امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بازیگران ایرانی که سال گذشته مادر شدند

مادر بودن جايگاه ويژه اي دارد و اين جايگاه براي همه قابل احترام است. دراين ميان مردم با توجه به علاقه شان به ستاره هاي سينما و تلويزيون دوست دارند بدانند که کدام بازيگر يا مجري مشهور ازدواج کرده، با چه فردي ازدواج کرده و آيا فرزندي دارد يا خير؟!

اين ها سوالاتي است که در ذهن خيلي از علاقه مندان به هنر نقش مي بندد و براي همين است که به اخبار نشريات زرد علاقه زيادي نشان مي دهند و در محافل و مراسم خانوادگي هم درباره زندگي خصوصي هنرمندان بحث مي کنند. در اين‌ مطلب اسامي ستاره هايي را که سال گذشته مادر شدند، در اختيارتان قرار مي دهيم.

-ترانه عليدوستي و حنا خانم
اولين حضور عليدوستي در سينما سال 80 و با بازي در فيلم سينمايي «من ترانه 15 سال دارم» بود. حبيب رضايي براي انتخاب اين نقش از بيش از 600 نفر تست گرفت و از بين همه آن ها، ترانه پذيرفته شد و به دليل بازي در اين فيلم سيمرغ بلورين بهترين بازيگر زن را از آن خود کرد. با آن که موقع بازي در فيلم من ترانه 15 سال دارم، نه ازدواج کرده بود و نه مادر شده بود، آن قدر نقش خود را خوب ايفا کرد که همه تحسينش کردند.خبر مادر شدن اين ستاره کم حاشيه سينما آبان ماه سال گذشته منتشر شد. حنا نام دختر عليدوستي است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازیگران ایرانی که سال گذشته مادر شدند 1
-خاله شادونه و رسانه اي شدن تولد فرزند
 اواسط دي سال گذشته در حرکتي غير قابل باور بينندگان صدا و سيما در کمال حيرت مشاهده کردند که تولد فرزند مليکا زارعي ، مجري برنامه خاله شادونه، يکي از عناوين رسمي ترين اخبار صدا و سيما، يعني بخش خبري 21 شد و محمدرضا حياتي ، اين خبر را اعلام کرد. البته در حالي که گفته شد خاله شادونه سومين فرزند خود را به دنيا آورده پس از چندي اين موضوع تکذيب شد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
-روناک يونسي و آقا مهرسام !
«مهرسام» پسر روناک يونسي و همسرش محسن ميري، سال گذشته به دنيا آمد .به طور حتم بازي خوب يونسي را در سريال«رستگاران»به ياد داريد.او با بازي در اين سريال، در نقش خجسته همسر احمد رضا تا حد يک ستاره مشهور شد. خبر مادرشدن اين ستاره سينما و تلويزيون آذر سال گذشته در فضاي مجازي به همراه عکس يونسي و همسر و فرزند تازه متولد شده اش منتشر شد.
پاسخ
 سپاس شده توسط دختر شاعر ، pardis! ، ♫❃♥✿ SELENA ♫❃♥✿ ، kimiyaO_o ، negin2000 ، یه دختر ، ♥♥sarina♥♥ ، Thyme ، sara-ice girl ، پگی ، PROOSHAT ، یاسی@_@ ، sogol15
آگهی
ممنونم
اینم دستای من و مایکلم و ایما کوچولومون

پاسخ
بچه روناک یونسی چقدر بامزست!Blush
پاسخ
 سپاس شده توسط ♥Nahal♥
آخه..چه قد نازن ...
ولی بهنظر من عکس اولی از همه بهتر بود..Big GrinBig GrinBig Grin
same old love

پاسخ
 سپاس شده توسط ♥Nahal♥
چه باحل بودن
 من حالم خوب نیس crying تو نپرس
پاسخ
روناک یونسیبازیگران ایرانی که سال گذشته مادر شدند 1
hh to be ma namikhory
پاسخ
آگهی
کجاش ناز بودن بچه نازه دیه! بچه اینو اون نداره بدک نبود مرس10+10+10
پاسخ
الهی ی ی ی
بازیگران ایرانی که سال گذشته مادر شدند 1 یه چیزی است به اسم بغل........... لامصب دوایه هر دردیه ............
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دلیل پیر نشدن بازیگر مشهور ایرانی +عکس
  انتخاب بازیگر اسپانیایی در نقش مادر بری الن در فیلم Flash
  کوین هارت به جمع بازیگران فیلم Borderlands اضافه شد
  نقش هایی که صدمات روحی و جسمی به بازیگران آن وارد کرده
  بازیگر فیلم RoboCop به جمع بازیگران فصل سوم سریال Jack Ryan پیوست
  ۶ بازیگر جدید به سریال لایو اکشن Cowboy Bebop اضافه شدند
  روسیف ساترلند به بازیگران فیلم Orphan: First Kill پیوست
  جیم گافیگان به بازیگران فصل دوم سریال Stargirl پیوست
  نتفلیکس آماری از محبوب‌ترین فیلم‌ها و سریال‌های سه ماه گذشته خود را منتشر کرد
  بازیگر فیلم Top Gun: Maverick به جمع بازیگران The Falcon and the Winter Soldierپیوست

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان