امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اقا اجازه هست خانومتون و نگاه کنم ؟

جوان خیلی آرام و متین به مرد نزدیک شد و با لحنی موأدبانه گفت : ببخشید آقا! من می تونم یه کم به خانوم شما نگاه کنم و لذت ببرم؟
مرد که اصلا توقع چنین حرفی را نداشت و حسابی جا خورده بود، مثل آتشفشان از جا در رفت و میان بازار و جمعیت، یقه جوان را گرفت و عصبانی، طوری که رگ گردنش بیرون زده بود، او را به دیوار کوفت و فریاد زد

مردیکه عوضی، مگه خودت ناموس نداری گ... می خوری تو و هفت جد آبادت … خجالت نمی کشی؟ …

جوان امّا، خیلی آرام، بدون اینکه از رفتار و فحش های مرد عصبی شود و عکس العملی نشان دهد، همانطور موأدبانه و متین ادامه داد

خیلی عذر می خوام فکر نمی کردم این همه عصبی و غیرتی شین، دیدم همه بازار دارن بدون اجازه نگاه میکنن و لذت می برن، من گفتم حداقل از شما اجازه بگیرم که نامردی نکرده باشم … حالا هم یقمو ول کنین، از خیرش گذشتم

مرد خشکش زد … همانطور که یقه جوان را گرفته بود، آب دهانش را قورت داد و زیر چشمی زنش را برانداز کرد …

اقا اجازه هست خانومتون و نگاه کنم ؟ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط A General ، esiesi ، TurK WolF ، سورنا فاول ، shayruan ، شیطون کوچولو ، armin van buuren ، ♔ Lîfε ιζ βευτιfυl ♔ ، عذرا 79 ، *aisan* ، ɱɪɾʌʛє ، mHDiiiiye ، G◎lḓℯᾔ~Ŝtąr ، تنهای تنها ی تنها ، پری استار ، | NEON DEMON | ، mobinamahro ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، بتسابه1 ، pesare_e_bad ، [χσℓσνєѕтєя] ، sina tatal ، milk_pezi ، BlAcK dAy ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، בחור משוגע ، مهربان ترین دختر دنیا
آگهی
WinkWinkWinkWinkWinkWink
خودمو خودمو بازم خودم
پاسخ
ایول عالی بود مر30Heart
پاسخ
ایــــــــــــــــــــــــول
••بِخَند

••بیخیْال دُنیا
••هَر چی غُصهْ خوردیمْ
••چیزی عوضْ نَشُد Smile
پاسخ
تکراری.قدیمی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط בחור משוגע
من عذر می خوام اگه تکراری بود نمیدونستم
پاسخ
آگهی
خیلی خوب بود...
یادداشت کن : دیروز بخشی از تاریخ است!!
فرداهم رمز و رازی بیش نیست !!

امروز هدیه است!!     قدر این هدیه رابدان!!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
همه میتونن با هم دوست باشن ولی از حد و مرز خودشون نباید خارج بشن چه عیبی داره یه دختر از با حجابش بگیر تا بی حجابش با یه پسر دوست باشه و با هم دوستای صمیمی باشن ولی حد و مرزشون و بدونن متاسفانه تو کل دنیا این قضیه عادی شده و مشکلی به وجود نیومده شما الکی این قضایا رو پیچیدش میکنین و فقط از نگاه بد بهش نگاه میکنید و امروزه هم دوستی ها دوستی های زیاد سالمی نیستش . ادم جنبه داشته باشه مشکلی به وجود نمیاید
پاسخ
 سپاس شده توسط בחור משוגע
من اصلاقبول ندارم یعنی چی اخه هرکسی طبق سلیقه خودش بایدلباس بپوشه این خیلی شخصیه مردم ماعقده ای و هیزن به ماچهDodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط Nυмв ، saeedrajabzade
اما من حرفت و اصلا قبول ندارم پری
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  فضیلت زیارت حضرت امام رضا (ع) از نگاه پیامبراکرم (ص) و ائمه اطهار (ع)
  نگاه خداوند به مشکلات مااان...
  احادیثی در مورد زنا، همجنس گرایی، خود*ارض*ایی و نگاه به نامحرم
  پیامدهای نگاه به نامحرم
  چرا نگاه شهوت آلود حرام است؟ + دلیل علمی
  چندتا عکس بیشتر نیست............فقط نگاه کن همین
  اقا اجازه هس خانومتونو ببینم
  فقط یک نگاه کافیست......
  به رکوع و سجود طولانی اش نگاه نکن!
  مواردی که برای بیرون رفتن اجازه شوهر لازم نیست!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان