امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هواداران علی سورنا

با سلام دوستان این هم مثل چند تا از موضوع های انجمن یه موضوع برای ساخت گروه است اما این با بقیه فرق داره چون الان ما گروهی برای بهترین بهترین ها علی سورنا میسازیم
هم یک اتحاد
هم نشنانه ی طرفداری
اخبار علی سورنا
ب ای عضویت جمله ی ali sorena fans in flashkhor.com را در یک جای پروفایل خود قرار دهید و به بنده پیام دهید
لعنتی خورشید تویی بتاب به من
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، sjmmc ، D.I.Z.E.R.E ، rana m
آگهی
یعنی هیچکس طرفدارش نیس واقعا براتون متاسفم
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
ها این علی سورنا کیه؟
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، D.I.Z.E.R.E
علی سورنا کارش عالیه میشه گفت بعد یاس و حسین و عماد قویدل و یاسر بینام اونم جزئ بهتریناستHeartHeart
هواداران علی سورنا 1
 سپاس شده توسط sjmmc
(26-05-2014، 18:53)پسر تنها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علی سورنا کارش عالیه میشه گفت بعد یاس و حسین و عماد قویدل و یاسر بینام اونم جزئ بهتریناستHeartHeart
البته شما شاهین رو بالاتر از اینا تو صدر جدول در نظر بگیر! چون قابل مقایسه نبود با اینا نام نبرد! 2chw

من به شخصه با کارای علی سورنا شدیدا حال میکنم.
شاهینم ازش حمایت کرده.
Take The Gun
&
Count To Three
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
(26-05-2014، 19:00)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-05-2014، 18:53)پسر تنها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته شما شاهین رو بالاتر از اینا تو صدر جدول در نظر بگیر! چون قابل مقایسه نبود با اینا نام نبرد! 2chw

من به شخصه با کارای علی سورنا شدیدا حال میکنم.
شاهینم ازش حمایت کرده.

شاهین سبکش سیاسی مانند هم هست ولی اینایی ک من گفتم فقد فقد سبک اعتراضی میخونن نمیگم شاهین هم اعتراضی نمیخونه ولی با هم فرق دارن تو سبک ها
هواداران علی سورنا 1
آگهی
لطفا اگه گوش میدین متن رو بزنید و عضو گروه بشین
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
من میشم باید چیکار کنم؟
هواداران علی سورنا 1
همه چیرو برا عضو شدن گفتم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=37411
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هواداران علی سورنا 1
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  هواداران امیرتتلو بیان تو

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان