امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

PewDiePie از ویدئوهای یوتیوب برای خود یک درآمد ۴ میلیون دلاری ساخته است

PewDiePie از ویدئوهای یوتیوب برای خود یک درآمد ۴ میلیون دلاری ساخته است 1

مترجم : اگر که شما این شخص را نمی شناسید بگذارید با تجربه ی شخصی خود از قبل او را به شما معرفی کنم. این شخص با نام Felix “PewDiePie” Kjellberg کانال خود را در یوتیوب اداره می کند. او یک گیمر کنسول Wii U و ۳DS و دیگر کنسول های نینتندو می باشد که فیلم گیم پلی خود را بر روی این شبکه منتشر می کند و طرفداران زیادی از جمله من دارد، چرا؟ علاقه ی او بازی های Survival Horror و ترسناک می باشد، او با مواجهه با هر صحنه ی ترسناک مانند یک حیوان نجیب از ترس به هوا می پرد و در بازی با مجسمه ها دوست می شود و با دیدن آن ها بسیار خوشحال می شود. به شما توصیه می کنم نام او را در یوتیوب سرچ کنید و از فیلم های او لذت ببرید.
حالا این دوست عزیز ما توانسته از این کار خود و ترسیدن خنده دار خود درآمدی ۴ میلیون دلاری در سال برای خود درست کند. در ادامه می توانید صحبت های او در مصاحبه ای با Wall Street Journal را مشاهده کنید:
نقل قول:
خیلی باحال است که همچنین منبعی در آمدی داشته باشید، ولی در عین حال خیلی هم ترسناک است. هم اکنون من در مرکز توجهات در یوتیوب هستند و این من را در معرض سوال های زیادی می گذارد، مثلا اینکه چرا او آن قدر بزرگ است؟ هم اکنون من نزدیک به ۵ میلیون بازدید کننده ( subscriber ) دارم. بر عکس خیلی از این کانال های حرفه ای من تصمیم گرفتم دیدار نزدیک تری با مردم داشته باشم و دیواری را که میان مردم و پشت صحنه است را بشکنم. کاری که من و دیگر یوتیوبی ها می کنیم متفاوت از دیگران است، مانند این است که در فضای مجازی ول بچرخیم و بازی کردن دوستانمان را ببینیم. فن های من نظر دیگری درباره ی دلیل دیدنشان دارند.
این شخص پر بازدید ترین شخص در نیمه ی دوم سال ۲۰۱۳ بوده است.
PewDiePie از ویدئوهای یوتیوب برای خود یک درآمد ۴ میلیون دلاری ساخته است 1
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بازی monster hunter rise بیش از ۴ میلیون نسخه فروخت!
  مسابقه‌ی The International 2020 عنوان Dota 2 با جایزه‌ی ۴۰ میلیون دلاری
  بازی Ghost Of Tsushima تنها در ماه ژوئیه فروش دیجیتالی ۱٫۹ میلیون واحدی داشته است
  مجموع فروش سری Dark Souls از مرز ۲۷ میلیون نسخه عبور کرد
  سری Resident Evil فروشی بیش از ۱۰۰ میلیون نسخه‌ای در سراسر جهان داشته‌ است
  رHalf-Life: Alyx حدود یک میلیون کاربر واقعیت مجازی را به استیم اضافه کرده است
  تعداد بازیکنان بازی Call of Duty: Warzone به 50 میلیون نفر رسید
  استودیو Naughty Dog به ویدئوهای لو رفته بازی The Last of Us Part II در فضای مجازی واک
  بتسدا یک میلیون دلار به خیریه‌های مبارزه با کرونا کمک کرده است
  تعداد مشترکان سرویس Xbox Game Pass به بیش از 10 میلیون نفر رسید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان