امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بیوگرافی شادی امینی

Photo 
بیوگرافی شادی امینی 1
شادی امینی متولد ۱۰ جولای ۱۹۸۶ در بیمارستان پاسارگارد تهران میباشد ، او در خانواده ای کاملا آشنا با موزیک متولد شد و با پدربزرگش که به نواهای قدیمی و دشتی ایران آَشنایی داشت با موسیقی آَشنا شد . ام بشنوید بیوگرافی شادی امینی را از زبان خودش : “بیست و دوم تیر ماه سال ۱۳۶۵ در بیمارستان پاسارگاد تهران متولد شدم، در خانواده ای که هیچ کس اگرچه موزیسین نبود اما همه به موسیقی و آواز علاقه بسیار داشتند. از کودکی با آواز دشتی پدربزرگم خو گرفتم و در بزم های خانوادگی آوازهای قدیمی را با نزدیکانم زمزمه کردم.
از زمانی که الفبا را یاد گرفتم، نوشتن هم با من همراه شد. داستان می نوشتم و برای هم کلاسی ها می خواندم. معلم ها می دانستند و وقت های بیکاری صدایم میزدند : “امینی داستان جدید نداری برای بچه ها بخوانی؟” و من هم زود داستان جدیدم را برای همه با صدای بلند می خواندم.
اولین شعرم را دوازده سالگی برای انشای ترم اول مدرسه نوشتم. یک شعر نو. از بین همه موضوعات انشا چشمم روی “خانه دوست کجاست” ماند و شروع کردم به نوشتن. می دانستم شعر سهراب است اما تا آن روز نخوانده بودمش. معلمم تشویقم کرد، شعرم را دوست داشت. دلم گرم شد و از آن روز به بعد دفتر شعرم دفتر خاطراتم بود.
اولین ترانه ای که نوشتم این شوق را در دلم ایجاد کرد که روزی خودم می خوانمش. چه کسی می تواند احساسم را بهتر خود من بخواند. حس حسادتی که ترانه ام را به کودکی برای من تبدیل میکرد یا مخلوقی که من باید به بلوغ برسانمش.
با این شوق به آموزش گیتار و آواز نزد اساتید مختلف پرداختم و برای تعدادی از ترانه هایم ملودی ساختم. تعدادی از آنها توسط دوستان دیگری اجرا شده و تعدادی هم در دست انتشار است.”
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیوگرافی شادی امینی 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیوگرافی شادی امینی 1
بیوگرافی شادی امینی 1
بیوگرافی شادی امینی 1
بیوگرافی شادی امینی 1
بیوگرافی شادی امینی 1
بیوگرافی شادی امینی 1
بیوگرافی شادی امینی 1
بیوگرافی شادی امینی 1
آره تو راست میگی که بد شدم

آروم میگی که جون به لب شدم

امشب بمون اگه بری چیزی درست نمیشه

ساده نمیشه بی خبر بری عشقم

بگو نمیشه بگذری از من

بگو کنارمی همیشه

تورو خدا ببین چه حالییم نگو که میری

دلم میخواد که دستامو بگیری

نرو بدون تو شکنجه میشم

پیشم بمون

دیگه چیزی نمیگم اخریشه

کسی واسم شبیه تو نمیشه

یمون الهی من برات بمیرم
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Music بیوگرافی محسن ابراهیم زاده!!!
  حال هیراد در سالن میلاد دگرگون شد/ اجرای «انفرادی» قبل از شادی
  بیوگرافی عطاءالله جنگوگ + عکس /اخبارموسیقی سنتی
  بیوگرافی محسن ابراهیم زاده + زندگی شخصی
  بیوگرافی خوانندگان و بازیگران مشهور و تمجید شده..lay.. lay (:
  بیوگرافی یوهان سباستین باخ به مناسبت سالروز درگذشتش
  بیوگرافی " سامی بیگی " ، خواننده پر طرفدار ایرانی !
Music بیوگرافی غول پاپ،دیتر بوهلن(Dieter Bohlen,آهنگساز مدرن تاکینگ)
Music بیوگرافی آقای موسیقی،توماس اندرس(Thomas Anders)
Lightbulb بیوگرافی مردان همیشه جاویدان موسیقی آلمان،مدرن تاکینگ(Modern Talking)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان