امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شیرهایی که مانع تجاوز چند پسر به یک دختر شدند.

#1
آیا شما نیز معتقدید حیوانات احساس و عاطفه نداشته و همچنین دارای روح نیستند و به همین دلیل بهشت برای آنها بی معنی است ؟ ولی من بسیار معتقدم که حیوانات نیز دارای عواطف و احساسات و همچنین روح هستند، و اگر بهشت و جهنمی وجود داشته باشد همه آنها به بهشت خواهند رفت .


به نمونه های زیر توجه کنید :*

چندی قبل تمام خبرگزاریهای دنیا اعلام کردند که چند شیر در جنگل جان دختر نو جوانی را از دست چندین نفر که برای تجاوز او را به زور به جنگل کشیده بودند باحلقه زدن دور دختر و فراری دادن آن مردها نجات داده اند.
آیا تا بحال دیده یا شنیده اید که گربه، سگ یا هر حیوان دیگری بچه زنده انسانی را از ماشین به وسط بزگراه پر ترافیک پرتاب کند تا از تماشای له شدن حیوان زیر چرخ اتومیلی ها مشعوف شود و احیانا" با موبایل فیلمبرداری کند ؟!

دیده یا شنیده اید تفریح و خوش گذرانی حیوانات (سگ یا گرگ یا خرس یا ...) آتش زدن یا در آوردن چشم انسانهای زنده باشه ؟!

شنیده اید که سگها انسانی را در وسط بیابانی برهوت با طنابی محکم به قطعه چوبی بسته و بدون آب و غذا رها کنند و بروند دنبال کارشان تا آن انسان اسیر در گرمای بیابان با زجر و شکنجه بعد از دو روز بمیرد ؟!

دیده اید خروس ها دو انسان را بدون تمایل خودشان با بستن تیغهای تیز به پاهایشان به جان هم بیاندازند و وادارشان کنند به جنگیدن و سر بر نده شدن یکی و کشته شدن دیگری شرط بندی کنند ؟!

شنیده اید گنجشک ها این زیباترین و بی آزارترین مخلوقات خدا ... بچه انسانی را با تفنگ بادی زخمی کنند بعد بادستهای خود سرش را از بدنی که هنوز مقداری جان در آن باقیست با خشونت بکنند؟!

شنیده اید که سگ یا گربه ای 6 کودک نوزاد آدمیزاد را در داخل کیسه ای دربسته گذاشته داخل سطل زباله شهرداری بیاندازد یا زنده بگور کند و یا در دهات به رودخانه بیاندازد تا خفه شوند ؟!

آیا دیده اید که گربه ها برای تفریح پاهای انسانی را درون پوست گردوی پر شده از قیر داغ قرار بدهند تا از تیک تاک صدای راه رفتن او لذت ببرند؟!

ا بحال دیده اید گوسفند یا گاو انسانی را برای ازدواج .. خرید خانه و ماشین و ختنه فرزند و ..... قربانی کند ؟[/color
]
[color=#FFD700]شنیده اید که عقابی با تفنگ دور برد به انسان بدون سلاح و بی دفاع تیر اندازی کند.


دیده اید که خرس انسانی را شکار کند فقط برای اینکه سرش را از بدن جدا کرده و بعنوان تزئین خانه بالای شومینه نصب کند؟! و یا روباه انسانی را فقط برای استفاده از پوست و دمش از بین ببرد ؟*

و آیا تا به امروز شنیده اید که کبوتری با دیدن آدمهائی که دم پارک قدم میزنند سرعت اتوموبیلش را زیاد کند و با زیر کردن آنها تفریح کند . مطمئنا نه دیده و نه شنیده اید چون این اعمال وحشیانه فقط و فقط از موجودی به اسم انسان سر میزند و بس .حال برای آندسته که حیوانات را بی احساس و بی شعور مینامند مینویسم خود چه دیده و چه شنیده ام ؟*


دیده ام که گربه های عزیزم چطور در سرمای زمستا ن که مریض میشوم روی تختخواب کنار من بدون سرو صدا میخوابند تا کمی بیشتر احساس گرما کنم.

شنیده ام گربه ای برای نجات زندگی 6 فرزند خود 6 بار به داخل خانه ای که آتش گرفته رفته تا یکی یکی بچه ها را بیرود آورده و در آخر خود از حال رفته است .

شنیده ام که یک راسو بچه گربه ای را که در سوراخی داخل زمین گیر کرده، نجات داده است.

دیده ام سگی که تفریحش کشتی گرفتن با صاحب مهربان خود است با دیدن کمر درد صاحب خود ازپریدن روی او اجتناب کرده است.

شنیده ام که فیلها هنگام قتل عامشان برای کندن عاج شیون و زاری راه میاندازند و اشک گوسفندی را که منتظر قربانی شدن است به چشم دیده ام .

تجمع کلاغها را هنگام زخمی شدن یکی از آنان همه دیده و شنیده اند .

ناله و شیون توله سگهائی را که زود هنگام از مادرشان جدا میسازند همه دیده و شنیده اند .

نجات جان طفل انسانی را توسط یک سگ همه شنیده اند.اگر بخوا هم دیده ها و شنیده های خود در مورد شعور و احساس حیوانات را بیش از اینا بازگو کنم مطمئنا" روزها طول خواهد کشید.

با اینحال شاید من نتوانم ثابت کنم که حیوانات دارای روح هستند .. همانطور که نمیتوان ثابت کرد که انسان نیز دارای روح باشد.. فقط به آن دسته از انسانها که معتقدند حیوانات روح ندارند باید بگویم که احتمالا" اگر بهشتی وجود داشته باشد و گذرشان به بهشت بیافتد مجبور خواهند شد پشت درهای بهشت بمانند چون قبل از انسانها حیوانات آنجا را اشغال خواهند کرد و دیگر جائی برای انسان دو پا وجود نخواهد داشت.
یه رفیق دارم اسمش
خداس
بحثش از همه جداس
تـا اون پشتـمـه بیخیـال
مخاطب خاص


شیرهایی که مانع تجاوز چند پسر به یک دختر شدند. 1
پاسخ
 سپاس شده توسط rezaak ، پری خانم
آگهی


[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان