امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رونالدو: 100 درصد براي فينال آماده‌ام

رونالدو: 100 درصد براي فينال آماده‌ام 1
مهاجم پرتغالي رئال مادريد کاملا شرايط بازي کردن در فينال ليگ قهرمانان اروپا را پيدا کرده است.
رئال مادريد و آتلتيکو مادريد شنبه در ورزشگاه دالوژ شهر ليسبون فينال ليگ قهرمانان اروپا را برگزار خواهد کرد.

به نقل از ايسنا، کريستيانو رونالدو به دليل مصدوميت ديدار هفته‌ آخر تيمش در رقابت‌هاي ليگا برابر اسپانيول را از دست داد، درباره حضورش در بازي با آتلتيکو مادريد در فينال ليگ قهرمانان ، گفت: شرايط بهتري پيدا کردم. 100 درصد براي فينال آماده‌ام. هيچ کس دوست ندارد فينال ليگ قهرمانان اروپا را از دست بدهد. من هم به همين خاطر برابر اسپانيول به ميدان نرفتم تا با آمادگي بيشتري در بازي با آتلتيکو مادريد به ميدان بروم. تيم ما در دو سال گذشته در آستانه رسيدن به فينال ليگ قهرمانان اروپا بود و اکنون خيلي خوشحالم که توانستيم به فينال اين رقابت‌ها راه يابيم.

رونالدو در ادامه گفت: بازي با آتلتيکو مادريد اهميت زيادي براي ما دارد، اما اين بازي پايان دنيا نيست. در حال حاضر اعتماد به نفس بالايي دارم و از شرايط خوبي براي بازي کردن برخوردار هستم. مي‌خواهم شنبه در کشور خودم جشن قهرماني برپا کنيم.

مهاجم پرتغالي رئال مادريد در ادامه گفت: مصدوميت هر زماني مي‌تواند رخ دهد. بازيکنان بزرگ براي مصدوميت در امان نيستند. طبيعي است وقتي در سطح بالاي فوتبال بازي مي‌کنيد مصدوميت نيز به سراغ شما مي‌آيد.

برنده توپ طلاي فوتبال جهان در سال 2013 در پايان، گفت: بازي با آتلتيکو مادريد 50 – 50 است و هر تيمي شانس قهرماني يکساني دارد. فينال‌ها هميشه نزديک هستند و جزئيات سرنوشت آن را مشخص خواهد کرد.

رئال مادريد که با برتري برابر بارسلونا توانست قهرماني در جام حذفي اسپانيا دست يابد، اميدوار است که پس از 12 سال با برتري برابر همشهري‌اش آتلتيکو مادريد به قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا دست يابد.

رئال مادريد در 9 بار گذشته‌اي که به فينال ليگ قهرمانان اروپا صعود کرده به قهرماني رسيده است.
رونالدو: 100 درصد براي فينال آماده‌ام 1
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
 سپاس شده توسط -м α є ∂ є- ، ×ThundeRBolT×
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رونالدو اشتباه بزرگش را تکرار کرد
  ژاوی هنوز آماده هدایت بارسلونا نیست!
  عمران‌زاده: در این شرایط سخت آماده هستیم
  یوونتوس جانشین رونالدو را پیدا کرد
  تصمیم بزرگ کریستیانو رونالدو لو رفت (عکس)
  تصمیم نهایی کریس رونالدو برای آینده مشخص شد
  لک، آماده هفتمین کلین شیت آسیایی (عکس)
  سعید معروف آماده احضار آلکنو برای حضور در اردو/ خوشخبر: در حال تلاش برای حضور آلکنو ه
  طارمی بود یا کریستیانو رونالدو؟
  یوونتوس و تبعیضی که مخصوص رونالدو است!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان