امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آخرین خبرها: فری کثیف و اسمال سگ‌دست ثبت نام کردند

طنز
/ آخرین خبرها: فری کثیف و اسمال سگ‌دست ثبت نام کردند
20

طنز/ آخرین خبرها: فری کثیف و اسمال سگ‌دست ثبت نام کردند

akairan

طنز
- صبح امروز مرد میانسالی با ظاهری متفاوت، به ساختمان وزارت کشور آمد و با پرکردن فرم پرسشنامه، به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری ثبت‌نام کرد.

به گزارش خبرنگار ما وی که با گله گوسفندان و یک عدد سگ همراه، به محوطه وزارت کشور آمده بود، بعد از پارک کردن خر خود در محوطه، به خبرنگاران گفت: حذف خودرو از زندگی مردم، اولین طرح من برای کشور است، هم سودآوری صادرات بنزین دارد و هم هوای پاک و اعصاب درست برای مردم. این شخص که خود را صفرقلی زردآلوی شوش آبادی معرفی کرد، بعد از ثبت نام در بین خبرنگاران حاضر شد و درباره برنامه‌های خود توضیح داد و گفت: مستقل آمده‌ام و به هیچ گروهی وابسته نیستم و با هیچ گروهی هم مشورت نکرده‌ام. در خانه نشسته بودم، همسرم گفت خواب دیده که من یه گوشه وایسادم دارم زمین رو نکون می‌دم. گفت
تعبیر
ش اینه که تو می‌تونی کشور رو نجات بدی. وی تاکید کرد: من شناگر خوبی هستم و غریق نجات بوده‌ام. تا کنون چند تا بره رو از رودخونه نجات دادم الان هم می‌تونم کشور رو نجات بدم.
وی در خصوص مشکلات جوانان نیز گفت: ازدواج را آسان می‌کنم، اشتغال را بسیار می‌کنم، مسکن را آزاد می‌کنم، سربازی را منحل می‌کنم، گرانی را ریشه کن می‌کنم، انحراف را صاف می‌کنم، آلودگی را ردیف می‌کنم، تولید مثل را روان می‌کنم و...

به گزارش خبرنگار ما، تا کنون و در زمان تنظیم خبر افراد زیر با رنگ و شعار انتخاباتی خاص خود در وزارت کشور ثبت نام کرده‌اند.

نام ثبت‌نام کننده

شعار انتخاباتی

رنگ تبلیغاتی

اسمال سگ‌دست

می‌سازمت داداش

سورمه‌ای آرم‌پلنگی

فری کثیف

ایران بدون گشنه

کاهی ساندویچی

شیرین چش قشنگه

شیرین شیرینا...

صورتی خال‌دار

سیروس گیریس

دارمت

مشکی

مازیار زحمتکش

ایران، قهرمان می‌شه...خدا می‌دونه که حقشه...

اناری دو آتیشه

توضیح: عکس تزئینی است!

محسن حدادی

6060
دانلود

پاسخ
 سپاس شده توسط -Edgar ، دختر شاعر
آگهی
یه ویرایش هم تنگش بزن!!

Bring it on back to me

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخرین خبرها: فری کثیف و اسمال سگ‌دست ثبت نام کردند 1
پاسخ
(21-06-2014، 21:10)black sun نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه ویرایش هم تنگش بزن!!

سری بعد ایشالله
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان