امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جنیفر لوپز /

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جنیفر لوپز / 1

جنیفر لوپز ” در آستانه 45 سالگی همچنان خوش اندام ، جذاب و خوش پوش است. او این روزها به شدت سرگرم پروژه ” امریکن آیدل ” است و به عنوان یکی از 3 داور در این برنامه که به استعداد یابی در زمینه خوانندگی در میان جوانان امریکایی می پردازند حضور دارد.”جنیفر لوپز” در حالی شکار عکاسان شد که به همراه معشوق 27 ساله اش برای صرف شام به یک رستوران ایتالیایی می رفت

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جنیفر لوپز / 1

در این ضیافت عاشقانه بچه های جنیفر حضور نداشتند و این خواننده هالیوودی بد از خروج از استودیوی محل کارش مستقیم به رستوران رفت. او سابقا در خصوص انتخاب لباس هایش گفته بود : من مادر دو فرزند هستم و 44 سال سن دارم. در کنار این یک هنرمند و چهره ای مشهور نیز می باشم که صاحب سبک و استایل مخصوص هستم بنابراین سعی میکنم هنگامی که در زندگی شخصی ام هستم همانند یک زن 44 ساله لباس بپوشم و در مواقعی که در مراسم رسمی هستم مثل یک ستاره تمام عیار باشم.

جنیفر لوپز / 1

جنیفر لوپز / 1

جنیفر لوپز / 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr.Robot ، ڪـــ❤ــیمیــ❤ــا ، ~ArTaBaNoOs~ ، m.abdollahi ، karona ، bahar labeouf ، .-Forbidden_Love-. ، ALI REZA J
آگهی
دیگه باید بگی در استانه46سالگی!!!
چون24جولای تولدشه و46سالش میشه
اون دوس پسرش هم اندازه پسر خودشه نه دوس پسر
جنیفر لوپز / 1

پاسخ
 سپاس شده توسط ᖇᗩᕼᗩ➷Ḱᓰᔕᔕ
سپاس+

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Music طعنه ریحانا به شکیرا و جنیفر لوپز/ حاضر نیستم خودم را بفروشم!
Music جنیفر لوپز دنبال ازدواج با ورزشکار معروف
  تولد هری استایلز با حضور ادل ، کریس مارتین و جنیفر لارنس ؟!
  همکآری تیلور سوییفت و جنیفر لوپز !! + رد شایعات در تور 1989
  شباهت عجیب لباس های تیلور سوییفت در تور 1989 با جنیفر لوپز !!!
  عکس عجیب منتشر شده توسط جنیفر لوپز برای هوادارانش @__@
  لباس عجیب جنیفر لوپز شبیه پرده سینما !+عکس
  جنیفر لوپز درباره ی 45 سالگی و بازی کردن نقش یک خانم میانسال درThe Boy Next Door صحبت
  جنیفر لوپز در جشن تولد دوقلوهایش! +تصاویر
  سلفی های دیدنی از جنیفر لوپز ستاره مشهور 45 ساله هالیوودی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان