نظرسنجی: از موضوم خوشت اومد؟
آره
نه
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

متولد چه ماهي هستي (بيا تو با قبليا فرق داره) اطمينان داشته باش

Tongue 
1فروردين=باحال25r3025r30
2ارديبهشت=ريلكسDodgyDodgy
3 خرداد= خوشتيپ2chw2chw
4 تير=خاصRolleyesRolleyes
5مرداد=باهوشrdingrding
6شهريور=پولدار:ey1::ey1:
7مهر=خجالتيp329p329
8آبان=متفكر290:112:
9آذر=احساسي4xv4xv
10دي=عاشقfs10fs10
11بهمن=خوشگل:498::498:
12 اسفند=با استعداد501:112:
سپاس يادت نرهDodgyDodgyTongue
آرزوی خیلیابودم
اما...
قربانی قدرنشناسی یک
نفر شدم
پاسخ
 سپاس شده توسط فاطی کرجی ، غزل حمیدی ، ρѕуcнσραтн ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، Titiw ، نفس. ، حقوقدان انجمن ، ***دریا*** ، ★~Ѕдула~★ ، L²evi ، ❤R@TA❤ ، ~Mahnaz~ ، HediVampire ، ×Hαρρу Gιяℓ× ، تیلور خوشگله ، روناك عاشق ، rezaak ، عاشق الکترونیک ، cheshm asali ، سلاله2255 ، amir mohammad13 ، NeginNg ، M ATIN ، عاشق سیروان خسروی ، ✖ ̶̶ℬ̶̶Å̶̶Ð̶̶ ̶̶Ш̶̶ϴ̶̶Ḻ̶̶ℱ̶̶ ✖ ، n1379sh ، sghghashghaee ، panizaa ، pegah jb ، m.abdollahi ، ~ArTaBaNoOs~ ، ______∴☈mi∀∴________ ، گریس ، دختر زیبا ، parisa16 ، Nυмв ، ترول ، ☺t@k selooli☺ ، ZAHRA...14 ، hirin$ ، رها0 ، الیکا0 ، خانومي ، زهرا رسولی ، farsi1 ، m.shp ، مهشاد ♥♥ ، tatall ، Sмιle ، Sara_h80 ، شکوفه2 ، kiana.a ، دُخی شِیطون ، BlAcK dAy ، اقیانوس اشک ها ، مامان بزرگ ، ♥♥sara♥♥ ، ✘ӍДЯЈДл✘ ، ارشيا(دختر) ، Teresa-1378 ، ~ALONE GIRL~ ، Avril. ، pendar77 ، ***Z.E*** ، پرستو14 ، -Edgar ، Iran Girl ، neda79 ، αѕтer ، sara mehrani ، ڪـــ❤ــیمیــ❤ــا ، amaya nanaz ، r.hadis ، ملیکاخانم ، محمد404030 ، sahar6 ، mahru ، 1ayda ، MEHRANA MAHDI ، F A R D I N ، ຖēŞค๑໓ ، sev sevil ، pouya4a ، _.miss_.em ، Samaneh77 ، ★ASAL-GIRL★ ، دخمل کره ای ، tahoora4040 ، esiesi ، fas ، sogol15 ، javad00631 ، *!hasti!* ، [χσℓσνєѕтєя] ، GAME LOVE ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، beler ، اشا ، عذرا 79 ، an idiot ، Modern Thinking ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، ▂▃▄▅▆▇█▓▒░ممل کرمانی░▒▓█▇▆▅▄▃▂ ، asa14 ، هستی0611 ، ρяіηcεss~Αιοηε ، عاشق 22 ، saba 3 ، P@RIChEhr 1378❤ ، Aesthetic ، raheleh_fenel ، الهه 1379 ، سپهرابوفاضلی ، negin2000 ، maede khanoom ، sepehr 82 ، *tara* ، جوجه طلاz ، ایدا خانم ، ωøŁƒ ، **zeinab** ، yoooona ، bee-a ، مریم14 ، kimia kimia1378 ، بی کس2 ، しíþ ßしâçk ، sahar2014 ، Amir-al ، ♫♫ sina ♫♫ ، ♥♥عسل♥♥ ، bahar2015 ، االنا ، زینب رهبر ، Asaaaaaallllll ، mahali ، ♪neGar♪ ، مـآسیـس ، kamelya ، Mαяѕє ، ḲℑℳℐÅ ، ▲ℐяυηℐє ҡι∂ƨ▲ ، ✓SHINE AGAIN✓ ، راضیه rm ، سارا.s ، sania. ، ترینا ، Nike 2 ، ._NeGiX_. ، Archangelg!le ، یاشگین جون ، dark heart ، هانی* ، چمان ، آویـــسـا ، عاغامحمدپارسا:الکی ، ☮ VENOM VΛDΞR ☮ ، sober ، ♥ فرشته 87♥ ، آبی اسمونی ، !...@dors ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، نیلوفر 2000 ، حسن CR7 ، …Reyhaneh… ، هلی ، maryam goly ، negin13ha ، @پوریا@ ، Sirvan10_a ، єη∂ℓєѕѕღ ، THEDARKNESS
آگهی
تیر =خاص
متولد چه ماهي هستي (بيا تو با قبليا فرق داره) اطمينان داشته باش 1
پاسخ
 سپاس شده توسط r.hadis
تکراری خیلی هم قدیمی

[img]file:///C:/Users/RGA-315/Documents/Bluetooth%20Folder/IMG_20160605_192107.jpg[/img]

پاسخ
 سپاس شده توسط Thyme ، نازلی=997664$%$%^4 ، ...loveis
متفکر؟؟؟؟؟؟
                                                              دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(:
پاسخ
 سپاس شده توسط Thyme
(04-06-2014، 19:31)♥♥ONLY-DADDy♥♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تیر =خاص
سپاس يادت كه نرفت
آرزوی خیلیابودم
اما...
قربانی قدرنشناسی یک
نفر شدم
پاسخ
 سپاس شده توسط مهشاد ♥♥ ، tatall ، ♥♥sara♥♥
واقعا راسته
من واقعا آدم احساسیی هستم
پاسخ
آگهی
12 اسفند=با استعدادTongue
پاسخ
 سپاس شده توسط مهشید76
تییییییییییییییییییییییییییییییییرHeartHeartHeartHeart
ببین عزیزم اگه ی اشتباه کنی که ناراحت بشم
من مث تتلو نیستم وسط خیابون جیغ و داد کنم
من دقیقا مث آرمینم زنده به گورت میکنم
پاسخ
 سپاس شده توسط r.hadis
2ارديبهشت=ريلكس
پاسخ
بدون سپاس بيرون نرينDodgyDodgy
آرزوی خیلیابودم
اما...
قربانی قدرنشناسی یک
نفر شدم
پاسخ
 سپاس شده توسط m.shp ، مهشاد ♥♥ ، tatall ، ♥♥sara♥♥

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نفرقبلي به چي احتياج داره به نظرت؟ /;
Wink نفر قبلیت کدومش روباید داشته باشه...!_!
Wink فک میکنی نفر بعدیت متولد چه ماهیه؟
  عشقت متولد کدوم ماه است؟?cmmmmm
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  وقتی میخوای با یکی دوست بشی کدوم از این موارد برات اهمیت داره؟؟
Heart اگه نفر قبلیت روت کراش داشته باشه چی میگی بهش؟!؟
  بعد از ۵ سال نبودن تو این سایت دوباره برگردی چه حسی داره؟
  به نظرت به نفرقبلی میخوره چه شخصیتی داشته باشه؟
  به نظرت نفر قبلی چقدر اعتماد به نفس داره؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان