امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

E3 2014: مصاحبه ی Phil Spencer پس از کنفرانس Microsoft در E3 2014

پس از اینکه Phil Spencer رئیس بخش Xbox شرکت مایکروسافت شد، موج مثبتی پیرامون اتفاقات این شرکت و کنسول جدیدشان شکل گرفت. وی پس از کنفرانس شرکت Microsoft در مصاحبه ای کوتاه شرکت کرد و سوالات خبرنگار GameTrailers را پاسخ داد. در ادامه ی مطلب، این مصاحبه را با هم مرور خواهیم کرد.

چه دلیلی وجود دارد که گیمر های Xbox One را به جای PS4 انتخاب کنند؟
- یکی از چیزهایی که باعث افتخار من هم هست، تعداد زیاد بازی هایی و نوآوری هایی است که در این کنفرانس معرفی کردیم. برای مثال می توانم به قابلیت drivatar بازی جدید Forza اشاره کنم. همچنین در پایان نمایشی از بازی Crackdown داشتیم که یکی از بازی های مورد علاقه ی من در تمام دوران بازی کردنم است. همچنین قابلیت هایی که Dave Jones در حال اضافه کردن به این کنسول است به ما اجازه می دهد که کارهایی با کنسول بکنیم که تا به حال انجام نشده است. 
در مورد بازی های مشترک و اینکه چرا این بازی ها بر روی کنسول PS4 بهتر اجرا می شوند بگویید.
- من فکر می کنم که این مساله که ما از تیم توسعه دهنده ی بسیار قوی بهره می بریم، بسیار مهم است. شما این مساله را در به روز رسانی ماه ژوئن دیدید که ما توانستیم از نظر پردازش گرافیکی کنسول خود را بهتر کنیم. همین مساله باعث شد که استودیو های اول ما بتوانند از این موضوع به خوبی استفاده کنند. این مساله را در بازی هایی که در پاییز امسال منتشر می شوند شاهد خواهید بود. ما شاهد بازخوردهای خوبی از سوی استودیو  Bungie در خصوص بازی Destiny و رزلوشن آن بودیم. اینکه بتوانیم به انتخاب خوبی برای بازی سازان اصلی تبدیل شویم، از مسائل حیاتی برای ما است.
برای کسانی که کنسول Xbox One را به همراه Kinect و قیمت ۴۹۹ دلار خریده اند چه صحبتی دارید؟
- اول از همه باید بگویم که از شما ممنونم. من از اینکه آنها در ابتدای نسل پشت ما بودند بسیار سپاس گذارم و می خواهم به آنها بگویم که با بودن من در راس کار قسمت Xbox، کینکت یکی از بخش های حیاتی خواهد بود. واقعا هم به همین شکل است. تنها هدف ما این بود که به خریداران خود حق انتخاب میان قیمت کم و بیشتر را بدهیم. فکر می کنم که این مساله در پایان هم به Xbox One و هم به Kinect کمک خواهد کرد.
E3 2014: مصاحبه ی Phil Spencer پس از کنفرانس Microsoft در E3 2014 1
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گزارش: در کنفرانس هفته‌ی جاری شرکت مایکروسافت انتظار گیم‌پلی Halo Infinity را نداشته
  Phil Spencer: در آینده عملکرد Xbox One در حالت آفلاین، بهبود می یابد
  سونی ۲۳ بازی برای PS4 و ۱۵ بازی برای PS Vita به همراه ۲ بازی برای PS3 را به TGS 2014
  TGS 2014:بروز رسانی بعدی PlayStation 4 در پاییز در دسترس قرار خواهد گرفت
  تاریخ و زمان برگزاری کنفرانس SCEJA در Tokyo Game Show مشخص شد
  Phil Spencer درباره انحصاری بودن Tomb Raider توضیحات تکمیلی می دهد
  تاریخ تکرار می شود | تحلیل کنفرانس سونی در Gamescom 2014
  Gamescom 2014: مصاحبه با PHIL SPENCER | آینده TOMB RAIDER و عناوین انحصاری
  Gamescom 2014: مایکروسافت امیدوار است که بازی سازان همچنان از کینکت بهره ببرند
  Gamescom 2014 : تصاویر جدیدی از Battlefield : Hardline منتشر شد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان