امتیاز موضوع:
  • 95 رأی - میانگین امتیازات: 4.36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♥...:: بغــــــــــض قلــــــــــــم ::...♥

Star 
تذکر : از گذاشتن متن ترانه " جدا" خودداری کنید .!

یه گوشه ی دنج میخوام

یه گوشه ی دنج مثل...
مثل کجا؟
مثل صندوقخونه ی خونه ی مامان بزرگم؟
مثل یه کلبه توی یه جنگل؟
مثل یه جاده ی تاریک و ساکت؟
مثـــــــــــل چی؟
بذار فکر کنم

آهان یادم افتاد مثل خونه ی دکتر ارنست
همون کلبه ی بالای درخت...
آره جای خوبیه واسم
اون بالا ساکت و بی سر و صدا
من باشم و یه ورق کاغذ و گذشته و آینده
من باشم و ...

به به بی هوا صدای همدم معین پیچید تو خونه
میخوام برم
میخوام برم جایی که دست هیچ احد الناسی بهم نرسه( کاش مادر نبودم)
صدای هیچ بنی بشری تو گوشم نپیچه
میخوام برم یه جا که مجبور نشم به گیجگام فشار بیارم تا خودم و بکشونم

خدا تموم شدم...
همه ی اون شوق و ذوقا یهو رفت از دلم
همه چی پرکشید
فکر کنم دوباره بیفتم...

مثل باد سرد پاییز
غم لعنتی به من زد
حتی باغبون نفهمید
که چه آفتی به من زد...

ای پر از عاطفه در قحط محبت با من
کاش میشد بگشایی سر صحبت با من

هیچ کس نیست که تقسیم شود در اینجا
درد تنهایی و بی برگی و غربت با من

از خروشانی امواج نگاهت دیریست
باد نگشوده لبش را به حکایت با من

خواستم پر بزنم با تو به معراج خیال
آسمان دور شد از روی حسادت با من

بعد از این شور غزل های شکوفا با تو
بعد از این مرثیه و غربت وحسرت با من....
دوسال وهشت ماهه که کنارهمیم Heart
 سپاس شده توسط deymon 20 ، FARID.SHOMPET ، SABER ، i think just about you ، j0oj0o ، (nasim) ، .ali. ، ps3000 ، sanaz_jojo ، love 2012 ، khani_.................. ، white angel ، فلانی ، serpico ، a beautiful lie ، Armina ، istanbul ، ...Sara SHZ... ، s love m ، Mahdi m.g ، Magical Girl ، best~girl ، wushu ، night vampire ، why lie ، emo love ، frozen✘girl ، Armita ، *mahya* ، Amitis ، f.m ، AFEE BOZORG ، RedSparrow ، gita mini ، Ali MuSiC ، امیررضا* ، حانی ، mohamad342 ، mhidden ، Hamidreza jefri HHH ، ROMINA98 ، AmItiSe ، راستین ، aCrimoniouSs ، benyamin ، فرشته ي كوچولو ، pink devil ، خلیلی ، Deltang ، (raha) ، بهار2 ، کژال ، Newsha ti ti ، narges ، sadegh7520 ، sp_go ، مرواريد سرخ ، mehran79 ، cute flower ، melodi+ ، sajede ، saaabaaa ، pouya12 ، Albert wesker ، !!!ROYA!!! ، J-bayber ، 88888 ، zaynab ، ALA ، behnaz99 ، LIGHT ، mohsenniceboy ، ♥گل یخ ♥ ، sohrabb ، mity ، zeinab ، black devil ، sara ss501 ، شیدا18 ، pegiti ، alib ، ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ ، سیپده جون ، Kamila❤ ، MARICHI ، mahsa_joon ، joe(parsa)m ، imanka ، kasra2072 ، shayesteh2012 ، niki 2012 ، eli-77 ، mersede ، ارمامیتر ، _tannaz_ ، ƝeGaЯ ، mahdi69 ، melina98 ، lakyboy ، ...Altair... ، علي محمد ، maede yaghobi ، ✘Nina✘ ، ÐeaÐ GiЯl ، mersde13 ، alirezafire ، mandi ، ghazal.k ، T A R A ، **MOHAMMAD** ، یامور ، The Ginkel ، raha8919 ، monaabi ، ##شهرزاد## ، sara h ، яê¥нαñê ، mehrasa2012 ، *2gether4ever* ، asal 77 ، دختر آسماني ، FrOzen あHeArt ، pegah-p ، best~boy ، ⍩ᴏɴᴇ ʙᴏʏ⍩ ، fair of love ، orkideh ، غروب ، ★☆❤❤❤angel_love❤❤❤★☆ ، aliedge ، Bahador1 ، MINA JOON ، Snow-Girl ، αℓι ، saye _ h ، ЩΦlբ ، /atena/ ، REZA.N.A ، yasamin_1994 ، ♥ هومن♥ ، ferya ، hani2012 ، nazanin_nr ، saraaslani ، pink lady ، ჯ Simón ჯ ، علی جوکر1 ، sasan1 ، میرسا ، ♥باران عشق♥ ، anashid ، Mrs f.a.t.e.m.e.h ، Vampire 1 ، fcbarcelona 2 ، bahare_021 ، ادریانا ، Apathetic ، ɨAʀʍɨռ ، mohammad solimany ، احسان 3000 ، Niloo_SelStan ، W O L F ، samira2 ، sara.pishoooo ، B I N A M ، jo_jo ، karimi ، fatemeh_jb.niloblog.com ، |мιѕѕ мєняαѕα| ، Aryan 1380 ، ღeternal Loveღ ، !romina! ، #nasim# ، aazaz ، The Light ، golsid ♥ ، Roza.rad93 ، m♥b ، پو کوچولو ، آرامش ، baran.tarane ، a007 ، Super Girl ، ♥♥negin♥♥ ، !sadaf ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، بهاره@@@@@@ ، نیلو 1371 ، پارمیداnbp ، T N T ، elmira12 ، ғдф!ทд ^ــ^ ، poyan lover you ، pinkey_bear ، parsa"" ، arash_mma ، nita99 ، sorena800 ، مرضیه m ، شکوفه2 ، shany ، Senator✘Strong ، milad.tanlan ، .س ملکی ، اگه گفتی ، ..WonDerfull.. ، s /a/m/a/n/@nri ، mohammadreza... ، sasa. ، پيشي ي ملوس ، خرم خاتون ، سیما777 ، "SoLmAz RaD" ، ღSηow Princessღ ، ^Aytin^ ، nafas1999 ، Mᴏʙɪɴᴀ ، Andrea ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، Mohammad 77 ، melika77 ، نازنین* ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، First Star ، Adl!g+ ، ✘v!☻lent girl✘ ، elmira.a ، || Mιѕѕ α.η.т || ، an idiot ، ɱɪɾʌʛє ، ترینا ، MONA-GH ، ♕ЇℒA ℝ ♕ ، SANY ، ♕ρяιηcєѕѕღsαяαh♕ ، سهیلاا ، نرسا ، ѕтяong ، امیر‌حسین ، Aesthetic ، єη∂ℓєѕѕღ ، KᏙ¥றᏙƝ ، deymon 20
آگهی
خسته ام از آرزوها ، آرزوهاي شعاري
شوق پرواز مجازي ، بالهاي استعاري

لحظه هاي کاغذي را، روز و شب تکرار کردن
خاطرات بايگاني،زندگي هاي اداري

آفتاب زرد و غمگين ، پله هاي رو به پايين
سقفهاي سرد و سنگين ، آسمانهاي اجاري

با نگاهي سر شکسته،چشمهايي پينه بسته
خسته از درهاي بسته، خسته از چشم انتظاري

صندلي هاي خميده،ميزهاي صف کشيده
خنده هاي لب پريده ، گريه هاي اختياري

عصر جدول هاي خالي، پارک هاي اين حوالي
پرسه هاي بي خيالي، نيمکت هاي خماري

رو نوشت روزها را،روي هم سنجاق کردم:
شنبه هاي بي پناهي ، جمعه هاي بي قراري

عاقبت پرونده ام را،با غبار آرزوها
خاک خواهد بست روزي ، باد خواهد برد باري

روي ميز خالي من، صفحه ي باز حوادث
در ستون تسليتها ، نامي از ما يادگاري
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، ملیحه عالیانی ، j0oj0o ، .ali. ، sanaz_jojo ، love 2012 ، فلانی ، white angel ، coralin ، Mahdi m.g ، best~girl ، *mahya* ، f.m ، RedSparrow ، mohamad342 ، Hamidreza jefri HHH ، ROMINA98 ، فرشته ي كوچولو ، (raha) ، Armina ، کژال ، Newsha ti ti ، مرواريد سرخ ، saaabaaa ، سیپده جون ، !!!ROYA!!! ، J-bayber ، why lie ، ALA ، behnaz99 ، serpico ، mity ، Kamila❤ ، MARICHI ، mahsa_joon ، ارمامیتر ، ƝeGaЯ ، mandi ، monaabi ، best~boy ، ⍩ᴏɴᴇ ʙᴏʏ⍩ ، orkideh ، ali alipoor ، Snow-Girl ، saye _ h ، REZA.N.A ، i think just about you ، علی جوکر1 ، sasan1 ، میرسا ، anashid ، احسان 3000 ، fatemeh_jb.niloblog.com ، Aryan 1380 ، mehrasa2012 ، #nasim# ، The Light ، m♥b ، پو کوچولو ، آرامش ، T A R A ، ♥♥negin♥♥ ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، Apathetic ، بهاره@@@@@@ ، نیلو 1371 ، yasamin_1994 ، T N T ، shahbaz ، پارمیداnbp ، pinkey_bear ، شکوفه2 ، Senator✘Strong ، "SoLmAz RaD" ، ღSηow Princessღ ، Mohammad 77 ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، First Star ، an idiot ، سهیلاا ، Aesthetic ، javati ، FARID.SHOMPET
غم باد گرفتیم
بَـرنیامــــدازتـمنّای لـبَت کــــامــم هـنوز بَرامیدِجامِ لَعلَ‌ات دُردی آشامم هنوز
روزاوّل رفــت دینــم بــرسـرزلـفین تــو تاچه خواهدشددرین سوداسرانجامم هنوز
ساقیایک جرعه‌ای زان آبِ آتشگون که من درمیان پختگان عشق اوخامم هنوز
ازخطاگفتم شبی زلف ترامشک خُتَن میزندهرلحظه تیغی مُوبراندامم هنوز

سپاس شده توسط خانوم گل ، white angel ، best~girl ، ROMINA98 ، RedSparrow ، Newsha ti ti ، مرواريد سرخ ، sajede ، سیپده جون ، !!!ROYA!!! ، behnaz99 ، Kamila❤ ، MARICHI ، mahsa_joon ، ارمامیتر ، niloofar kh ، AmItiSe ، mandi ، monaabi ، Apathetic ، best~boy ، Snow-Girl ، REZA.N.A ، علی جوکر1 ، sasan1 ، anashid ، fatemeh_jb.niloblog.com ، Aryan 1380 ، mehrasa2012 ، aazaz ، The Light ، m♥b ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، نیلو 1371 ، بهاره@@@@@@ ، pinkey_bear ، Senator✘Strong ، Aesthetic ، FARID.SHOMPET ، خانوم گل
به به
 سپاس شده توسط best~girl ، ROMINA98 ، Newsha ti ti ، مرواريد سرخ ، sajede ، سیپده جون ، !!!ROYA!!! ، ALA ، behnaz99 ، mity ، Kamila❤ ، MARICHI ، mahsa_joon ، RedSparrow ، Snow-Girl ، REZA.N.A ، Aryan 1380 ، mehrasa2012 ، The Light ، m♥b ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، بهاره@@@@@@ ، pinkey_bear ، Apathetic ، Senator✘Strong ، Y.a.S.a.M.i.N ، FARID.SHOMPET ، خانوم گل
من یاد گرفته ام …
دوست داشتن دلیل نمی خواهد …
ولی نمی دانم چرا …
خیلی ها …
و حتی خیلی های دیگر …
می گویند :
این روز ها …
دوست داشتن
دلیل می خواهد …
و پشت یک سلام و لبخندی ساده …
دنبال یک سلام و لبخندی پیچیده …
دنبال گودالی از تعفن می گردند …
..................................................................
دیشب …
که بغض کرده بودم …
باز هم به خودم قول دادم …
من سلام می گویم …
و لبخند می زنم …
و قسم می خورم …
و می دانم …
عشق همین است …
به همین ساده گی …

سپاس شده توسط j0oj0o ، (nasim) ، ps3000 ، sanaz_jojo ، love 2012 ، white angel ، best~girl ، rval ، Apathetic ، RedSparrow ، ROMINA98 ، AmItiSe ، فرشته ي كوچولو ، مرواريد سرخ ، sajede ، !!!ROYA!!! ، J-bayber ، why lie ، behnaz99 ، mity ، Armina ، Kamila❤ ، MARICHI ، mahsa_joon ، ارمامیتر ، ƝeGaЯ ، shayesteh2012 ، maede yaghobi ، mandi ، monaabi ، best~boy ، Bahador1 ، Snow-Girl ، saye _ h ، REZA.N.A ، sasan1 ، anashid ، احسان 3000 ، fatemeh_jb.niloblog.com ، Aryan 1380 ، mehrasa2012 ، #nasim# ، The Light ، آرامش ، T A R A ، a007 ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، نیلو 1371 ، بهاره@@@@@@ ، pinkey_bear ، Senator✘Strong ، sasa. ، نازنین* ، سهیلاا ، FARID.SHOMPET ، del shekasteh
(27-11-2011، 20:32)javati نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلم داره اتیش میگیره خدایا من را .........................................
لطف من زیاده ولی Blush

ولی چی؟
لعنت به صداقت...

پیوسته دلم ز جور خویشان ریش است
این جور و جفای خلق از حد بیش است
بیگانه به بیگانه ندارد کاری
خویش است که در پی شکست خویش است
خویش است که در پی شکست خویش است....
 سپاس شده توسط j0oj0o ، best~girl ، f.m ، RedSparrow ، ROMINA98 ، مرواريد سرخ ، !!!ROYA!!! ، ALA ، behnaz99 ، mity ، Kamila❤ ، MARICHI ، mahsa_joon ، ارمامیتر ، shayesteh2012 ، mersde13 ، best~boy ، Snow-Girl ، REZA.N.A ، anashid ، احسان 3000 ، Aryan 1380 ، mehrasa2012 ، The Light ، T A R A ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، pinkey_bear ، Apathetic ، خانوم گل ، FARID.SHOMPET
آگهی
ای خدا...
وقتی انسان را آفریدی او به دنبال امنیت بود...
امنیت و دوری از ظلم
صد سال گذشت...
هزار سال گذشت...
هزاران سال گذشتند...
پیامبری فرستادی...
پیامبرانی فرستادی...
هزاران پیامبر فرستادی...
تا برای انسان امنیت بیاورند
انسانی در راه دستیابی به امنیت کشته شد...
انسانهایی برای دستیابی به امنیت کشته شدند...
هزاران و میلیونها انسان جنگیدند و کشتند و کشته شدند تا به امنیت دست یابند تا ظلمی نباشد
هزاران رهبر جنگ گفتند: ما می جنگیم تا دیگر جنگی نباشد

اما انسان هرگز به امنیت دست نیافت...
عضو گروه تاریخ انجمن
 سپاس شده توسط del shekasteh ، j0oj0o ، ps3000 ، sanaz_jojo ، 1939 ، white angel ، best~girl ، RedSparrow ، ROMINA98 ، (raha) ، مرواريد سرخ ، amirhossein1 ، sajede ، سیپده جون ، !!!ROYA!!! ، J-bayber ، behnaz99 ، mity ، Armina ، Kamila❤ ، MARICHI ، mahsa_joon ، ارمامیتر ، ƝeGaЯ ، shayesteh2012 ، best~boy ، Bahador1 ، Snow-Girl ، REZA.N.A ، sasan1 ، anashid ، احسان 3000 ، Aryan 1380 ، mehrasa2012 ، The Light ، آرامش ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، pinkey_bear ، Apathetic ، τοxικ ، Mohammad 77 ، FARID.SHOMPET ، j0oj0o
خداحافظ گل لادن .تموم عاشقا باختن
ببین این گریه هام از عشق چه زندونی برام ساختن
خداحافظ گل پونه .گل تنهای بی خونه
لالایی ها ، دیگه خوابی ، به چشمونم نمی نشونه
یكی با چشمای نازش ، دل كوچیكمو لرزوند
یكی با دست ناپاكش ، گلای باغچمو سوزوند
تو این شب های تو در تو ، خداحافظ گل شب بو
هنوز آوار تنهایی ، داره می باره از هر سو
خداحافظ گل مریم . گل مظلوم پُر دردم
نشد با این تن زخمی، به آغوش تو برگردم
نشد تا بغض چشماتو ، به خواب قصه بسپارم
از این فصل سكوت و شب غمِ بارونو بردارم
نمی دونی چه دلتنگم از این خواب زمستونی
تو كه بیدار بیداری ، بگو از شب چی می دونی
تو این رویای سر در گم ، خداحافظ گل گندم
تو هم بازیچه ای بودی، تو دست سرد این مردم
خداحافظ گل پونه ،كه بارونی نمی تونه
طلسم بغضو برداره ،از این پاییز دیوونه...
برای تو مینویسم
برای تویی که تنهایی هایم پرازیادتوست
برای تویی که قلبم منزلگه عشق توست
برای تویی که احساسم ازان وجود نازنین توست
برای تویی که تمام هستی ام درعشق توغرق شد
برای تویی که چشمانم همیشه به راهت دوخته است
برای تویی که قلبت پاک است
برای تویی که عشقت معنای بودنم است
برای تویی که ارزوهایت ارزویم است
 سپاس شده توسط (nasim) ، sanaz_jojo ، white angel ، best~girl ، RedSparrow ، ROMINA98 ، (raha) ، مرواريد سرخ ، سیپده جون ، !!!ROYA!!! ، ALA ، behnaz99 ، mity ، ♥باران عشق♥ ، Kamila❤ ، MARICHI ، ارمامیتر ، ƝeGaЯ ، shayesteh2012 ، best~boy ، ⍩ᴏɴᴇ ʙᴏʏ⍩ ، orkideh ، MINA JOON ، Snow-Girl ، REZA.N.A ، sasan1 ، anashid ، Aryan 1380 ، mehrasa2012 ، The Light ، آرامش ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، pinkey_bear ، FARID.SHOMPET ، j0oj0o
از اعماق وجود فریاد می کشم نه برای شنیدن
تنها برای مبارزه، مبارزه با سکوت
فریاد میکشم از اعماق قلبم بر ساحل دریای نیلگون چشمانت
در ساحل بارانی چشمانت تنها رنگ غم را میبینم
آرام شکست می خورم
و سکوت دنیایم را در بر میگیرد
فریاد، سکوت، غم و چشمانت به کناره میروند و تنها من میمانم
چگونه فریاد کشم وقتی در بند سکوت اسیرم ؟
کاش در زندان قلبت زندانی بودم و اسارت در بند سکوت را نمیدیدم
اسارتم در بندیست که قطورتر و محکم تر از تمامی بندهای دنیاست
سلولم کوچکتر از دلتنگترین قلبهای عاشق دنیاست
دیوارهایش به بلندای امواج ترانه عشاق و میله هایش به قطوری پیوند دو عاشق
خسته ام، خسته تر از همه مسافران دره دلتنگی
به کناری میروم، آرام و تنها مینشینم و فقط به امید فریاد یک نفر هستم، که مرا از بند این اسارت برهاند
فریاد از آن من نیست اما برای من و فقط من طنین انداز میشود
میدانم فاصله سکوت من تا فریاد تو خیلی زیاد شده است
اما منتظر می مانم، چون می دانم عاقبت فریاد تو در سکوت من طنین انداز خواهد شد
به امید رهایی یک اسیر از بند اسارت سکوت …

گاهی در خیال من
به شكل موج دریایی
كویری، كوه و صحرایی
گلی خوشرنگ و زیبایی
كنار چشمه ها گاهی
تو را در آب می بینم
اگر در خواب هم باشم
تو را در خواب می بینم
تو پنهان می شوی گاهی
میان چشم آهوها
تو را احساس باید كرد
میان رنگها، بوها
بگو آخر كجا هستی
همین نزدیك یا دوری
دل غمگین من دیگر
ندارد طاقت دوری......
 سپاس شده توسط (nasim) ، ps3000 ، white angel ، sanaz_jojo ، best~girl ، frozen✘girl ، RedSparrow ، ROMINA98 ، مرواريد سرخ ، melodi+ ، سیپده جون ، !!!ROYA!!! ، Armina ، behnaz99 ، mity ، Kamila❤ ، MARICHI ، mahsa_joon ، ارمامیتر ، shayesteh2012 ، best~boy ، ⍩ᴏɴᴇ ʙᴏʏ⍩ ، orkideh ، MINA JOON ، Snow-Girl ، REZA.N.A ، sasan1 ، anashid ، Aryan 1380 ، mehrasa2012 ، The Light ، royalovable ، آرامش ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، pinkey_bear ، Apathetic ، خانوم گل ، del shekasteh
نام من عشق استHeart
شبی با بید می رقصم، شبی با باد می جنگم
که چون شب‌بو به وقت صبح، من بسیار دلتنگم

مرا چون آینه هر کس به کیش خود پندارد
و الّا من چو می با مست و هشیار یکرنگم

شبی در گوشه ی محراب قدری ربّنا خواندم
همان یک بار تار موی یار افتاد در چنگم

اگر دنیا مرا چندی برقصاند ملالی نیست
که من گریانده‌ام یک عمر دنیا را به آهنگم

به خاطر بسپریدم دشمنان! چون نام من عشق است
فراموشم کنید ای دوستان! من مایۀ ننگم

“مرا چشمان دل سنگی به خاک تیره بنشانید”
همین یک جمله را با سرمه بنویسید بر سنگم

شاعر: علیرضا بدیع
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

سپاس شده توسط j0oj0o ، (nasim) ، jojotala ، benyamin ، سیپده جون ، behnaz99 ، mity ، شیدا18 ، Kamila❤ ، MARICHI ، ارمامیتر ، shayesteh2012 ، best~boy ، orkideh ، Bahador1 ، MINA JOON ، Snow-Girl ، REZA.N.A ، sasan1 ، яê¥нαñê ، anashid ، Apathetic ، Aryan 1380 ، mehrasa2012 ، aazaz ، The Light ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، pinkey_bear ، ..WonDerfull.. ، Mohammad 77 ، an idiot ، Y.a.S.a.M.i.N ، Aesthetic

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ♥...:: بغــــــــــض قلــــــــــــم ::...♥ (نسخه ی 2)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان