امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نظر سازنده The Division در ارتباط با استفاده از اطلاعات بازی ها برای دریافت پول مردم

آقای David Polfeldt که به عنوان مدیر کل پروژه بازی جدید The Division شناخته می شوند، از بابت این مسئله که یک سری از سازندگان با استفاده از اطلاعات موجود در بازی ها سعی در چپاول پول های مردم دارند، ابراز نگرانی کرده اند.

آقای Polfeldt طی صحبت های خود با GamesIndustry International گفته اند:
نقل قول:
به نظر من کارهایی که می توان با اطلاعات موجود در بازی ها و تحقیقات پیرامون آن انجام داد بسیار جالب توجه است. در این میان ما الگوهایی را کشف می کنیم که اصلا از آنها خبر نداشته ایم. این موضوع برای من بسیار جذاب جلوه می کند. از طرفی دیگر در بعضی مواقع وجود دارد که شما با کشف آن اطلاعات، یک راه مناسب برای چپاول پول جیب مردم پیدا کرده اید در صورتی که آنها اصلا قصد چنین پرداخت هایی را نداشته اند. آنگاه است که این قضیه نادرست می شود. آن موقع است که این مسئله از تبادل دو نفره خارج می شود طوری که من فقط سعی می کنم تا به دنبال راهی باشیم که شما پول خرج کنید.
حال که شما همه چیز را در رابطه با اعتقادات David می دانید، یک مشکل اساسی به وجود می آید. بسیار خوب، آیا شما از این پس با استفاده از این مسئله سعی می کنید که به او یک درس اخلاقی بدهید یا اینکه تلاش خواهید کرد تمام پول او را بدست آورید؟ این مسئله برای من کاملا متفاوت است.
استدیو Massive Entertainment در حال حاضر ساخت بازی The Division را بر عهده گرفته است که برای PlayStation 4, Xbox One و PC عرضه می شود. به تازگی همچنین گفته شده که عرضه این عنوان به سال ۲۰۱۵ موکول شده است.
نظر سازنده The Division در ارتباط با استفاده از اطلاعات بازی ها برای دریافت پول مردم 1
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بازی chimera squad برای کنسول های نسل هشت منتشر میشود
  بازی rouge company برای ps5 عرضه میشود
  برگزاری رویداد Galactus بازی فورتنایت برای اوایل آذر ماه تایید شد
  بازی Overwatch به‌مدت یک هفته برای نینتندو سوییچ رایگان می‌شود
  به‌روزرسانی بزرگی برای بازی Left 4 Dead 2 در راه است
  Watch Dogs 2 را هنگام برگزاری کنفرانس دیجیتالی یوبیسافت به رایگان دریافت کنید
  شایعه: بازی Resident Evil 8 سه شخصیت قابل بازی خواهد داشت
  شایعه: در آینده اطلاعات بیشتری از سری Prince of Persia منتشر خواهد شد
  عرضه‌ی بازی Scarlet Nexus برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخص
  اطلاعات جدیدی از بازی Chorus منتشر شد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان