امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 141 ❝

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=40

این کیه ؟
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Magical Girl ، βΑllεяiηΑ♡
آگهی
(13-06-2014، 10:30)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2014، 10:29)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2014، 10:25)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خو مث اینکه نمیتونم ب هیشکی سپاس ندم !

از این ب بعد ب همه سپاس میدم چ غریبه چ آشنا :|

بـِ غریـبه نـده . !
یه بار دیگه هم بت گفته بودم-_-

؟؟!!؟

چی گـفتی ب من ؟! _-_
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
(13-06-2014، 10:29)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2014، 10:28)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2014، 10:25)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/images/8jc5pvfpjfw2p5mnwx67.jpg
|:
هوم

سی و سه پله ایا ؟؟! :|||
کجاس؟ ._.
بله |:
:| اصفهان

از دریاچه مام ک فقط 7 در صد باقی مونده .. !

کلی بیماری میاد ..

هوا بد میشه ..
میمیرن کل کشور میفهمید مسئولا ؟! :|

(13-06-2014، 10:29)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2014، 10:27)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آرع..

واقعنی ؟ :|

سارا آماده باش -_- !

رضا اگه نمیدی بگو من بیخود ادرنالین تو بدنم ترشح نشه ها -__-
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Mᴏsᴇs ، βΑllεяiηΑ♡
(13-06-2014، 10:30)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2014، 10:29)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بـِ غریـبه نـده . !

از تو بعید بود دادا :| ! ..

منظـورم من بود ×
me mi my .
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
(13-06-2014، 10:33)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رضا اگه نمیدی بگو من بیخود ادرنالین تو بدنم ترشح نشه ها -__-

هیییی آره سارا راست میگه رضا ـ_ـ !
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 141 ❝ 42
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، Magical Girl
(13-06-2014، 10:32)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2014، 10:30)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2014، 10:25)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بـِ غریـبه نـده . !

؟؟!!؟

چی گـفتی ب من ؟! _-_
به روت خندید پر رو نشو-_-

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، !~IмДи~!
آگهی
(13-06-2014، 10:34)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منظـورم من بود ×
me mi my .

:| !

آهان میگم باو تو اصن مُنحرف نیستی ـ_ـ !

نه دیه من به همه سپاس میدم ! :|
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 141 ❝ 42
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، !~IмДи~!
http://8pic.ir/images/oryx73m88rczhbtepodz.jpg
يادش بخير|:
 سپاس شده توسط Magical Girl ، Ƒαкє ѕмιƖє
رز 0_0
اون کیه ؟ ! 0_0
مهرانی !! 0_0
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
(13-06-2014، 10:34)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2014، 10:32)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بـِ غریـبه نـده . !

؟؟!!؟

چی گـفتی ب من ؟! _-_
به روت خندید پر رو نشو-_-

من تو رو نمیشــناسم . مطمـئنم تو هـم منو نمیشـنـآسی -_(

شنـاختی بیـا حـرفـ بزن . خـُب ؟!
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان