امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مسي: تيم ملي داستاني متفاوت از بارساست

مسي: تيم ملي داستاني متفاوت از بارساست 1
مهاجم بارسلونا گفت اميدوار است در جام جهاني برزيل عملکردي به مراتب بهتر از آنچه که در فصل اخير در ترکيب آبي‌واناري‌پوشان کاتالونيا به نمايش گذاشت، ارائه کند.
ليونل مسي اعلام کرد دنياي فوتبال ماه آينده در برزيل يک مسي متفاوت از مسي بارسلونا در فصل 14-2013 خواهد ديد.

به نقل از تسنيم، دارنده چهار توپ طلا که فصل اخير را بدون کسب حتي يک جام به پايان رساند، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اکنون در حالي خودم را براي پيوستن به تيم ملي آرژانتين آماده مي‌کنم که مي‌دانم جو اين تيم کاملاً متفاوت است. در گذشته بارها زماني که از آرژانتين به بارسلونا برمي‌گشتم خوب بازي مي‌کردم. اين بار اميدوارم که عکس اين موضوع رخ دهد.

مسي 26 ساله که تاکنون به همراه تيم ملي آرژانتين موفق به کسب هيچ افتخاري نشده است و تنها عنوان ملي‌اش قهرماني در المپيک 2008 پکن است، در جام جهاني قبلي در آفريقاي جنوبي نتوانست انتظارات را برآورده کند اما امسال او انگيزه فراواني براي شکست طلسم ناکامي‌هايش در رده ملي دارد.

او که دوشنبه هفته آينده به جمع شاگردان آلخاندرو سابيا در اردوي آماده‌سازي تيم ملي آرژانتين ملحق مي‌شود، افزود: مي‌خواهم با تمام انرژي‌ام تمرين کنم تا بتوانم بازي هميشگي خود را ارائه کنم. زماني که به آرژانتين برگردم و به هم‌تيمي‌ها و دوستانم در تمرينات ملحق شوم، ذهنيتم را تغيير خواهم داد و آنجا داستاني ديگر خواهيم داشت.

کاپيتان حريف ايران در جام جهاني 2014 اعتراف کرد که او و ديگر هم‌تيمي‌هايش در بارسلونا در نتيجه فصل پرفشاري که گذارنده‌اند بي‌رمق هستند. او اظهار داشت: فصل گذشته از من و ديگر بازيکنان بارسلونا انرژي زيادي گرفت و قواي ما تحليل رفته است.

تيم ملي آرژانتين که در مرحله گروهي جام جهاني 2014 با تيم‌هاي بوسني و هرزگوين، نيجريه و ايران رقابت خواهد کرد، پيش از آغاز ماموريت خود در برزيل، 14 خرداد يک بازي دوستانه با تيم ملي ترينيدادوتوباگو انجام خواهد داد و سه روز بعد هم در يک ديدار تدارکاتي ديگر برابر اسلووني قرار مي‌‌گيرد.
مسي: تيم ملي داستاني متفاوت از بارساست 1
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
 سپاس شده توسط ×ThundeRBolT×
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رفتار درست و غلط در مسیر اشتباه قدوس و طارمی؛ یک اشتباه مشابه، دو رفتار متفاوت
  عبدولی: به قهرمانان نگاه متفاوت وجود نداشته باشد
  واکنش رونالدو به پنالتی متفاوت مسی
  رائول: باید به زیدان فرصت داد؛ در شالکه همه چیز فوق العاده و متفاوت بود
  تمرین متفاوت ایرانی‌های الاهلی (گزارش تصویری)
  عکس سنگ قبر متفاوت 24برترین
  سرنوشت متفاوت سه پرسپولیسی (عکس)
  چهره‌‌‌های خاص از والیبالیست‌ها/ ایرانی‌ها در جمع متفاوت‌ها
  لباس متفاوت گابریل در تمرین سرخپوشان
  از غیبت نامعلوم دروازه‌بان پرسپولیس تا لباس متفاوت گابریل و تمرین‌های متنوع برانکو

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان