امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Supergirl به جمع Infinite Crisis پیوست | آماده ی کتک خوردن باشید + تریلر این کاراکتر

بعضی از ما ها به سختی تلاش می کنیم که دنیا را نسبت به وقتی که آن را پیدا کردیم بهتر کنیم. من می دانم که این کار را انجام می دهد. همیشه هم موفق نخواهم بود ولی زندگی هست و من Supergirl هستم. این زندگی من است و می دانید که چه اتفاقی افتاده است؟ من خیلی از این بابت خوشحال هستم.
سریع، قوی و آماده برای یک دعوا. Super Girl یکی از کاراکتر هایی می باشد که جدیدا به بازی Infinite Crisis اضافه شده است و این یعنی شما با انتخاب او می تواند چشم در چشم با دشمنان خود بجنگید و نیروهای خورشید زرد را این طرف و آن طرف پرتاب کنید. او Kara Zor-El اهل Krypton و سوپر قهرمانی است که به آسانی نمی ترسد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانلود با کیفیت HD
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانلود با کیفیت SD
این بازی یک عنوان Free 2 Play و MOBA می باشد که بر اساس شخصیت های کمیک DC ساخته شده ست.
Supergirl به جمع Infinite Crisis پیوست | آماده ی کتک خوردن باشید + تریلر این کاراکتر 1
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
 سپاس شده توسط TurK WolF
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ده حقیقت جالب درباره باره کاراکتر ایتن وینترز
  تریلر جدید Destiny 2: Beyond Light سلاح‌ها و تجهیزات اگزوتیک بازی را نمایش می‌دهد
  تریلر World of Warcraft: Shadowlands ویژگی‌‌ها و مکان‌های جدید بازی را نشان می‌ دهد
  بازی ایرانی اتوبان آماده انتشار می باشد
  تریلر گیم‌ پلی بسته الحاقی Peril on Gorgon بازی The Outer Worlds کاراکترهای جدید داست
Star تریلر جدید Mafia: Definitive Edition در افتتاحیه‌ی ۲۰۲۰ Gamescom نمایش داده می‌شو
  تریلر داستانی Medal of Honor: Above and Beyond در مراسم افتتاحیه‌ی Gamescom 2020 پخش
  نخستین تصاویر و تریلر از گیم‌پلی بازی Peaky Blinders: Mastermind منتشر شد
  بازی The Station به همراه یک تریلر منتشر شد
  تریلر جدیدی از بازی Devil May Cry HD Collection منتشر شد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان