امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

معرفی کتاب....

Thumbs Up 
سلام...
از عنوان تاپیک مشخصه...
هر کسی که کتابی خونده و فک میکنه میتونه اونو معرفی کنه واسه بقیه اینجا معرفی کنه.. فقط اونایی که خوندندین رو..
نوع کتاب هم فرقی نمیکنه(داستان-رمان-نمایش نامه-شعر و...)..
یه تو ضیح مختصر هم از کتاب بزارید ...
خب اولی رو هم خودم میزارم..
.
.
قطار به موقع رسيد ... هاينريش بل
معرفی کتاب.... 1
قطار به موقع رسيد / هاينريش بل / كيكاووس جهانداري / نشرچشمه / چاپ پنجم/165 صفحه / 4300 تومان

خلاصه ای از کتاب:
این کتاب اولین رمان کوتاه بل هست و از نخستین اعتراض های او به جنگ .
آندره آس سربازیست که راهی جبهه می باشد و هنگام سوار شدن در قطار احساس می کند که به زودی خواهد مرد . در طول راه به روز مردن خود که آن را یک شنبه هفته بعد احساس کرده فکر می کند .
کتاب نشان دهنده اشتیاق به زندگی ، احساس نزدیکی و دوستی به خاطر دردهای مشترکی ، تنهایی عظیم انسان ها و هراس ها و ..... هست
راستش اوایل کتاب رو اونقدر دوست نداشتم اما از جایی که با اولینا آشنا می شد قشنگ بود . به نظرم به خوبی کتاب های قبلیش نبود اما خب اینم قشنگی خودشو داشت ....

بريده هايي از كتاب:
-" بعضي از كلمات كه ظاهرن با بي خيالي بر زبان جاري مي شود ناگهان جنبه اي اسرار آميز و سرنوشت ساز به خود مي گيرد ،سنگين مي شود،به صورت عجيبي سنگين مي شود،از گوينده پيشي مي گيردو در جايي،در لحظه ي نامعيني از آينده حجره اي ،اتاقي را مي شكافد و با دقت و قطعيتي هراس انگيز به خود گوينده اصابت مي كند."

-"کسی را که دوست داری باید بیش از همه عذاب دهی ."

- " بزودي . بزودي . بزودي .بزودي . اين بزودي كي خواهد بود؟چه كلمه ي هراس انگيزي است اين به زودي.بزودي ممكن است يك ثانيه ي ديگر باشد .بزودي مي تواند يك سال تمام طول بكشد .بزودي كلمه اي است هراس انگيز.اين بزودي آينده را در هم مي فشارد،آن را كوچك مي كندو ديگر هيچ چيز مطمئني در كار نخواهد بود هيچ چيز مطمئني ،هرچه هست دودلي و تزلزل خواهد بود .بزودي هيچ چيز نيست و بزودي چه بسا چيزهايي است."

--" درد هايي در اين دنيا هست ، به آن عظمت كه ديگر در برابر آن ها از اشك كاري ساخته نيست."

-" نمی خواهم بمیرم ، نمی خواهم بمیرم ، ولی این وحشتناک است که خواهم مرد ........ به زودی ."

هاينريش بل :
معرفی کتاب.... 1
.
.
اواتار معرفی کتاب.... 1خلاف قوانین حذف شد دفعه بعداخطار دریافت میکنید
پاسخ
 سپاس شده توسط eɴιɢмαтιc
آگهی
دو تا کتاب هستن به نام های هزار خورشید تابان یا درخشان و بادبادک باز از خالد حسینی نویسنده مشهور افغانی

از تمام رمان های ایرانی(من خیلی اهل مطالعه هستم و حد اقا دوروزی یه رمان میخونم)قشنگ تر بود و بیشتد نویسنده ها و منتقدان ازش تقدیر کردن

دیگه نمیگم تا خودتون برین بخرین
معرفی کتاب.... 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Alijah-1994
هفت دختر و هفت پسر
باختن توی طبیعت من نی Heart                     منو بشناسی سریعا میفهمی Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط Alijah-1994

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Eye-blink کتاب زبان بدن (چگونه افکار دیگران را بخوانیم)
  کتاب باشگاه پنج صبحی ها
Book کتاب رستاخیز مردگان
  کتاب ۴۸ قانون قدرت
  کتاب ۳۳ استراتژی جنگ
  کتاب چگونه با هر کسی صحبت کنیم
  کتاب هرگز سازش نکنید
  کتاب نبرد من
Book کتاب { چگونه دیگران را روانکاوی کنیم؟}
  کتاب The Art of Seduction

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان