امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کلوزه امیدوار به شکستن رکورد رونالدو

جام جهاني 2014 برزيل 19 روز ديگر آغاز مي‌شود و انتظار علاقمندان به فوتبال براي تماشاي بزرگ‌ترين رويداد فوتبالي جهان به پايان خواهد رسيد.

ميروسلاو کلوزه، مهاجم تيم ملي آلمان که 14 گل در تاريخ جام جهاني را به ثمر رسانده است، انگيزه زيادي دارد تا رکورد پانزده گله رونالدو را در اين رقابت‌ها بشکند و به گلزن‌ترين بازيکن تاريخ جام‌هاي جهاني تبديل شود.

ميروسلاو کلوزه، مهاجم آلماني لاتزيو درباره شرايطش براي جام جهاني 2014 برزيل، گفت: فکر مي‌کنم در برزيل 100 درصد آماده باشم. از شرايط و احساس خوبي برخوردارم. در روزهاي گذشته مربي بدنساز تيم کارهاي زيادي انجام داد. خوشحالم که توانستم اين تمرينات پر فشار را پشت سر بگذارم.

مهاجم تيم ملي آلمان در ادامه درباره رکوردشکني‌اش در جام جهاني 2014 برزيل، گفت: براي من مهم‌ترين چيز موفقيت تيم است. وقتي تيم خوب بازي کند مهاجم نيز موفق مي‌شود و مي‌تواند به اهدافش برسد. هر کس که من را بشناسد مي‌داند که شکستن رکورد هدف من محسوب مي‌شود، اما دوست دارم تيمم بتواند در وهله نخست موفق باشد.

لارس بندر، ها‌فبک تيم ملي آلمان روز گذشته (جمعه) به دليل مصدوميت از فهرست بازيکنان يوآخيم لوو خارج شد. کلوزه درباره خارج شدن بندر از فهرست تيم ملي آلمان، گفت: همه مي‌دانيم که لارس چه بازيکن بزرگ و با کيفيتي بوده است. خيلي ناراحتم که او مصدوم شد و نمي‌تواند ما را در جام جهاني 2014 برزيل همراهي کند. براي او آرزوي موفقيت مي‌کنم و اميدوارم هر چه زودتر سلامتي‌اش را به دست آورد.

آلمان در گروه G جام جهاني 2014 برزيل بايد با تيم‌هاي پرتغال، غنا و آمريکا ديدار کند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلوزه امیدوار به شکستن رکورد رونالدو 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رونالدو اشتباه بزرگش را تکرار کرد
  رکورد بیرانوند در کتاب گینس ثبت شد
  یوونتوس جانشین رونالدو را پیدا کرد
  تصمیم بزرگ کریستیانو رونالدو لو رفت (عکس)
  تصمیم نهایی کریس رونالدو برای آینده مشخص شد
  گواردیولا و برابری با رکورد ویژه ژوزه مورینیو(عکس)
  طارمی بود یا کریستیانو رونالدو؟
  رکورد جهانی استراماچونی در اینستاگرام
  رکورد عجیب احمد نوراللهی شکست
  یوونتوس و تبعیضی که مخصوص رونالدو است!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان