امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رونالدو: اميدوارم با حمايت مردم برزيل پيروز شويم

رونالدو: اميدوارم با حمايت مردم برزيل پيروز شويم 1

ستاره تيم ملي فوتبال پرتغال ابراز اميدواري کرد که با حمايت مردم برزيل بتوانند امشب مقابل آلمان به پيروزي برسند.
کريستيانو رونالدو که با مصدوميت در تمرينات تيم ملي پرتغال در رقابت‌هاي جام‌جهاني نگراني هواداران را برانگيخته بود، اظهار داشت: در تمرينات حاضر شده‌ام و احساس خوبي دارم. بهتر است که درد نداشته باشم اما اين اتفاق از زماني که فوتبال بازي کردم براي من افتاده است و اين بخشي از کار ما است.

به نقل از فارس، ستاره رئال مادريد ادامه داد: همه تيم‌ها آرزوي قهرماني دارند و ما هم استثنا نيستيم اما در يک لحظه تنها بايد به يک بازي فکر کنيم. بايد واقع‌بين باشيم. فکر مي‌کنم در گروه بسيار سختي قرار داريم. ما مدعي نيستيم و اين براي ما خوب است.

وي خاطرنشان کرد: هر رقابتي براي من يک رقابت جديد است و هميشه تلاش مي‌کنم در شروع مسابقات به خودم انگيزه بدهم. مي‌خواهم از حضور در جام‌جهاني لذت ببرم و براي پيروزي سخت تلاش خواهيم کرد.

رونالدو اضافه کرد: مي‌خواهيم فوتبالمان را نشان دهيم تا بتوانيم تيم بزرگي مثل آلمان را شکست دهيم. به شدت از مردم برزيل تشکر مي‌کنم که در سالوادور از ما حمايت مي‌کنند. اميدوارم که اين مسئله در جام‌جهاني نمود داشته باشد و در ورزشگاه از حمايت زيادي برخوردار شويم و مردم براي رسيدن به پيروزي از ما حمايت کنند.
رونالدو: اميدوارم با حمايت مردم برزيل پيروز شويم 1
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
 سپاس شده توسط ຖēŞค๑໓
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رونالدو اشتباه بزرگش را تکرار کرد
  یوونتوس جانشین رونالدو را پیدا کرد
  تصمیم بزرگ کریستیانو رونالدو لو رفت (عکس)
  تصمیم نهایی کریس رونالدو برای آینده مشخص شد
  طارمی بود یا کریستیانو رونالدو؟
  یوونتوس و تبعیضی که مخصوص رونالدو است!
  نگاه خشمگین رونالدو به علی دایی (عکس)
  اظهارات جالب شجاع خلیل زاده؛ همین مردم صد تومان می‌دهند تا خانه بخرم
  علی قربانی روبروی کریس رونالدو (عکس)
  این رونالدو در یوونتوس ماندنی نیست (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان