امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اس ام اس کردی

یاران تةطبیرص ، زامـم کـاری‌یة دةردی ئةمجـارةم ئةوینداری‌یة کؤترة باریکة نصضیری بـاز بص هةرطیزناتوانص بفأص،دةرباز بص یاران چاره‌ای! زخم من کاریست چراکه درد م این‌بار،درد عشق است کبوتری‌که به چنگ شاهین افتاده‌است نه مجال پروازش هست نه راه گریزی

چاوه کانت دو کوتر بون هرچه ندم کرد مالی نه بون دایان له شه قه ی بال له مه به ستم حالی نه بون چشم های تم دو کبوتر بودند که هر کاری برای اهلی کردنشان کردم اما.. نشد زدند به اوج پرواز و از راز دل من باخبر نشدند

باخی بةهةشتم ، روخساری تؤیة ضاوم تامــةزرؤی دیداری تؤیة یـادی ثیرؤزت هـةر لـة دپـمایة تا أؤذی دوایـی کـؤتایی نایة باغ بهشت من ، رخسار توست دیدگانم مشتاق دیدار توست یاد متبرک تو مونس دل من است وتا روز بازپسین همراه اوست

چوی که ریدم سیت چوس بید نهردی چای که ریختم برات چش بود نخردی

گیانا که م زو وه ره نازدارم زو وه ره به س جاری بت بینم گیانم بو خوت به ره جانان من زود بیا نازنینم زود بیا تا برای یک بار هم که شده ببینمت ، جانم را بگیر و برای خود ببر

چاوت جوانه گوپت پانه ماچت ناکه م رمضانه هه لی اگرم بو جه ژنانه … چشمت خوشکله لوپت تپله بوست نمیکنم چون رمضونه میزارمش واسه عیدونه …

هه رچه ند که نات بینم به ڵام ده نگی خه نده ت ئه بزوێنێ دڵی سڕم هیچ می دانی هر چند که ناپیدایی اما دل شکسته ام می گوید می آید صدایی.

ئه و کاتانه ی بیرت ده که م پرپر ئه بم له گریانه به لام به جگه له ته نیایی نایه لم که س په ی بزانه اه ئه مشه و تکام له چاوم کرد ئیتر هه نده بوت نه روانه دلیشم رازی کردووا شه وان نه گریوو نه له کوانه هنگامی که به یادت میافتم پر میشم از گریه ای که بجز تنهایی نمیزارم کسی بفهم اه امشب به چشمانم التماس کردم که دیگه اصلا نگاهت نکنند دلم را هم راضی کرده ام شبها نگریدو نگوید کجاست……..

چنی غمگین،چنی دلگیر پاییز گلومه بغض غم میگیره پاییز غروبی سیر ا داغش گیره کردم که گلباخی ا باغا میره پاییز

بـص تؤ هـةناوم باخی بـص‌ئاوة طوپـی ئـاواتم سیس و ذاکـاوة ضاوم لـة أصذنةی بةزةیی تؤیة بةسیةتی خةزان وادةی ضرؤیة بی یادت دلم باغ تشنه‌ای خواهد‌شد بی یادت گل امیدم خواهد پژمرد چشم امیدم به باران رحمت توست پس پاییز مرا بهار پرشکوفه‌ گردان

له و روژه توم دیوه په ریشانه دلی من شه یدا زه ده وو به سه رو سامانه دلی من از روزی که رخسار تورا دیده ام دل دریایی من طوفانیست

هناسه م نیه پام نیه چوو وه بی تو دونیا ئه رام چوله … ترجمه : نفسم نمی آید پاهایم نمیروند بی تو دنیا برایم خالی است ….

دوستان ببخشید کم بود
ا♥

اس ام اس کردی 1
پاسخ
 سپاس شده توسط hokm ، نگین15 ، *ArAsH* ، نفس. ، *!hasti!*
آگهی
بیشتر میخورد عربی باشه
به سلامتیه رفقای قدیم
که شدن ..... های جدید
پاسخ
 سپاس شده توسط ~ArTaBaNoOs~
مرسی عزیزم خوشحالم کردی.....پرچم کردا بالاست:4chs:
اس ام اس کردی 1اس ام اس کردی 1

مرجآن و نگین _
پاسخ
مرسی ابجی عزیزم/گلمHeart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس ام اس کردی 1
پاسخ
(27-05-2014، 14:17)hokm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیشتر میخورد عربی باشه
کردیه دیگه اینکه زبونش چجوریه بمن ربطی نداره
ا♥

اس ام اس کردی 1
پاسخ
SmileSmileSmileSmile
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس ام اس کردی 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Heart پیامک عاشقانه کردی
  اس ام اس غمگین (نیای ضرر کردی)
  اس ام اس های جدید کردی
  استاتوس های جدید و خنده دار.....(نیومدی ضرر کردی)
  پیامک تیکه دار و ضد حال:) اگه نخونی ضرر کردی(نظر وسپاس یادت نره)
Star ╬╬╬╬ اس ام اس تا حالا دقت کردی ╬╬╬╬
Smile sms های خنده دار"نبینی ضرر کردی"
  مورد داشتیم که..............."نبینی ضرر کردی دیگه بقیشو خود دانی"
Big Grin اس ام اس طنز و خنده دار(خیلی باحاله نیای ضرر کردی ..)
  اس ام اس های عاشقانه کردی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان