نظرسنجی: آیا از بازی خوشتون میاد؟
بله
نه
تا بازی نکنم نمیدونم
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مسابقه مافیا(بیاین آنلاین تو فروم)

سلام به همه ....

من مقدمه چینی بلد نیستم بکنم پس یه راست میرم سر مطلب مسابقه مافیا(بیاین آنلاین تو فروم) 1
اینجا قراره مافیا بازی کنیم ....هر کی میتونه همینجا اعلام امادگی کنه و بگه قبلا بازی کرده یا نه ...
قوانین و لطفا حتما بخونین حتی اگه بازی رو بلدین
اگر سوالي بود همينجا مطرح كنيد تا توضيح بدم .

قوانین

6نکته مهم رو بگم و بعد هم بریم سراغ نقشها :

1-مافیا به هیچ وجه و طریقی حق ندارند تو فاز روز با همدیگه تماس داشته باشن و همفکری کنند.
2-به جز مافیای بازی که نقش همدیگه رو میدونند هیچ کس حق نداره نقشش رو به کس دیگه ای اعلام کنه.

3-بازی رو به تاپیکهای دیگه نکشید.

4-اشخاصی که دو فاز روز پیاپی رای ندهنداز بازی حذف میشن حالا هر نقشی که داشته باشند.

5-همینطوری اشخاصی که نقشی دارند و دو شب پیاپی نقششون رو انجام ندهند هم از دور بازی کنار گذاشته میشوند.

6-کسایی که مردن پست ندهند(به جز وصیت كه جزييات وصيت متعاقبا اعلام ميشود )

رای به اعدامهاتون رو حتما این مدلی ابلاغ کنید:

رای به اعدام mohammad

اگه خواستید رایتون رو باطل کنید اینجوری بنویسید.

رای به اعدام mohammad باطل است.

اگه مدل دیگه ای رای دادید یا رایتون رو باطل کردید ممکنه نبینم و اونوقت رایتون محاسبه نميشه! و عذري پذيرفته نيست !

ببیند تو این بازی 5 تا نقش داریم

1- خدا : مسئولیت اداره ی بازی رو داره
2-مافیا : که هرشب با هم مشورت میکنن و یکی از پلیس رو میکشن ( مافیا همدیگر رو میشناسه )
3-پلیس : پلیس رای هاشو رو تو فروم به خدا میگه یکی رو بکشه ممکنه اون یه نفر پلیس باشه یا مافیا ( پلیس ها همدیگر رو نمیشناسن )
4-دکتر : باید سعی کنه بفهمه مافیا اون شب کی رو میخوان بکشن تا به خدا بگه اونو زنده کنه . ( نقش دکتر مخفی میمونه )
5-رییس پلیس : هر شب از خدا هویت یک نفر رو میپرسه ( نقش رییس پلیس مخفی میمونه )

من نقش ها رو به صورت قرعه كشي و كاملا رندم بين شركت كنندگان تقسيم ميكنم و هر كسي مي فهمه توي بازي چه نقشي داره ...
بعد فاز روز اغاز ميشه - فاز روز 48 ساعت

وقتي ميگيم فاز روز هست يعني تمام شركت كننده گان توي تاپيك دور هم جمع ميشن و صحبت ميكنن و كم كم بايد حدس بزنن به نظرشون كي مافياس ؟ و هر وقت تا حدود زيادي مطمئن شدين يكي مافياس، ميتونين به صورت عمومي راي به اعدامش بدين ...

مثلا : راي به اعدام میلاد

هركسي فقط يك راي ميده و فاز روز طبق زمانبندي كه اعلام ميشه تموم ميشه

وقتي فاز روز تموم بشه من تعداد ارا رو ميشمرم و كسي كه بيشترين راي رو اوورده باشه اعدام ميشه !

بعد وارد فاز شب ميشيم ...-فاز شب 24 ساعت
كه در اين فاز مافيا وارد عمل ميشه و فقط يكي از پلیس ها رو ميكشه ...

توي فاز شب دكتر ميتونه به يك نفر كه حدس ميزنه مافيا ميخواد بكشتش امپول شفا بخش ميزنه ... اگر درست گفته باشه اون شخص نجات پيدا ميكنه ... اگر هم نه كه امپول هدر رفته و مافيا موفق به كشتن يك نفر ميشه !

رییس پلیس در فاز شب اسم يك نفر رو از من ميپرسه و من بهش ميگم كه ايني كه پرسيدي مافياس يا نه ! حالا كاراگاه ميتونه از اين اطلاعاتش در فاز روز به نحوي كه نقشش براي مافيا لو نره استفاده كنه وگرنه اگر لو بره، توي فاز شب مافيا ميكشتش !

...
حالا فاز شب تموم ميشه و مجددا وارد فاز روز ميشيم ... من اعلام ميكنه كه در فاز شب چه اتفاقاتي رخ داده و كيا كشته شدن ... هركسي كه كشته شده باشه ديگه نميتونه توي بازي شركت كنه و حذف ميشه ...

در فاز روز مجددا توي تاپيك بحث و صحبت ميكنين و مجددا راي به اعدام يك نفر ميديد ... و روالي كه گفتم به همين شكل ادامه پيدا ميكنه !

در نهايت اگر تمام اعضاي مافيا كشته بشن پلیس برنده بازي ميشن و اگر مافيا موفق به كشتن نصف پلیس بشه برنده ميشه ...

اين نكته رو هم اضافه كنم ... كسايي كه مافيا ميشن در طول روز مثل شهروند عادي بايد رفتار كنن و بايد سعي كنن اعتماد ملت رو جلب كنن يا حداقل كاري نكنن كه در مضان اتهام قرار بگيرن ...

پس در طول روز هركسي ممكنه شهروند باشه و همينطور ممكنه مافيا باشه ...

دوستان كم تجربه اگر مافيا شدين نترسين از اينكه بيايين توي تاپيك پست بدين ... هيچكس به غير از دوستان مافياتون از نقش شما خبر نداره ... و شما كاملا عادي و مثل شهروندان ديگر رفتار ميكنين ... و هيچ خطري وجود نداره ...

مافيا همديگه رو مشناسن و در فاز شب با هم مشورت ميكنن پس هركي مافيا شد در طول روز لطفا با دوستانش تماس نگيره ... اگر بفهمم ارتباطي بوجود اومده مجبور ميشم حذفتون كنم ...

لطفا نقشتون رو به هيچ كس لو نديد ...

در ضمن من باتوجه به اینکه تعداد بچه ها کمه واحساس کردم تجربه ی بچه ها پایینه یه سری نقشارو کم کردم که به مرور زمان شاید اضافه بشه ...
تو رو خدا بیاین نترسین اگه بلد نیست بالاخره همه از یه جا باید شروع کنن....مسابقه مافیا(بیاین آنلاین تو فروم) 1

اعضای بازی
1-mohammadhh(رییس بازی(خدا)
2-The Matrix
3-mahdi207
4-very bad boy
5-amirkiral
پاسخ
 سپاس شده توسط ✖ ̶̶ℬ̶̶Å̶̶Ð̶̶ ̶̶Ш̶̶ϴ̶̶Ḻ̶̶ℱ̶̶ ✖ ، mahdi207
آگهی
چی شد
پاسخ
 سپاس شده توسط mohammadhh
شما که ثبت نام کنی من یه نقش میدم بهت بعد تو باتوجه به متن بالا نقشت رو انجام میدی و اگه پلیس شدی تو فاز شب نمیتونی کاری کنی
افتادBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط mahdi207
نه ی جایی رو گرفت وایساد
خو باشه منم هستم:4chs::4chs::4chs:
پاسخ
 سپاس شده توسط mohammadhh
ممنون ازت
پاسخ
 سپاس شده توسط mahdi207
خواهشBlush
پاسخ
 سپاس شده توسط mohammadhh
آگهی
بچه ها بیاین
پاسخ
 سپاس شده توسط mahdi207
فقط ی شرکت کننده؟
پاسخ
 سپاس شده توسط mohammadhh
محمد منو ثبت نام کن من میخواهم بازی کنم
هیچوقت خودت را جای دیگران قرار نده سعی کن خودت باشیUndecidedBlush
پاسخ
 سپاس شده توسط mohammadhh
بی کیفیته اسپم زا
جاش اینجا نی
پاسخ
 سپاس شده توسط mohammadhh

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کدام نژاد هستین ؟؟؟؟؟؟؟؟بیاین بگین
Question به چی معتادی؟! (جدید جدید زوووود بیاین)
  سوال سوال سوال همه بیاین جواب بدید
  مسابقه گرگینه(قسمت اول)*گروه بندی تیم ها*
  *آموزشات برای امادگی مسابقه گرگینه*
  بچه هاااا ی بازی رقابتی دخترااا و پسرااای انجمن بیاین ببینیم کدوم گروه برنده میشه؟؟؟؟
  کی بزرگ تره ؟؟؟کی کوچیک تره؟؟؟؟بیاین تو از دستش ندید.2020
Wink شغل ماه تولدتون چیه؟؟؟؟ با یه یاالله بیاین تو
Question دخترا یه دقیقه بیاین یه سوال
  مسابقه ☪گرگینه☪ یا ✟خون اشام✟ + جایزه!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان