امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

توفان بار دیگر تهران را در نوردید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توفان بار دیگر تهران را در نوردید 1

تهران در اتفاقی نادر و عجیب در ساعت 17:05 دقیقه تاریک شد. ابری قهوه‌ای رنگ و متراکم همراه با غبار غلیظ آسمان تهران را تیره کرد.

به گزارش فرارو، آسمان پایتخت به دلیل وزش باد شدید و گرد و خاک، برای لحظاتی تاریک شد.

در همین حال محمد اصغری کارشناس سازمان هواشناسی اظهار داشت: آسمان پایتخت به دلیل وزش باد در اطراف کلانشهر تهران و همچنین شدت گرفتن وزش باد در غرب کشور غبارآلود شده است.

این کارشناس سازمان هواشناسی یادآور شد: البته بخشی از شرایط آسمان تهران به دلیل افزایش ابر نیز هست.

در همین حال احمد وظیفه مدیر پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی نیز اعلام کرد که این یک طوفان محلی است و در فصل بهار با باد شدید و گرد و غبار همراه است و پس از عبور آن بارش و سپس رگبار و رعد و برق ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه این وضعیت تا دو ساعت ادامه دارد اظهار داشت: این توده از جنوب غرب شهر وارد شده و به سمت شرق و دماوند و فیروزکوه حرکت خواهد کرد.

گزارش های ابتدایی از خسارات این طوفان در سطح شهر تهران در قالب شکسته شدن شیشه ساختمان ها و شکستن و سقوط درختان و مسدودیت خیابان ها اعلام شده است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سقوط 40 درخت در نقاط پرترافیک تهران

طوفان تهران در همان لحظات اولیه با شکستن شیشه‌ پنجره‌ها و درختان همراه شد. برخی از چراغ های راهنمایی تقاطع های تهران نیز بر اثر طوفان از جا کنده شدند. شاهدان می‌گویند بسیاری از درختان خیابان ولیعصر نیز شکسته شدند.

قطع برق 50 هزار واحد مسکونی در تهران
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ از عادی شدن شرایط شبکه برق تهران در کمتر از یک ساعت دیگر خبر داد و گفت: در حال حاضر از 1200 خط 20 کیلوولت، برق 65 خط قطع شده‌ است.

سیدمحمد هاشمی به ایسنا اطلاع داد: در حال حاضر 100 گروه در استان تهران در حوزه برق مشغول رفع خسارات وارد شده هستند و با شهرداری و آتش‌نشانی‌ها نیز برای بریدن درخت‌هایی که روی شبکه برق افتاده‌اند، هماهنگی‌های لازم را انجام داده‌ایم.

بر اثر وزش طوفان کم‌سابقه بعدازظهر امروز در پایتخت برابر آمار اولیه تا کنون 5 تن از هموطنان بر اثر سقوط درخت در مناطق نارمک و جنت‌آباد جان باختند و 44 نفر نیز مجروح شدند

خود من تا مرز سکته رفتم Big Grin
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
پاسخ
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، DOLIツ2013/DEC/15 ، negin2000 ، karona ، ✘ ßαÐ-þʘy ✘ ، ارمیتاخوشگله ، Thyme ، نازنین زیودار ، LIGHT ، مهدیه نازنازی ، n1379sh ، یاسی@_@ ، Şilēຖt Ş¢rēค๓ ، # αпGεʟ ، -м α є ∂ є- ، ✖ ̶̶ℬ̶̶Å̶̶Ð̶̶ ̶̶Ш̶̶ϴ̶̶Ḻ̶̶ℱ̶̶ ✖ ، Albert wesker ، cheshm asali ، نگین15 ، پارسا79 ، Interstellar ، m.abdollahi ، Hitchcock ، ahede ، яᎧмιиα ، Ayda khoshgele ، 77 امیر ، ~~SARA:HIVA~~ ، rezaak ، negin 20 ، feletcher ، black pearl ، Elena ♥♥♥♥♥♥♥ ، روناك عاشق ، Alijah-1994 ، ᖇᗩᕼᗩ➷Ḱᓰᔕᔕ ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، آوا 2014
آگهی
اوفف خیلی بَد بود وحشتناک بود من فک کردم قیامت شُده
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe توفان بار دیگر تهران را در نوردید 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، negin 20 ، آوا 2014
هفته ی پیشم در کرج بودم اونجا هم همین طوفان اومد ولی وحشتناکتر
♚ تو را بر در نشاند♚

♚به طراری که می آید♚
♚تو منشین منتظر بر در♚
♚که این خانه دو در دارد♚
پاسخ
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، bahare_021
یه حوله سبزرنگ اومده رشت من از این به بعد ازش استفاده میکنمSmileWinkSmile
پاسخ
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ
وااااای خیلی بد بود من که اشکم در اومد شبیه قیامت بودcrying
تو بسرا یه حسی هست که بهش میگن (غیرت)وبه همون حس تو دخترا میگن(حسادت)ولی من به دو تاش میگم عشق چون اگه عاشق نباشی نه حسادت می کنی نه غیرتی میشی......
پاسخ
من که کاملا سکته کردم خیلی وحشتناک بود وای یادش میوفتم استرس می گیرمcrying
crying
crying
هر کی بهت گفت دوست دارم باور نکن خیلیا میگن بارونو دوست دارن ولی با چتر میرن زیرش.....

وقتی کسی رو بیدا کردی که کنارش بدون هیچ دلیلی فقط به خاطر اینکه کنارشی خوشحالی دیگه به درک که بقیه چی میگن......
پاسخ
آگهی
ما که تهرونی نیست ولی از فامیلامون شنیدم خیلی بد بود
زندگی گاهی من تغیر میکنم

اینگونه

پاسخ
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، آوا 2014
برق مارف

همسایمون یه میله خورد رو پاش بریدگی عمیق برداشت

من که از این طدوفان ها میشه خیلی خوشم میاد
پاسخ
خدا رو شکر ما تهران نبودیم
bethowen ...
پاسخ
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، آوا 2014
وووووووی خیلی بد بود انگار امام زمان داشت ظهور میکرد قیامنت شده بود هوا نارنجی بودConfused
߷ツ߷

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  پیج بچه پولدارا های تهران در اینستاگرام چه خبره ؟+ عکس ها
  قیمت لحظه ای سهام امروزشرکت ها دربازار بورس تهران
  زالی: وضعیت تهران نگران کننده است/ خودداری از دورهمی شب یلدا
Heart رئیس‌جمهور ارمنستان:حوزه قفقاز در حال تبدیل به سوریه‌ دیگر است
  آموزش رقص و حرکات موزون در شمال شهر تهران +عکس
  دعا کنید در تهران زلزله نیاید/ برای زلزله بالای ۷ ریشتری مشکل قبر هم داریم
  فرود پلیکان غول پیکر در منزل مسکونی در تهران
Heart محاکمه غیابی قاتلان خاشقچی هفته دیگر در ترکیه برگزار می‌شود
Heart وقتی فیلم انفجار «فیلادلیفا» با شرق تهران جابجا می شود
Heart اولین سفرم به تهران و ریاض خواهد بود

پرش به انجمن: