امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 140(2) ஜ۩۩ஜ

هیم ._.
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، #marya#
آگهی
(12-06-2014، 18:36)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گفت گو نابوده
مرزاد مواظ پرت و پرتایی ک ب رضا میپرونی باش
طفدار زیاد داره
از خا*ه مالی به کسی چیزی نرسیده :|
کسی هم با تو نبود وقت ری*دن که بشه صدات میکنم :| 
فعلن میتونی بری :|
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، !~IмДи~!
(12-06-2014، 18:38)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بـابـا چقد خلیـن شمـآ !!!

بیـرون شـلوغه شـلوغ ... شربت و شیـرینی میـدن + دخـترای مـانتو صورتی ... Big Grin

وآلـآ ...

احسـاس کـردم موهـام نیـتروش تمـوم شده اومدم کلی کوفت و زهر مـآر مالیدم بهش دارم میـرم ...

بـای
احتمالا مانتو ها کالباسی نیس مطمعنی صورتیه؟
 سپاس شده توسط !~IмДи~!
(12-06-2014، 18:37)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-06-2014، 18:35)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-06-2014، 18:33)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول:
✯مهرزاد✯ نوشته شده توسط: نوشته است:فک کنم رضا مرد :|

جِ بده دیگه -_-
ج چیو؟×.×
اخرین چیزی که بِت گفتم :V
نخور بابا:V
میدونستم :|
به دیکشنری احتیاج پیدا میکنی برا معنیش :|
به نظرت اگه خوردنی بود الان صحیح و سالم بودی؟ :V

بت اجازه میدم دهنت رو ببندی اوکی؟
(12-06-2014، 18:40)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-06-2014، 18:37)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-06-2014، 18:35)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-06-2014، 18:33)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: ج چیو؟×.×
اخرین چیزی که بِت گفتم :V
نخور بابا:V
میدونستم :|
به دیکشنری احتیاج پیدا میکنی برا معنیش :|
به نظرت اگه خوردنی بود الان صحیح و سالم بودی؟ :V

بت اجازه میدم دهنت رو ببندی اوکی؟
امیر جان برادر برو  (:

دوس ندارم به خاطر یه فلان به خطا بن شم (:
من دُخدر خوبیم ._.

خودمُ قاطی نمیکنم .. شما ب کلتون ادامه بدید *._.*

فقط فراموش نشه اینجا بچم نشسته ._.
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط ∆ MeRzaD ∆ ، First Star ، #marya#
آگهی
(12-06-2014، 18:40)♥ماریا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-06-2014، 18:38)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیـرون شـلوغه شـلوغ ... شربت و شیـرینی میـدن + دخـترای مـانتو صورتی ... Big Grin

وآلـآ ...

احسـاس کـردم موهـام نیـتروش تمـوم شده اومدم کلی کوفت و زهر مـآر مالیدم بهش دارم میـرم ...

بـای

به رنـگش زیـاد دقت نکـردم بیشتر تو انـدام تمرکز کرده بودیم .. Big Grin
 سپاس شده توسط ∆ MeRzaD ∆ ، #marya#
هـــــــــــــــــعی
THERE IS A HELL

BELIEVE ME ،I'VE SEEN IT
 سپاس شده توسط !~IмДи~!
(12-06-2014، 18:42)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-06-2014، 18:40)♥ماریا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وآلـآ ...

بـای

به رنـگش زیـاد دقت نکـردم بیشتر تو انـدام تمرکز کرده بودیم .. Big Grin
ترجیح میدم ادامه ندم-_-
 سپاس شده توسط #marya#
سلام به همه
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
 سپاس شده توسط #marya# ، ∆ MeRzaD ∆ ، parmida.a ، Mᴏsᴇs

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان