امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

زیباترین دختر ایران دومین دختر شایسته جهان شد +عکس

Thumbs Up 
زیباترین دختر ایران دومین دختر شایسته جهان شد +عکس 1
زیباترین دختر ایران دومین دختر شایسته جهان شد بهاره لتنس دومین دختر شایسته جهان که با عنوان دختر شایسته ایران در مسابقه “Miss Top of the World” سال 2013 مقام دوم را کسب کرده بود، تصمیم گرفته باز هم در مسابقاتی از این دست با عنوان دختر شایسته ایران شرکت کند

بهاره لتنس زندگی پرفراز و نشیبی دارد. او ۱۳ ساله بوده که به تنهایی از ایران به کشور نروژ مهاجرت کرد.خودش می‌گوید دولت نروژ به او اجازه تنها زندگی کردن را نداد چون برای دختر ۱۳ ساله‌ای که پناهنده می‌شود تنها زندگی کردن سخت است. به همین دلیل یک خانواده نروژی او را به فرزندی پذیرفتند و او تا به امروز با همین خانواده زندگی می‌کند.

بهاره لتنس به دویچه‌وله می‌گوید: «پدر و مادر نروژی‌ام هم هم‌چون پدر و مادر ایرانی‌ام من را دوست دارند. پدر نروژی‌ام خیلی دوست داشت که نام خانوادگی من “لتنس” شود. به همین دلیل فامیل خودم را عوض کردم.»بهاره لتنس درباره این که چگونه وارد عرصه مسابقات دختر شایسته جهان شده می‌گوید:

«من از بچگی خیلی علاقه داشتم مدل یا بازیگر شوم ولی خانواده‌ام در ایران همیشه فکر می‌کردند مدل شدن یا بازیگر شدن آبروی خانواده را می‌برد یا مثلا فکرهای ناموسی می‌کردند. من هم همیشه سعی می‌کردم این آرزوی خودم را فراموش کنم. تا این که به نروژ آمدم.»

او درباره مسابقه “Miss Top of the World” که سال ۲۰۱۳ در کشور لتونی برگزار شد می‌گوید: «حدود ده روز آن‌جا با دخترهای شایسته کشورهای مختلف مسابقه دادیم. هر روز زیر نظر داورها بودیم.»او می‌گوید سال گذشته به دلایل مختلفی مخفیانه در مسابقه “Miss Top of theWorld” شرکت کرده است.

به گزارش پارس ناز بهاره لتنس: «در آن مسابقات خیلی تنها بودم. اولا همان طور که گفتم خانواده ایرانی‌ام ذهنیت خوبی در این‌باره نداشتند، همین‌طور نمی‌دانستم مردم ایران درباره دختری که مدل می‌شود چه فکری می‌کنند. به همین دلیل مخفیانه در این مسابقات شرکت کردم. تمام دخترانی که در این مسابقات آمده بودند اما در کشور خودشان بسیار معروف بودند و خبرنگارانی از کشورشان به این مسابقه آمده بودند.»

اما دختر شایسته بودن به چه معناست؟ آیا به صرف زیبایی می‌توان دختری شایسته بود؟ بهاره لتنس در پاسخ می‌گوید: «نه اصلا زیبایی کافی نیست. خوبی این مسابقات این است که داوران فقط ظاهر اشخاص را نگاه نمی‌کنند. داوران به شخصیت دختران نگاه می‌کنند. مثلا در طول مسابقه پرسش‌هایی طرح می‌کردند. شاید در همان لحظه ما متوجه نمی‌شدیم چرا این سوال‌ها را می‌پرسند ولی کاملا دختران را زیر نظر می‌گرفتند.»

بهاره لتنس: جالب این بود که داوران در طول ده روز مسابقه از ساعت ۶ صبح با ما بودند و ما تا روز آخر نمی‌دانستیم که این افراد همان داوران هستند.آن‌طور که بهاره لتنس می‌گوید، داوران از جمله به هدف‌های دختران در زندگی نگاه می‌کنند.مثلا این‌که انسان‌دوست هستیم یا نه.دختران باید هم از لحاظ فکری و هم بدنی قوی باشند.بهاره لتنس در مسابقه “Miss Top of the World” که سال ۲۰۱۳ در کشور لتونی برگزار شد

بهاره لتنس که از ۱۳ سالگی در نروژ زندگی کرده در این‌باره که چرا با عنوان “دختر شایسته ایران” و نه “دختر شایسته نروژ” در مسابقات جهانی دختر شایسته شرکت کرده به دویچه وله می‌گوید: «من به ایرانی بودنم افتخار می‌کنم.دلم می‌خواهد زنان ایرانی صدای مرا بشنوند و این‌که من هم مثل آن‌ها در ایران سختی کشیده‌ام و کودکی سختی داشته‌ام.

دلم می‌خواهد دختران ایرانی بدانند که باید اعتماد به نفس خودشان را بالا ببرند.»بهاره لتنس: خیلی از دختران ایرانی فکر می‌کنند دختر شایسته بودن کار سختی است. در حالی که می‌دانم بسیاری از دختران ایرانی از من برای دختر شایسته بودن لایق‌تر هستند
پاسخ
 سپاس شده توسط نفس. ، Ƒαкє ѕмιƖє ، *مریم* ، L²evi ، ....Mahshid.... ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، حقوقدان انجمن ، cheshm asali ، #marya# ، عاشق رپ2 ، zolale qasemi ، Alijah-1994 ، בחור משוגע ، Dilan ، mohammad31 ، ✘PETER✘ ، parisa16 ، نگین15 ، pink apple ، Navisa. ، ✘ ßαÐ-þʘy ✘ ، امیر_یاس ، mahdi m p ، ~~SARA:HIVA~~ ، negar24 ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، نازنین زیودار ، negin 20 ، ✖ ̶̶ℬ̶̶Å̶̶Ð̶̶ ̶̶Ш̶̶ϴ̶̶Ḻ̶̶ℱ̶̶ ✖ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، ຖēŞค๑໓ ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، احسان @$ ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، mehdi76 ، bieber fan ، ḲℑℳℐÅ ، spent † ، narges 021 ، sara mehrani ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، Armila. ، هان هه جین ، نازلی=997664$%$%^4 ، negin2000 ، ش ش ش شیطونک 16 ، تینا45 ، esiesi ، ★ASAL-GIRL★ ، Sмιle ، Aesthetic ، SaRvEnAz_Hn ، "♥sadaf♥" ، vma3 ، PROOSHAT ، ☺t@k selooli☺ ، rezaak ، Shadow of Death ، نازنین* ، sara-ice girl ، ✔✘ζoΘdY✘✔ ، پگی ، ❤уαѕαмιη❤ ، ملاهت ، αѕтer ، ♥shaqayeq♥ ، [χσℓσνєѕтєя] ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، sogol15 ، یاسی@_@ ، پرستو14 ، -Nᴇɢᴀʀ- ، pendar77 ، فرزانه خوشگله ، ندا2000 ، ✞ Ϧ ʝ ᔣ ✞ ، دخمل کره ای ، Dead-Girl ، رژان ، Frozen Girl ، Berserk ، GAME LOVE ، امیررضا* ، اشا ، jaid ، raha kian
آگهی
این فتوشاپه بابا به جان خودم.
نگاه کنین اولا" مدل نوشتش فرق میکنه دوما" دیگه missرو نمینویسن که فقط اسم کشور رو بزرگ مینویسن... ..
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به تاوان دل شکسته ام هزاران دل خواهم شکست...
گناهش به گردن کسی که دلم را شکست...
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، ❤R@TA❤ ، نگین15 ، امیر_یاس
فتوشاپ....اخه رو اونی که اسم کشورشونو نوشتن میاد بنویسه میس ایران؟؟هه عمرا Dodgy

(26-05-2014، 19:44)ehsan-hyper نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این فتوشاپه بابا به جان خودم.
نگاه کنین اولا" مدل نوشتش فرق میکنه دوما" دیگه missرو نمینویسن که فقط اسم کشور رو بزرگ مینویسن... ..
اره باو فتوشاپه ...بیخیDodgy
زیباترین دختر ایران دومین دختر شایسته جهان شد +عکس 1زیباترین دختر ایران دومین دختر شایسته جهان شد +عکس 1

مرجآن و نگین _
پاسخ
 سپاس شده توسط آرمیتا18 ، ❤R@TA❤ ، امیر_یاس ، ✘PETER✘ ، هان هه جین ، احسان بوکانی
آفرین به این دختر که برای رسیدن به هدفش تلاش کرده
یک رنگ که باشی زود چشمشان را می زنی خسته می شوند از رنگ تکراریت این روز ها دوره ی رنگین کمان هاست!!
پاسخ
 سپاس شده توسط امیر_یاس ، ✘PETER✘ ، احسان بوکانی
مطمئنم تا به حال یه بارم ایران نیومده و ایران رو ندیده. از اول تو خارج بزرگ شده.
پاسخ
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Navisa. ، احسان بوکانی
خیلیم زشته...

تازه این بالای سی سال سن داره نه ین که میگین13سالشه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
 سپاس شده توسط احسان بوکانی
آگهی
اهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه بخدا داوران خنگن اینرو انتخاب کردن:84:
:rum:
:nea:
ute
پاسخ
 سپاس شده توسط احسان بوکانی
اولا که فتوشاپه.دوما خوشگلترازاین هم زیاده
هیچ وقت مغرور نشو,برگ ها وقتی میریزن که فکر میکنن طلا شدن.
پاسخ
از این خوشگلاشو دیدم تو ایران!!!!!!!!

پاسخ
ایرانیان خوشگل ترین خوش چهره ترین فرد های دنیا هستن نیکل کاستا گفته بود اول فکر میکردم خوش چهره ترین ها ایتالیا یی ها هستن ولی با دیدن ایران هانظرم عوض شد
پاسخ
 سپاس شده توسط Shadow of Death

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Shocked خواستگاری بیش از 200 نفر از این دختر زیبا!
  این دختر زیبا با گریه کردن جانش را از دست می دهد!!
  ازدواج اجباری دختر 9 ساله با سگ!
  التماس دختر 16 ساله برای ازدواج با دوست پسرش (عکس)
  مادری که دختر 11 ساله اش را اجاره می دهد
  چشمهای خاص دختر ایلامی زیبا ( عکس)
  جزئیات ربوده شدن دختر حاکم دوبی و واکنش سازمان ملل
  دستگیری 2 دختر بخاطر پوشیدن ساپورت عجیب
Question دختر 19 ساله ای که مثل حیوان با نامزدش زندگی میکند
  عروس شدن یک دختر کم سن و سال(عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان