امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حجاب داشتن سخت است !!!

نسل اول شاید خسته شده بود از بی حجابی و این همه فسادی که موجب شده بود.
نسل اول شاید تشنه ی روح اسلامی در جامعه بود.
نسل اول شاید رابطه ی عمل و عکس العمل را می دانست.
نسل اول شاید برای اعتقادات دینی خود ارزش قائل بود.
نسل اول تشنه بود، و راه خمینی، مسیر زلال ترین چشمه را برایش رهنمون شد.
نسل دوم شاید پذیرفت آن چه را که از نسل اول دیده بود.
نسل دوم شاید کم تر در مقابل هجمه های فرهنگی پیدا و ناپیدا قرار گرفته بود.
نسل دوم شاید هنوز به زمان آرمانی که برایش انقلاب کرده بودند، نزدیک و آشناتر بود.
اما نسل ها شاید، مفاهیم را درست منتقل نکرده اند، شاید خط انتقال معارف جایی کم رنگ شده است...
به نسل سوم گفتند که
حجاب زینت زن است؛
حجاب مصونیت است نه محدودیت؛
حجاب داشتن بسیار آسان است؛
عشق به معبود، عمل به دستورات را آسان می کند؛
با حجاب، زن زیباتر به نظر می رسد،
مبنا این نیست که بگویم حرف های بالا غلط است اما
نسل سومی یا حتی نسل چهارمی عزیز!
من به تو حقیقت را می گویم
حجاب داشتن سخت است
در گرمای تابستان تحمل چیزی مثل چادر سیاه سخت است
حجاب زیبایی زن را می پوشاند
جمع کردن چادر، کار راحتی نیست
این که نتوانی دستانت را آزادانه حرکت دهی سخت است
این که یک دستت به چادرت باشد، و دست دیگرت شاید کیف و کلاسور، سخت است
اگر من و تو پوشش صحیح را، چه چادر باشد، و چه مثلا مانتویی و مقنعه ای مناسب، بپذیریم، باید با چشم باز و علم به سختی، آن را بپذیریم، برای هدف های والاتر، هدف های والایی که هیچ تناسبی با هدف والای جومونگ ندارد، هنر است، نه به زور و اجبار خانواده و اجتماع و ...
این را فقط به تو می گویم عزیز دلم...
بشر تا سختی نکشد، آدم نمی شود!
حجاب داشتن سخت است !!! 1
 سپاس شده توسط esiesi ، m.abdollahi ، سورنا فاول ، کابوس عشق ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، ϟ Gσтнıc ναмρıяє Gıяʟ ϟ ، Berserk ، مرضیه 79
آگهی
من می گم حجاب هیچ سخت نیست
دوبــــــار کناره آب زیر ستـــــاره هایــــــیم
خوشحال از اینکه تو بهترین سه ماه سالیم
تـنها مشـکـل ایـنه که تـحت فــــشـار خوابیـم
همــــه چی عالیــــه اما اگــــــــه بذاره پایـی
...

RE: حجاب برای من.........
اول برای خودم متاسفم بعدش برای اونی که فکر میکنه حجاب محدودیته .....میدونی کلمه ی حجاب یعنی چی؟؟؟؟ فقط به معنی چادری شدن و چادر انداختن نیست ... یعنی وقتی با یه نامحرم خواستی حرف بزنی نشینی کنارش و شروع کنی بگو بخند کردن حالا حتی اگه چادری باشی ..... یعنی نه اینکه وقتی توی خیابون داری راه میری چند تا پسر بهت تیکه انداختن تو هم برگردی 4 تا فوش و تیکه بهشون بدی حتی اگه حجاب داشته باشی .... یعنی اگه چند تا رفیق هرزه یا بی حجاب داشتی نری باهاشون بگردی  حتی اگه حجاب داشته باشی ...... چون حتی اگه هم حجاب داشته باشی باز هم لگد به بخت خودت زدی و زندگیت رو تباه کردی .... حجاب وقتی کارسازه و مصونیت ایجاد میکنه که خودت بخوایی ..... ولی وقتی خودت بخوایی هرزه باشی مصونیت نداری حتی اگه حجاب داشته باشی ...... 

من به زن و دختر و خواهر مردم نگاه نمیکنم تا به خواهر و ... من هم نگاه نشه .... نمیخوام بگم اصلا نگاه نمیکنم چون بالاخره اینقد هرزه و بی حجاب تو خیابونا ریخته که چشمم بهشون بیفته  ولی ازش میگذرم و چشممو میبندم ... حیف چشم های من و تو نیست که بخواد الکی وقت برای اینجور چرت و پرتا تلف کنه؟؟؟؟ من خودم وقتی زن بگیرم اولین شرطم برای ازدواج چادره ... چون نمی خوام یکی دیگه بیاد و از زیبایی های زنم لذت ببره ... می خوام زنم برای خودم باشه .... حبسش نمیکنم ، ازاده و هرجایی دوسداره بره ، بره .... ولی بدون چادر و بدون یه دوست مطمئن یا بدون خودم هرگز جایی نمیفرستمش که احتمال بدم منحرف میشه ... مثلا نمیفرستم تنهایی بره چیتگر بچرخه و هوا بخوره حتی اگه حجاب هم داشته باشه 100% منحرف میشه ..... 

دوستان یه نصیحت به عنوان برادر کوچک تر شما : کاریی نکنین که فردا روزی پشیمون بشین و به بخت بد خودتون لعنت بفرستین ... بخدا من به چشم خودم بیش از 7 خانواده رو از بستگان خودم دیدم که چون ماهواره داشتن زندگیشون از هم پاشید ..... هیچ شد ..... اونایی که ازدواج کردن میتونن اهمیت حادثه رو درک کنن ولی من و تویی که هنوز نفهمیدیم حمایت یعنی چی و به فکر پول تو جیبیمون هستیم باید بریم غاز بچرونیم .... توی این دنیای مزدحم و شلوغ که از چپ و راست توطئه ها میکنن تا پسر ها و دختر های جوون رو از راه به در کنن فقط کافیه یه لحظه غفلت کنی تا زندگیت از این رو به اون رو بشه .. امتحانشم مجانیه .... خداییش مرد میخوام بیاد اینجا وایسه بگه چرا امار طلاق توی جامعه اینقد بالاست؟؟؟؟ چرا به طور میانگین هر هفته 3 ازدواج رخ میده ولی 5 تا طلاق اتفاق میفته ؟؟؟؟؟ مرد میخوام بیاد جواب بده ... تازه الانم یه گند دیگه بالا اوردن یه مراسمی در وقابل عروسی درست کردن به نام مراسم طلاق که زن و شوهر میان شب هر کوفت زهرماری میتونن انجام میدن و قر و فراشون رو انجام میدن و مشروباشون میخورن اخر شب هم هر کدوم میرن خونه ننه باباشون  ... علت چیه؟؟؟؟؟ من که فکر نمیکنم برای حجاب و ایمان و نماز و روزه و خمس باشه ..... بچه ها بوی امریکا و اسرائیل میاد ... بوی گند لجنزاری که اگه توش بری دیگه خدا باید بیرون بیاردت .... از الان به فکر تربیت بچه هاتون باشین .... مطمئن باش هر کاری الان تو انجام میدی اونم انجام میده .... اگه الان پدر و مادر پیرت رو گذاشتی خانه سالمندان ، فردا هم اون با تو همینکار رو میکنه .... از الان ادم باشیم تا بچه هامون ادم باشن ..... تا نسل درستی داشته باشیم و وقتی جایی اسم و فامیلیت خونده شد بجای فوش و لعنت  تعریفتو بکنن ..... حرف زیاد دارم ولی نه اینجا جاشه نه ادم ادمشه ....

اینو کپی پیست کردم .... معلومه از کجا کپی شده ....ماله خودمه فوشم نده عمم مریضهBig Grin
نفهمید  بلند خندیدم  تا صدای شکستن قلبم را نشنود ......
نسل اول چه دوره ای بود؟ میشه بگین
 سپاس شده توسط ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖
واقعاTongueTongueTongueTongueTongue

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان