امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رابطه ی مرد 31 ساله با یک زن 91 ساله! +عکس

مارگوری که به مدت ۳۷ سال با پدر فرزندان خود زندگی کرده بود، با رفتن سر قرار موافقت کرد. او می‌گوید: «ابتدا به دیگر زنانی که با آن‌ها رابطه داشت، حسادت می‌کردم. اما همواره به من می‌گوید که بهتر از آن‌ها هستم و نزد من باز می‌گردد.»
رابطه مرد 31 ساله و دوست دختر 91 ساله ‌اش کایل جونز، جوان ۳۱ ساله آمریکایی از شهر اگوستا در ایالت جورجیا، 5 سال است با زنی 91 ساله دوست است. کایل جونز با شماری از زنانی که در خانه سالمندان زندگی می‌کنند، قرار می‌گذارد و با آن‌ها بیرون می‌رود. او حتی آن‌ها را به دیدار مادر ۵۰ ساله‌اش به منزل می‌برد.
 اما رابطه‌اش با مارگوری ماکول ۹۱ ساله، رابطه‌ای مقطعی و کوتاه مدت نبود.این رابطه ۵ سال است که ادامه دارد.با وجود این ‌که مارگوری ۶۰ سال از کایل بزرگ‌تر است، اما رابطه جنسی پر حرارتی دارند. همواره کنار هم هستند و دستانشان در دستان هم است.

کایل جونز معشوقه 91 ساله اش را به دیدار مادر 50 ساله اش می برد
رابطه ی مرد 31 ساله با یک زن 91 ساله! +عکس 1
کایل می‌گوید: «تمایل‌های مغز متفاوت است.برخی مردان زنان بور را ترجیح می‌دهند، برخی زنان سبزه را… من زنان مسن را دوست دارم.نخستین رابطه جنسی کایل در 18 سالگی با زنی 50 ساله بود. این جوان ۳۱ ساله، روزانه در شبکه‌های اجتماعی نیز با زنان دوست می‌شود و با آن‌ها به صحبت می‌نشید.
 او در این باره می‌گوید: «سن اکثر آن‌ها ۶۰ تا ۸۰ سال است. هرگاه سعی کنم با خانمی مسن صحبت کنم، نخستین واکنشش این است که می‌گوید: تو بسیار کوچک هستی. من راه ادامه صحبت را به خوبی می دانم و به آن‌ها می‌گویم رابطه لذتبخشی خواهد بود.»کایل در سال ۲۰۰۹ با مارگوری در یک کتابفروشی آشنا شد.آنجا از او شماره تلفن خواست.
مارگوری که به مدت ۳۷ سال با پدر فرزندان خود زندگی کرده بود، با رفتن سر قرار موافقت کرد. او می‌گوید: «ابتدا به دیگر زنانی که با آن‌ها رابطه داشت، حسادت می‌کردم. اما همواره به من می‌گوید که بهتر از آن‌ها هستم و نزد من باز می‌گردد.»مارگوری ادامه می‌دهد که رابطه‌شان بسیار هیجان انگیز است «در تخت خواب لباس‌های تحریک کننده می‌پوشم و سعی می‌کنم سوتینم را باز نکنم.
 مارگوری می‌گوید که اکثر فرزندانش پسر هستن و اهمیتی به آن‌چه انجام می‌دهد، نمی‌دهند. آن‌ها ۷۱،۶۳،۶۱.۵۲و ۵۰ ساله هستند. او ادامه می‌دهد: بسیاری اوقات که بیرون می‌رویم مردم گمان می‌کنند پسر یا نوه من است. نوه‌هایی با همین سن و سال دارم.کایل می‌گوید که چروک‌های گردن و صورت را دوست دارد.
 زنان از سینه‌های افتاده نگران هستند اما او معتقد است که این بخشی طبیعی از زندگی یک زن است و نیازی به عمل زیبایی یا مخفی کردن آن نیست.کایل به خاطر این روابطش مورد انتقاد هم قرار می‌گیرد. او می‌گوید که بسیار می‌شنود که می‌گویند به دنبال پول زنان مسن یا ارث آن‌ها پس از مرگشان است، یا این‌که این زنان برای من خرید می‌کنند «اما این مساله به هیچ وجه درست نیست
 من این کار را می‌کنم چون دوست دارم و آن‌ها هم او را دوست دارند با زنانی از طبقه‌های مالی متفاوت در ارتباط هستم.مادر کایل می‌گوید که ابتدا گمان می‌کرده این تمایل کایل مقطعی و گذرا است اما پس از آن و با طولانی شدن رابطه‌اش می‌فهمید که این آن چیزی است که دوست دارد و گذرا نیست و برایش هم این مساله عجیب نیست.
پاسخ
 سپاس شده توسط ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، cheshm asali ، Ƒαкє ѕмιƖє ، ❤R@TA❤ ، ~ERFAN~ ، نفس هستم ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، BlAcK dAy ، Titiw ، نازلی=997664$%$%^4 ، ~ArTaBaNoOs~ ، ☆รคђคг★ ، rezaak ، niusha22 ، ✖ ̶̶ℬ̶̶Å̶̶Ð̶̶ ̶̶Ш̶̶ϴ̶̶Ḻ̶̶ℱ̶̶ ✖ ، shayesteh prans ، Shervin_ST ، TurK WolF ، RєƖαx gнσѕт ، ຖēŞค๑໓ ، sogol15 ، @mahsa078@ ، Av!Sh@ 1D ، ~Mahnaz~ ، First Star ، مهربان ترین دختر دنیا ، ♥shaqayeq♥ ، -Edgar ، spent † ، G◎lḓℯᾔ~Ŝtąr ، Avril. ، Dead-Girl ، αѕтer ، Alijah-1994 ، عذرا 79 ، اشا ، سانا50 ، saba 3 ، ستاره مشرق زمین
آگهی
:229: ولی به نظر من سن و سال مهم نیس این عشق و درک که مهم
پاسخ
 سپاس شده توسط نفس هستم ، ɱɪɾʌʛє ، ~ CrAzY HuMaN ~
سن و سال مهم نیس مهم عشقه :|

فک کُنم شدید ب این جُمله اعتقاد داشتن ! :|

ملت خرن ب خُدا !

سپاس :|
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe رابطه ی مرد 31 ساله با یک زن 91 ساله! +عکس 1
پاسخ
 سپاس شده توسط MJ_23 ، ɱɪɾʌʛє ، نفس هستم ، rezaak ، 6267mehr ، Brooklyn Baby ، saba 3
آآآآآ خوش به حالش چه حالی کرده از این داف ها چرا ما پیدا نمیکنیم
Би садар эм нь бэлгийн хавьталд орсон

Тэр ...  нэртэй байсан
پاسخ
خدا پیرزنرو شَفا بده پسر رو شِفا!!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
عشق با ادم چیکار میکنه اخه ۹۰ ساله
فقط يه تيري ميتونه يه تيريو درك كنه
پاسخ
آگهی
DodgyDodgyمردتیکه خر بابا کی میاد همچین کاری کنه این یارو عاشق زنه نبوده مال و ثروتشو میخواستهTongueTongueTongueTongueسوسکBig Grin
میگویند:خوش به حالت!ازوقتی که رفته خم به ابرویت نیاوردی...!

نمیدانندکه بعضی دردها کمرخم میکنند نه ابرو....

راهی جزسقوط نداردبرگ پاییزی....
      وقتی میداند درخت
عشق برگ تازه ای درسر دارد........
پاسخ
خب پس اگه هنو بعضی از دخترا دوست پسر ندارن بخاطر اینه که هنوز پسره ب دنیا نیومده |:
پاسخ
 سپاس شده توسط னιSs~டεனσή
حتمآ زنِ پولدآره

آخه همچین چیزی ممکن نیس :|
پاسخ
میگن عشق ادم رو کور میکنه ولی نه اینقدرBig Grin

Bring it on back to me

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ازدواج اجباری دختر 9 ساله با سگ!
  التماس دختر 16 ساله برای ازدواج با دوست پسرش (عکس)
  مادری که دختر 11 ساله اش را اجاره می دهد
Subarrow انجام تحقیقات در رابطه با ارائه اطلاعات از سوی کری به ظریف
Question دختر 19 ساله ای که مثل حیوان با نامزدش زندگی میکند
  جزئیات حمله وحشیانه پدر با کلنگ به هانیه 17 ساله در کوهدشت !
  دختر 6 ساله حساب بانکی مادرش را Hک کرد +تصاویر
  دختر 12 ساله بعد از مرگ زنده شد (عکس)
  امیر را کشتم چون با زن دوستم رابطه داشت !
  دوستی عجیب یک دختر 10 ساله با گرگ ها! +عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان