امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جککککککککککککککککککک

Rainbow 
برادران رایت بهشون میومد تو کار پخش و توزیع سی دی و فیلم باشن تا ساخت هواپیما

یه نفر پیام داده می خوام اددت کنم، چیکار کنم؟بهش گفتم: یه کپی از شناسنامه با دو قطعه عکس و رضایتنامه از پدر ومادر رو برام بفرست.دیگه پیام نداد فکر کنم رفته مدارکشو تکمیل کنه

مورد هم داشتیم یارو بخاری ماشین رو کم کرده تا گاز به همۀ هم وطنان برسه ..!

به مامانم میگم عروسی پسر خاله کراوات بزنم یا پاپیون؟ برگشته میگه:زنگوله بنداز موقع برگشت دیگه گمت نکنیم دنبالتم نگردیم. :|

بابام اومده میگه قانون جدید راهنماییو رانندگی رو شنیدی ؟گفتم: نه گفت: تصویب کردن از این به بعد اونایی که بنزین نمی زنن غلط میکنن ماشینو ببرن بیرون !

هیچ چیز بدتر از "تبریک روز مهندس" به یک مهندس بیکار نیست !

مادر است دیگر..........گاهی دلش میخواهد صبح زود ظرفها را بشوید و ما را سگ خواب کند :|Sad((((((

زمان مکالمات تلفنی پسر به پسر = 00:00:59 مادر به پسر = 001030 پدر به پسر = 00:02:34 پسر به دختر = 011501 دختر به پسر = 00:00:05 دختر به دختر = 02:56:42

اینایی که میگن ادم رو باید تو مسافرت شناخت زر اضافی میزنن آدم رو فقط سر جلسه امتحان میشه شناخت همین و بس

پدر چیست؟....موجودیست مهربان که حاضره جونشو واست بده ...ولى ماشینشو نمیده..

یه روز بابام اومد تـو اتاقـم گفت :پسـرم اوضاع مالـیت چطـوره ؟ پـول مول داری؟!منم گفتم آره فعلاً دارم، ممنون!گفت : خوب پس یه هفـت تومن بده من برم بـنـزین بـزنـم ..!

توو ایــران اگـه جـنگ شـه هیـچ سربازی وجـود نـداره هـــــــمه عکـاسه جـنگـن

آخر هرسال کشورهای دیگه : خدایا شکرت بابت سالی که گذشت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایران : عجب سال گندی بود
...

دخـتـره دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استاتوس گذاشتـه :انقدر بدم میاد از پـسـرهایی که میان
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فیس بـوک برا علافی !........انگار خودش هر وقت میاد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فیس بوک عمل پیوند کلــیــه می کنه ... ! :|

یارو اومده خونمون دزدی هیچی پیدا نکرده!منو از خواب بیدار کرده میگه :دارم میرم ولی خدایی این زندگی نیست شما دارین

شماهایی که صدای سیستم ماشینتوتو تا ته زیاد میکنین که از انگشت شصت پا تا داخل معده عادم میلرزه...خیلی باحالید..!فقط به شرطِ اینکه آهنگای باحال بذارید

رو اعصاب تر از مهمونی که شب می مونه مهمونیه که شب مونده و صبح زودتر از همه بیدار می شه جاشو جم می کنه و عین منگولا میشینه یه گوشه منتظر بقیه!

هیچ تـــوجه کردیـن سر جلسه ی امتحان ، وقتی تو یه سوال گیر میکنی همه ی خاطرات زندگیت یادت میاد ...فقط جواب سواله که یادت نمیاد ... !!

خداییش اگه حرفم غیر منطقیه تو لایک نکن تو این زمونه دو نفر همیشه تنهان.....دختری که آرایش بلد نیست و پسری که دروغ گفتن بلد نیست

خدایا به ما که بنز و بی ام و ندادی! اما اگه به کسی میدی حداقل یه کم به قیافه اش دقت کن ما کمتر حرص بخوریم!
در یک عروسی در یکی از استانهای کشورمان به علت مصرف بیش از حد برف شادی 8 نفر ناپدید مدارس ابتدایی تعطیل شد

آیا می دانید زبان ایرانی ها مختصرترین زبآن دنیاست؟مثال: جمله "میری سریع این کار و انجام میدی و بر می گردی"فقط با یک کلمه بیان می شود: "اومدیا"
...
..الان وضعیت طوری شده که حتی واسه یه دقیقه ام میخوای از بغلِ مخاطب خاصت بیای بیرون باید زنبیل بزاری جای خودت!!!!

خانمه اومده تو کوچه هندونه به شرط چاقو بخره از وانتی ، یارو چاقو زده به هندونه میگه خوبه ؟ میگه آره خوبه ، از همین یه سالمشو بدین من :{هندونه سالم :|شرط چاقو

حوصلم سر رفته بود ツزنگ زدم 118گفتم:شماره دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادیسون رو لطف کنید ^◡^اونم یه شماره داد O_oمنم زنگیدم ◔◡◔یکی برداشت گفت:تیمارستــــان فارابــــی بفرمایید ๏̯̃๏چه وضشه آخه...

تو این فیلم خارجیا میخوان بچه رو شاد کنن.دست میبرن پشت گوشش یه بیسکوییت میارن میدن بهش شاد میشه اونوقت عمویه ما میخواست مارو شاد کنه پلکاشو برمیگردوند ما مث سگ میترسیدیم!!!

جا داره از اون دسته دخترانی که با جمله......” همه مردها از یه قماشن “ما پسرهارو در ردیف ، انیشتن و ابوعلی سینا رازی و مصدق و اینا قرار میدن تشکر ویژه داشته باشم !پسرا پرچم بالاست ؟؟؟

مارکوپولو در سفرنامه اش مینویسد: در راه چین به سرزمینی رسیدم که مردمانش هم از دزد میترسیدن، هم از پلیس

گفتگوی کاملاً جدی بین دو دخدر در تاکسی :اولی : مربی تئاترمون قبلاً دستش تومور داشته !دومی : تومور مغزی ؟!اولی : نمی دونم ، اونشو نگفت !

آخه چرا...؟ چرا بامن حرف نمیزنی...؟؟ ؟ ؟ ؟ ؟ همیشه ساکتی؟؟ ؟ تورا خدا..؟ ؟ ؟ ؟ اگه قصد ازدواج داری برام بگو! هروقت میبینمت ساکتی! . . اگه امروز حرف دلتو نگویی خودکشی میکنم! . . گفتگوی غضنفر با عروسک پلاستیکی پشت ویترین فروشگاه لباس خخخخخخخخخخخخ

طرف میره ترکیه،جیبشو میزنن.میگه :........واگذارتون کردم به کلید اسرار
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جککککککککککککککککککک 1
پاسخ
آگهی
ممنون خنده دار كمي بودن از نظر
جککککککککککککککککککک 1
پاسخ
 سپاس شده توسط زیبا محمدی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان