امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خردادی ها بریزن تو♥___♥و کسایی ک عاشق خردادیان و یا خردادی ها عاشقشونن

ما خــــردادی آ ... مهربونیـــم.... ............... چون قلبمون بزرگـــــــــــ ــــهما خــــردادی آ ... حسود نیستیم......... ...چون دلمون بزرگـــــــــــ ــــهما خــــردادی آ ... خسیس نیستیم........چ ون جیبمون بزرگـــــــــــ ــــهما خــــردادی آ ... خوش صحبتیـم........ ...چون حرفمون بزرگـــــــــــ ـــهما خــــردادی آ ... بـــرترینیم.... ..چونخدامون بزرگـــــــــــ ـــــــه ♥ ♥

اگه شانس آوردی و یه متـــولـــدخــــــرداد عاشقت شد...؛ حواستو جمع کن... !این اتفاق تو زندگی هر شخصی رخ نمیده...اون با تمـــــــام قلبش و روحشمیاد به سمتت و این فرصت رو یکــــ بار بهت میده ...اگه بفهمه تو اونی نیستی که بودنش رو حس کنی و با رویــاهاش به پــرواز در بیای ....؛ برای ابد از دستش میدی...حواستو جمع کن...
باقی متن رادر ادامه مطلب ببینید

یک خردادی میتونه در یک لحظه هم ناراحت باشه هم شاد ...!!!!یک خردادی یک حس درونی قوی داره که میتونه در یک نگاه آدما رو بشناسه ..یه الهام درونـــــــــــ ـــــــــــــــ ــــی .یک خردادی در عشق فوق العاده صبوره .یک خردادی یه عشق واقعی رو سالها در دلش زنده نگه میداره حتی تا آخر عمرش .یک خردادی یه دوست واقعیه اگر تو هم یه دوست یکرنگ باشی ...!!!!

اگه فکر می کنی دخترای متولد خرداد مغرورن،کاملا در اشتباهی فقط یک اصولی توی زندگیموی دارن ،به اسم صداقت و وفاداری،این منطقیه که ما از عزیزانمون انتظار داشته باشیم به اصول ما احترام بذارند...اگه تو نمی تونی اینو درک کنی ،پس آدم منطقی نیستی ،و برای همین که به راحتی بهت می گیم

صفه جهان خرداد ماهی ان،نصف دیگه جهان بدون مهربونی ها و ارتباطات خفن خردادی ها نمیتونن زندگی کنن!!!!نمی دونستین........ ............... ....بدونید!!!

مهناز افشار زیر استتوس جدیدش نوشته هر وقت هیجان زده می شم تند تند تایپ می کنم به خاطر همین غلط دار می شه...یکی از دوستان با یک پسری آشنا شد بود و می گفت وای من چرا نمی فهممم این بعضی موقع ها چی می گه...و من و دوست خردادماهی هر وقت با هم حرف می زدیم در طول دوران مدرسه،کسانی که اطرافمون بودن نمی تونستن بفهمن ما داریم چی می گیم...آیا شما هم به عنوان یک خردادی تا حالا تند تند حرف زدین؟کلمات جویدین؟؟اونم وقتی هیجان زده می شید....

وقتی یه خردادی یه تصمیمی می گیره هیچ کس نمی تونه منصرفش کنه . حتی خودش!!!!!!!!!

خردادی همیشه یک علامت سوال برای طرف مقابله،هرگزفکرن کن بتونی یک خردادی روبشناسی!

به *خردادی* پشت می كند...، اما پشتت را خالی نمی كند...

فقط یک خردادی که میتونه با دلیلاش و به بهترین شکل, شرایط و به نفع خودش تغییر بده.

خردادیاخیلى خاص هستند، ادمایى بدون زمان ومكان، بدون فردا بدون دیروز ؛در لحظه زندگى مى كنند؛ شروع وپایا ن شون معلوم نیست ، خیلى لایك دارن...

یــه خـــــــردادی از غــــافــلگیــر شـــدن لـــذت می بره ...و هر اتفــاق شگفـتی، واقعـــا اونــو به وجــد میــاره ...و اون لحظه أس که می تونــی شــاهـــد خوشحـــالی های دلنشینش بــاشی..

خرداد گل یاسرفتار دوستانه ای دارید.رک گو و پر حرف بوده و همین امربه جذابیت شما می افزاید.مانند گل یاس، همیشه برای زنده کردن یک مجلس و معطر کردن آن حضور دارید.از رفتار بد دیگران سریع می گذرید. برای رفاقت ارزش زیادی قائلید.

خرداد گل یاسرفتار دوستانه ای دارید.رک گو و پر حرف بوده و همین امربه جذابیت شما می افزاید.مانند گل یاس، همیشه برای زنده کردن یک مجلس و معطر کردن آن حضور دارید.از رفتار بد دیگران سریع می گذرید. برای رفاقت ارزش زیادی قائلید.

می دونی دل یک خردادی بیش تراز چی می گیره؟؟؟از این که به کسی محبت کنه و طرف به خاطر این مهربونی و محبت ها بعد از یک مدت دیگه محلش نذاره!!!اما نه دقیقا از همینم دلش نمی گیره، از این بیشتر دلش می گیره که همه بهش می گفتن این قدر به این طرف محبت نکن، پرو می شه اما اون همچنان به راه خودش ادامه می ده چون یک خرداد ماهی مهربون!!!و در آخر دلش می گیره چون این گفته دیگران که درست از آب در می آد نه قدر محبت و مهربونی اون

یه خردادی كسیه كه...؛ اگه خوبی هایش را فراموش كنند، اما او هرگز "خوب بودنش" رو فراموش نخواهد كرد...

بنظر من خرداد ماهی ها,کسانی هستند از جنس " شیشه " !زود می شکنند ............... ............!!اما ... نا جور می برند ............... ...!!!

سال تولد : مهم نیست ...محل تولـدت: مهم نیست ...روزش : مهم نیست ...ساعتش : مهم نیست ...دقیقـــه : مهم نیست ...ثانیه : مهم نیست.................. .............مـــــــاه تـــــولــــــد : مهمــــه که یه متـــولــــد خــــــرداد باشی... ♥ ♥

اعتراف قلبی دختری از جنس خرداد :شیطان نیستمفرشته هم نیستمفقط دختـرم ؛از نوع ِ ساده اشحـوّاگونه فكر مـی كنم ؛وتو قصه ها به دنبال آدم رویاییم

متولدین خرداد، نماد: جوزا ویژگی‌ها و خصوصیات‌ کلی‌ متولدین‌ خرداد ماه‌: انعطاف‌پذی ر و همه‌ فن‌ حریف‌ خوش‌ مشرب‌، خوش‌ صحبت‌، بذله‌گو شاداب‌، با طراوت‌، پرتحرک‌، سرزنده‌ و خلاق‌ جنبه‌ منفی‌ شخصیت‌ متولدین‌ خرداد ماه‌: عصبی‌ و نگران‌ ظاهربین‌، بی‌ثابت‌ و دمدمی‌ ناقلا، کنجکاو و فضول

متولدین‌ خرداد ماه‌ افرادی‌ دو شخصیتی‌، گریز پا، پیچیده‌ و شیفته‌ مخالفت‌ هستند.همین� � خصوصیات‌ از یک‌ جنبه‌ باعث‌ حسن‌ها و همه‌ فن‌ حریف‌ بودنشان‌ هستند و ازیک‌ جنبه‌ باعث‌ عیوب‌ و عادات‌ بد و بوالهوس‌بودنشان‌ می‌باشند. این‌ برج‌ در ارتباطبا سیاره‌ عطارد (تیر) یعنی‌ سیاره‌ بچگی‌ و نوجوانی‌ است‌ و تابعان‌ آن‌ مستعد دارابودن‌ آداب‌ و رفتار مؤدبانه‌ و همچنین‌ اشتباهات‌ جوانان‌ هستند. هنگامی‌ که‌ جنبه‌شخصیت ی‌ مثبت‌شان‌ رابه‌ نمایش‌ می‌گذارند، خیلی‌ جذاب‌ می‌شوند و امان‌ از وقتی‌ که‌جنبه‌ شخصیتی‌ منفی‌شان‌ را نشان‌ دهند... از بد هم‌ بدتر می‌شوند. آنها درست‌ مثل‌بچه‌ه� � سرزنده‌،پرشور و با نشاط هستند، در حقیقت‌ افسونگرانی� �� به‌ شمار می‌آیند که‌اگر شرایط به‌ نفع‌ آنها پیش‌ برود بهترین‌ها هستند، در غیر این‌ صورت‌ افرادی‌خود خواه‌، خود محور، تخیلی‌، سرسخت‌، ناآرام‌ و بی‌قرار می‌شوند. آنها با یک‌ دنیاشور و شوق‌ فعالیت‌های ‌ جدید را آغاز می‌کنند، ولی‌ از آنجایی‌ که‌ کمی‌ بی‌ دقت‌ و کم‌تلاش‌ هستند و دائما از شاخه‌ای‌ به‌ شاخه‌ دیگر می‌پرند و می‌خواهند چیزهای‌ جدیدرا تجربه‌ نمایند، درست‌ مثل‌ یک‌ پروانه‌ که‌ از روی‌ گلی‌ به‌ روی‌ گل‌ دیگر در حال‌رقص‌ و پرواز است‌

وقتی یه خردادی از کسی می خواد انتقام بگیره و در اوج قدرته.....براحتی از کنارش می گذره چون میدونه ارزششو نداره به ضعیف تر از خودش پشت پا بزنه

هستی ات را نشانه میگیردزن خردادی که....غرورش را نشانه بروی!!

اگر تو در برابر هر بی‌عدالتی از خشم به لرزه می افتی؛ بدان که یکی از رفقای من هستی؛ یکی مثلمن هستی..."چگوارا" یه قهرمان انقلابی و البته خردادی...

یه خردادی... "غرورشو" به راحتی به دست نیاورده...كه هروقت هركی دلش خواست، خردش كنه...!یه خردادی... غرورش اگه بشكنه، با تكیه هایش شاهرگ زندگیت رو خواهد زد...

وقتی یه خردادی درب و داغون و خرابه سعی نکن از روی دلسوزی با حرف زدن آرومش کنی . اون توی این شرایط کَرِ کَر هست نه صدای تو رو میشنوه و نه فکرش کار میکنه . به حال خودشرهاش کن و بهش زمان بده . همشنواییش بر میگرده هم خودش , خودش رو FIX ( تعمیر ) میکنه .

من یك زنم...... ( آن هم از نوع خردادی )با قدرت و صلابتی بزرگ با روحی طغیان گر و با قلبی سرشار از عاطفه زنانگی.....پس اگر آدرس را اشتباهی آمدی برگرد ...اینجا كسیاز تنهایی نمرده است!

"از خنده مردن شیک ترین نوع مرگ است"باب هوپ، یه شخصیت بزرگ خردادی که متأسفانه برای خیلی ها -مثل خودمن- تا امروز ناشناخته مونده...این کمدین ماندگار آمریکایی 4بار(!!!) جایزه اسکار افتخاری رو از آن خودش کرده...بیوگرافی این موجود دوست داشتنی فوق العاده اس... به هیچ وجه از دستش ندید......njm...

غیرقابل پیش بینی ترین موجوداتدنیان این خردادیا...اصلا یه عالمی رو حیرون کرده،این تنوع طلبی شون

باید گاهــــی تو چشــماش خیــــــره شی و بگــــــی"دوســــــتت دارم"احســــاس یه خردادی یه وقتایی مثل الـکل ِ ! نگــــــــی میپــــره

یک متــــولـــد خـــــرداد... ؛سرخوشانه میخنــدد... ؛شوخی میکنــد... !و تـــو نمیدانی... ،چقدرسخـــت است احســــاس خفگی کردن ....پشت این نقــــاب لعنتی ... !!

من یه خردادی ام... از بدترین شرایط بهترین شرایطو می سازم... اما اگه بخوام تو فاز خودم بمونم ، حالا اون فاز هرچی که باشه؛ اینقدر فرو میرم که راهبرگشتو گم کنم.تنها کسی که میتونه فازمو عوض کنه خودمم ولی وای به روزی که باخودم رو دنده لج بیفتم...

من خردادیم...سخت عاشق میشم...ولی وای به روزی که عاشق شم...با دریل هم نمیتونین عشق رو ازم بگیرین...سکوت میکنم..اما هرگز دست نمیکشم...من خردادیمفرمانروای احساسات

'به خردادی دروغ نگین......اگه متوجه دروغتون بشه ... به روتون نمیاره ولی دیگه تو دلش جایی ندارید'

یه خردادیه محبوب و پرطرفدار که حتما بین خردادیا طرفداراش زیاده"ونتورث میلر" یا همون "مایکل اسکوفیلد" سریال "فرار از زندان"بازم لایک به افتخار خردادیای موفق

خدایی هر چی نویسنده با حال خردادی!!!یان فلمینگ (به انگلیسی: Ian Fleming) (۲۸ مه ۱۹۰۸ – ۱۲ اوت ۱۹۶۴) نویسنده انگلیسی و خالق داستان‌های مشهور جیمز باند بود

به به!!! نخستین انسانی که اقدام به راهپیمایی فضایی کرده هم خردادیه ،بزن به افتخار 9 خرداد!!!!چه روحیه لطیفی داره هم فضانورد هم نقاش!!!الکسی آرخیپوویچ لئونوف (به روسی: Алексей Архипович Леонов) کیهان‌نورد روسی و متولد ۳۰ مه ۱۹۳۴ (۹ خرداد ۱۳۱۳) نخستین انسانی است که اقدام به راهپیمایی فضایی کرده است.الکسی لئونوف فضانورد و تیمسار بازنشسته نیروی هوایی روسیه (و شوروی سابق) است. وی در کنار فضانوردی به هنر نقاشی هم اشتغال داشته و عضو فرهنگستان هنری روسیه است. لئونوف در تمام ماموریت‌های فضایی‌اش، به همراه خود مداد رنگی و مداد شمعی به مدار زمین می‌برده و صحنه‌هایی را که از فضاپیما می‌دیده نقاشی می‌کرده است.الکسی لئونوف در دو ماموریت تاریخی شرکت داشته است: در ماموریت واسخود-۲ نخستین راهپیمایی فضایی را انجام داد و در پروژه آزمایشی آپولو-سایوز در نخستین همکاری بین‌المللی فضایی نقش موثری ایفا کرد. وی پس از انجام ماموریت‌های فضایی‌اش، از سال ۱۹۷۶ فرماندهی گروه کیهان‌نوردان شوروی و پس از آن روسیه، مدیریت مرکز آموزش فضانوردانگاگارین، و ویراستاری گاهنامه فضانوردی نپتون را به عهده گرفت. آلکسی لئونوف در سال ۱۹۹۱ بازنشسته شد.

ژرژ پراسپر رمی (۲۲ مه ۱۹۰۷ – ۳ مارس ۱۹۸۳) (مشهور به هرژه) نویسنده و کارتونیست بلژیکی بود که بیش از همه به خاطر خلقماجراهای تن‌تن و میلو مشهور است. این اثر از مشهورترین آثار کمیک (داستان مصور) تمام تاریخو به خصوص در تاریخ اروپا است و به خاطر آن نام هرژه در ۲۰۰۳ به تالار مشاهیر کتاب‌های کمیک اضافه شد.

جان باردین (به انگلیسی: John Bardeen)زاده ۲۳ مه ۱۹۰۸( فیزیک‌دان آمریکایی و برندهٔ دو جایزه نوبل فیزیک و مدال افتخار انجمن مهندسان برق و الکترونیک,IEEE.***طرف خردادی اصل بوده به این دلیل که:و تنها فیزیک‌دانی است که دوبار موفق به دریافت جایزه نوبل شده است.مثل همه ی خردادی ها عاشق داشتن دوتا از یک چیز بوده***

می دانی مـــن کیستـــم...؟من متــولــــد مـــاه خــــــردادمنه به آســانی عاشـــق می شــــوم و نه وقتـــی عاشقــــم به راحتی ار آن فـــارغ می شومپس حتی این فکـــر هم از ذهنــت خطـــور نکندکه می توانی به آســانی عشقــت را به مــن ابـــرازکنی و مــــرا بدســـت بیـــاوری و نه وقتی عاشقــــت شدم می توانی عشـــق مــــرا پس بزنی....من متولد خردادم..فرمانرو ای احساسات...

.یه خــــردادی شاید هرگز اعتراف نکنه که دوستــت دارم ...ولی وقتی از تو می پرسه دوسش داریبدان که درون قلبــش جـــای گرفتی ...

ما خردادی ها وابستگی عجیبی داریمبه آدم ها و حتی اشیائی که دوستشون داریم.شاید برای همین همیشه دوست داریم از هر چیزی دوتا داشته باشیم تا اگه یکیش خراب شد یکی دیگه ازش داشته باشیم.اما بدترین موقعیت زمانی پیش می آد که اون چیزی که بهش وابسته هستیم ،یک آدم! هیچ آدمی توی دنیا دو تا نیست...و وقتی اون آدم به هر دلیلی مثل دعوا،دوری،بیمار ی،اختلاف نظر،بی تفاوتی اون آدم و ...از دست می دهیم واقعا ضربه سنگینی می خوریم.

اگه ی خردادی باشی و یا ی خردادی عشقت باشه یا ی خردادی عاشقت باشه سپاس ندی نامردی
■پُستـ هایِ اَخیرَمو بِبینید◄
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
5ساحل باور نکردنیـ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سفر به مکان هایی که مثل خوابهـ 
بزرگترین دیزنی لند دنیا
10تا از ناشناخته ترین جاذبه هایِ جهان
پاسخ
 سپاس شده توسط ✖ ̶̶ℬ̶̶Å̶̶Ð̶̶ ̶̶Ш̶̶ϴ̶̶Ḻ̶̶ℱ̶̶ ✖ ، زهرا10000 ، tms ، kiyarmin ، maryamB ، ش ش ش شیطونک 16 ، TurK WolF ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، pari_t ، ☻☺ ✘ AngeL ✘ ☻☺ ، ~~♥ ZaHrA ♥~~ ، NeginNg ، قرقی ، رها0 ، an idiot ، ♥h@di$♥ ، *Armila* ، اراسته 11 ، atarri ، سعاد جون ، 77baran ، a00j ، ایدا خانم ، نازلی=997664$%$%^4 ، rezaak ، مهربان ترین دختر دنیا ، سارا دوست عاطی جوجو ، mahru ، ✘PETER✘ ، ຖēŞค๑໓ ، مایلی ، taran08 ، محدثه74 ، DICTATORE BOZORG ، Modern Thinking ، Dead-Girl ، بنستا خوشگله ، Sogand Sp ، باران20 ، AMO ، تنهای تنها ... ، "mobina" ، Nυмв ، Berserk ، ~~ƧЄƬƛƦЄ~~ ، نیلوفر 2000 ، †cυяɪøυs† ، ☮ VENOM VΛDΞR ☮ ، sober ، . . . P oo R ! A . . . ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، …Reyhaneh… ، ارباب خون خوار ، آیسو خانوم ، I Lvoe Justin ، ѕтяong ، 0830209263798
آگهی
فقططططططططططططط اسفند

بقیه ی ماه ها ی شعررو وری مینویسن که اصلا واقعی نیست
پاسخ
 سپاس شده توسط ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، Sara_h80 ، sober
من خودم اسفندی ام عاشق ی خردادی ام...Blush
5ساحل باور نکردنیـ
بزرگترین دیزنی لند دنیا
پاسخ
 سپاس شده توسط TurK WolF ، باران20 ، sober ، …Reyhaneh…
حجت=خرداد
خرداد=افساید
فقط اسفندkaffe2
پاسخ
 سپاس شده توسط TurK WolF ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، Sara_h80 ، sober
نچ نچ نبینم درباره ی عشقم اینطوری بحرفی ها...حجت=عشق من...خرداد=ماه خوبان
5ساحل باور نکردنیـ
بزرگترین دیزنی لند دنیا
پاسخ
 سپاس شده توسط TurK WolF ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، باران20 ، sober
باشه kaffe2
پاسخ
 سپاس شده توسط TurK WolF ، باران20 ، sober
آگهی
به خردادیا توهین نکن من خردادیم میزنم لحت میکنم
خردادی ها بریزن تو♥___♥و کسایی ک عاشق خردادیان و یا خردادی ها عاشقشونن 1
پاسخ
 سپاس شده توسط TurK WolF ، NeginNg ، mahru ، مایلی ، محدثه74 ، saeid ، باران20 ، Modern Thinking ، تنهای تنها ... ، sober
(03-06-2014، 10:18)The Matrix نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقططططططططططططط اسفند

بقیه ی ماه ها ی شعررو وری مینویسن که اصلا واقعی نیست
شما اینطور فکر کن
فطططططططططططططططططططططططططططططططط مرداد

بنده مردادیم ولی خردادیا رو خیلی دوس دارمHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط TurK WolF ، ❤R@TA❤ ، saeid ، باران20 ، sober ، …Reyhaneh…
من عشقم خردادیه واقعا دوسشدارم بی نهایتHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط ⓕⓐⓚⓔ ⓛⓘⓕⓔ♰ ، TurK WolF ، sober
(03-06-2014، 10:55)kiyarmin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من عشقم خردادیه واقعا دوسشدارم بی نهایتHeart

خوشبختم...منم عشقم خردادیه عاشقشم بی نهایت
5ساحل باور نکردنیـ
بزرگترین دیزنی لند دنیا
پاسخ
 سپاس شده توسط TurK WolF ، sober

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نشانه های یک عاشق واقعی !
  من عاشق دخترونگی کردنام...
  اگر میخواید یه پسر/دختر رو عاشق خودتون بکنید بخونید(راه حل)
  دوست داری وقتی رفتی دانشگاه چه رشته ای بخونی؟کسایی که دانشگاه میرن هم بگن
  عکسی جالب از مغز انسان در حالت عاشق بودن
  اقدام بسیار جالب پسری که عاشق یکی از همکلاسی‌هایش شده بود !!
  هیی کسایی که با خوانندگان رپ آشنان بیان... طرفدارشون هستی؟ کدام؟¿
  نامه یک پسر عاشق به دختر مورد علاقه اش،
  هرکسی که عاشق شده ، بخواند!!
  دختری که عاشق جاستین هست(عکس)+ترول جاس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان