امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

احتمال حضور هریسون فورد در دنباله فیلم « بلید رانر »

احتمال حضور هریسون فورد در دنباله فیلم « بلید رانر » 1

هریسون فورد برای بازی در ادامه فیلم «بلید رانر» دعوت به کار شد. 
به گزارش مووی مگ به نقل از مهر ، در حالی که پیش از این از هریسون فورد دعوت شده بود تا در ادامه فیلم‌های «جنگ ستارگان» در برابر دوربین برود، اکنون از او درخواست شده تا در ادامه «بلید رانر» نیز نقش آفرینی کند.
آلکون انترتینمنت رسما از این بازیگر 71 ساله درخواست کرده تا این امکان را به آنها بدهد تا با بازی در نقش ریک دکارد، ادامه ای بر فیلم مشهور سال 1982 ساخته شود.
این شرکت با درخواست رسمی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی گفته است: برای ما کمال افتخار است و بسیار امیدواریم تا هریسون این درخواست را بپذیرد و بخشی از این پروژه باشد.
این کمپانی با اعلام این که اکنون چند دهه از ساخت اولین قسمت این فیلم علمی-تخیلی گذشته است، گفت: زمان مناسبی برای ساخت ادامه آن است.
فورد نیز در پاسخ به این دعوت گفت: من بسیار هیجانزده هستم تا ببینم فیلمنامه جدید «بلید رانر» چیست و اگر واقعا امکان ساخت ادامه ای برای این فیلم وجود داشته باشد، من نیز از آن استقبال می‌کنم.
«بلید رانر» محصول ۱۹۸۲ یکی از فیلم‌های مشهور آمریکایی به کارگردانی ریدلی اسکات و از فیلم‌های به یاد ماندنی هریسون فورد است. داستان این فیلم برداشتی آزاد از رمان «آیا آدم‌ مصنوعی‌ها خواب گوسفند برقی می‌بینند؟» نوشتهٔ فیلیپ ک. دیک است. این فیلم علمی-تخیلی با تمرکز بر موضوعی فلسفی ساخته شده است.
در این فیلم دکارد که هریسون فورد نقش او را بازی کرده از طرف نیروهای پلیس کلان-شهر لس آنجلس در سال ۲۰۱۹ ماموریت دارد که انسان‌های با ژن مصنوعی (موسوم به رپلیکانت) را که حضورشان بر روی کره زمین ممنوع شده، شناسایی و تعقیب و خطرشان را از جامعه زمینی رفع کند.
هریسون فورد سال پیش به فیلم سوم «یک بار مصرف ها» پیوست و جایگزین بروس ویلیس شد که پول بیشتری طلب کرده بود. او در این فیلم در کنار استالونه، میکی رورک، جکی چان، مل گیبسون، جیسون استتم و آرنولد شوارتزنگر بازی کرد.
فورد برای بازی در فیلم‌هایی مانند «جنگ ستارگان»، «ایندیانا جونز» و‌ «بلید رانر» جایگاه خاصی در میان سینمادوستان دارد.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  علی پوراحمد با فیلم علمی تخیلی دروازه فراموشی در هالیوود + تصاویر فیلم Oblivion Gatew
  احتمال بازگشت ویلسون فیسک به دنیای سینمایی مارول در سریال Hawkeye
  فیلم تقدیر شده جشنواره ونیز راهی جشنواره جهانی فیلم فجر شد
  آغاز فیلمبرداری سریال دنباله Band of Brothers توسط کارگردان جیمز باند
  حضور پررنگ زنان و کودکان در تبلیغات تلویزیون !
  بازیگر فیلم‌های Wolverine و 47 Ronin در فیلم Bullet Train با برد پیت هم‌ بازی می‌شود
  تولید دنباله فیلم Extraction از سال ۲۰۲۱ آغاز می‌شود
  فیلم Another Round با بازی مدس میکلسن جایزه بهترین فیلم جشنواره ‌BFI را برنده شد
  مهران مدیری در فیلم جدید مسعود کیمیایی حضور خواهد داشت
  سونی به شایعه حضور توبی مگوایر و اندرو گارفیلد در فیلم Spider-Man 3 واکنش نشان داد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان