaynab ، *GANDOM* ، *2gether4ever* ، علی جوکر1 ، ali 5233 ، The Ginkel ، LIGHT ، giti20 ، aCrimoniouSs ، ♫♪M.J.X♪♫ ، ☣VALMMO☣ ، 2012azin ، علی جوکر ، sedaye pa ، |мιѕѕ мєняαѕα| ، ÐeaÐ GiЯl ، بهاره 1377 ، بهنام0241 ، lichen ، alirezal ، elnaz-s ، ليلا ناز ، باران..... ، گرگان ، 000sara ، ronika 021 ، *devil black* ، eagle2 ، ƝeGaЯ ، ★MoRpHeUsS★ ، good girl* ، maynaz90 ، Alijah-1994 ، DARK.H ، canr2000 ، محمد2000 ، ~JaSmIn~ ، ЯèŽvÀń ، zahra! ، Elena ♥ ، مهوش ، ^BaR○○n^ ، pegah2000* ، سایه 72 ، shayan_12304560 ، MONA-GH ، arbab1376 ، hamed_Jon ، M.H2 ، noora91 ، aLiReZaZ-iM ، SANY ، صحرا 2 ، ♥عاشق تو♥ ، SABER ، ♥jennifer lopez ، اتنا 00 ، عاشق دیونه ، * AMIR* ، سیما777 ، پرنسس یخی1 ، *باران* ، milad amirdady ، عارفه ، ss.mu ، glembert girl ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، hajatniaerfan ، ✘Nina✘ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، sohrabe khaste ، **kitty** ، نازنين خوشگله انجمن ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
آگهی
وای چه باحالهBig Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط امیررضاجی ، امیررضا* ، zaynab ، علی جوکر1 ، noora91 ، سایه 72 ، ✘Nina✘
خیلی باحاله
سلام دوستان من امیررضا هستمو13سالمه وبچه ی خیلی خیلی شوخی هستم

......................برای سپاس از دکمه ی سپاس استفاده کنیدBig GrinBig Grin.....................
پاسخ
 سپاس شده توسط امیررضا* ، zaynab ، علی جوکر1 ، lilijogolo ، noora91 ، *باران* ، سایه 72 ، ✘Nina✘
25r3025r30نه تاحالا چشم به این خوشگلی ندیده بودم ولی حالا دیدم25r3025r30
گاهی ادم دلش می خواهد....      کفش هایش را در بیاورد یواشکی با نوک پا از خودش دور شود   دور     دور   دور.......
پاسخ
 سپاس شده توسط علی جوکر1 ، امیررضا* ، maede_y2 ، noora91 ، سایه 72 ، ژینا123 ، ✘Nina✘
چ برقی میزنه خدا میدونه چی دیده ک چشماش دارن اینطوری از کاسه در میانBig GrinBig Grin
 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط علی جوکر1 ، امیررضا* ، lilijogolo ، noora91 ، عاشق دیونه ، سایه 72 ، ✘Nina✘ ، املیا
كجاش قشنگ بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 ..!! I am not afraid to walk this F*cking world alone
پاسخ
 سپاس شده توسط علی جوکر1 ، امیررضا* ، M.H2 ، پرنسس یخی1 ، سایه 72 ، ✘Nina✘
آگهی
خیلی قشنگه اگه کلی نگاه کنی چندشت میشه ولی وقتی اینطوری به تنهایی فقط رو چشمش زوم کنی فوق العاده ست:229:
زنــב گــے مـثـلـــ پـــیــــانــــو اســتــــ
ב کــمــ ﮧ هـــا ے ســیــاهـــ بــرا ے غــمــ هــا
و ב کــمــ ﮧ هــا ے ســفـیــב بــرا ے شــا ב یـهــا
 امــا زمــانـــے مـیـتــوا טּ اهـنـگــے زیـبــا نـواخـتـــ
 کـ ﮧ ב کـمــ ﮧ هـا ے سـیــاهـــ وسـفـیـــב را بــاهـمــ فـشــار ב هـیــمـــ

پاسخ
 سپاس شده توسط امیررضا* ، noora91 ، ♥عاشق تو♥ ، سایه 72 ، ✘Nina✘
کاملا زیبا بودAngry
دست هايم بوي گل مي داد،مرا به جرم چيدن گل گرفتند.اما هيچ کس نپرسيد شايد من گل کاشته باشمHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط امیررضا* ، عاشق دیونه ، سایه 72 ، ژینا123 ، ✘Nina✘
باحال بوود
در كشور ما پادشاهي بود كه براي سرگرمي اش بازي ترتيب داده بود كه 2 نفر روز ترازو ميرفتند و هر كدام كه سبك تر بود را ميكشتند . از بخت بد من ، منو يارم با هم افتاديم . من 10 روز غذا نخوردم تا سبك شم و يارم كشته نشه ولي حيف كه روز مسابقه يارم به پاش سنگ بسته بود ... 4xv
پاسخ
 سپاس شده توسط امیررضا* ، noora91 ، عاشق دیونه ، سایه 72 ، ژینا123 ، ✘Nina✘ ، املیا
ورقولمبیدهBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط maynaz90 ، noora91 ، ♥عاشق تو♥ ، عاشق دیونه ، سایه 72 ، ✘Nina✘

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آیا پرنده با سبیل دیده بودید؟!
  خداییش سگ به این بزرگی دیده بودین؟
  زیباترین دختر بچه هایی که تا به حال دیده اید + عکس
  این دختر با زیبایی منحصر بفردش مدلینگ شد (عکس)
Information عکسهای دیدنی از دختری که ملکه زیبایی کودکان شد!
Wink زیبایی خیره کننده این حیوانات ماتتان میکند (عکس)
  انیشتن شدن دختر زیبایی که بخاطر یک مست به این روز افتاد (عکس)
Wink دختری که به عروسک باربی زیبایی تبدیل شد (عکس)
  زیبایی دختری در کانادا تا جراحی گوشش
  دختری که ژاپنی ها محو زیبایی او شده اند! + عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان