امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

3 نفر از لیست بازیکنان اسپانیا خط خوردند

ویسنته دل بوسکه ، سرمربی تیم ملی اسپانیا پس از پیروزی تیمش برابر بولیوی با تمجید از فرناندو تورس، گفت: من به فرناندو تورس اعتماد دارم و به همین دلیل است که او اینجاست. از بازی او کاملا راضی هستم و تلاش خواهم کرد تا او بتواند بازی‌های خوب خود را تکرار کند.

سرمربی تیم ملی اسپانیا در ادامه اعلام کرد: خسوس ناواس، ایتوراپسه و آلبرتو مورنو از فهرست اولیه او برای حضور در جام جهانی 2014 برزیل خط خواهند خورد.

دل بوسکه درباره فهرست بازیکنانش برای جام جهانی 2014 برزیل، گفت: خسوس ناواس در طول چند هفته‌ گذشته توانسته مراحل درمان خود را به خوبی پشت سر بگذارد، اما حقیت این است که او دو ماه است که هیچ بازی انجام نداده است و به همین خاطر در شرایط بازی نیست. من ترجیح می‌دهم که یک بازیکن آماده‌تر را در پست او برای جام جهانی انتخاب کنم.

سرمربی تیم ملی اسپانیا در ادامه گفت: به ایتوراپسه و مورنو گفته‌ام که در جام جهانی 2014 برزیل حضور نخواهند داشت، مگر این که اتفاق دیگری بیفتد.

دل بوسکه 63 ساله درباره وضعیت مصدومان تیمش قبل از حضور در جام جهانی، گفت: در حال حاضر خوآن فران و دیگو کاستا با مصدومیت دست و پنجه نرم می‌کنند. آخرین شرایط آنها را بررسی خواهم کرد و تصمیمم را برای حضور این دو بازیکن در جام جهانی خواهم گرفت. منتظر نظر کادر پزشکی تیم هستیم تا ببینیم امکان حضور این دو بازیکن در جام جهانی هست یا خیر.

اسپانیا در جام جهانی 2014 برزیل با تیم‌های هلند، شیلی و استرالیا همگروه است و در اولین دیدار خود در شهر سالوادور برابر هلند به میدان خواهد رفت.
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
پاسخ
 سپاس شده توسط armin van buuren
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مقصر این بحران بازیکنان یوونتوس هستند
  حذف ستاره‌های ایرانی از فهرست برترین بازیکنان آسیا!
  آرتتا: این پیروزی متعلق به بازیکنان است
  واکنش قوچان‌نژاد به قرار گرفتن نامش در لیست فروش
  اخطار جدی مهدی طارمی به برخی بازیکنان تیم ملی
  زنگ خطر-چک لیست تیم ملی برای صعود
Subarrow معروف و موسوی در جمع بازیکنان الهام‌بخش والیبال جهان
  بازیکنان پرسپولیس علیه مدیران باشگاه
  علیزاده: تعهد قلعه‌نویی خیال بازیکنان را راحت می‌کند
  جلسه عجیب فکری با بازیکنان؛ می‌روم تا پول بگیرید!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان